Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 01:07:15

Cytat
kasiazarembska
to wszystkiego najlepszego dla Jasia:)
u nas też rządzi Elmo,i to do tego stopnia,że Lenka nie chce nosić na sobie ciuszka z podobizną stworka,nosi go w rekach,całuje i przytula,musiałam pochować te ciuszki,bo wywalała mi wszystkie z szafki,w poszukiwaniu tych elmiakowych,z miłosci załatwiła już dwie zabawki,jeden Elmo tanczył i śpiewał,drugi grał na gitarze,trzeci siedzi w szafie,schowany przed jej gorącymi uczuciami:)
kilka dni temu próbowała całować hafcik świnki peppy znajdujący się na rajstopkach,nadruk jest się na wysokości kostki:)ale mieliśmy ubaw:)
a dzisiaj rano obejrzałam z Laurą "Pocahontas"i nawet mi sie łezka w oku zakręciła...
Hehe, Kasia u nas też przyszedł w końcu czas na "Pocahontas"-faktycznie świetna, jak większość bajek Disney'a, które teraz zawzięcie oglądamy:).
Jakieś pół roku temu próbowałam włączyć tą bajkę dzieciom i strasznie protestowały, teraz już są zachwycone.
Ja stałam się ponownie fanką Disney'a, tylko teraz już taką większą:).


zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 09:22:54

moja córa uwielbiam tom&jerry, pingu, dobranocny ogród, miś pysiaczek, oswald, klub przyjaciół myszka miki.

od kilku dni mamy program Disney Playhouse, i teraz zainteresowana bardzo jest bajką Mali Einsteini czy jak to sie pisze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 09:23 przez kinnkaa.

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 11:03:54

Widzę, że jeszcze nie było tej bajki za którą mój synek szaleje:). Chodzi o BRACI KOALA. Mógłby oglądać non stop, jedno i to samo, od pół roku. Ściągam mu teraz z netu, bo już mnie nudzą jedne i te same historie braci;)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 11:27:50

Mój synek uwielbia teletubisie i wilka i zająca bardzo też lubi oglądać na mini mini stacyjkowo oraz Kitke i Pąpona, które akurat już nie lecą

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 12:22:48

Moja niuńka co prawda ma niecałe 8 miesięcy ale już upodobała sobie Sezamkowy zakatek;) wtedy jak by dziecka nie było:)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

04 lut 2011 - 14:41:38

Cytat
nusia83
Jakie są ulubione bajki (filmy) Waszych Dzieciaczków? Co najchętniej oglądają? A może Wy macie też swoje ulubione bajki które pamiętacie z dzieciństwa?

Ja uwielbiałam Smerfy potrafiłam godzinami je ogladać. Mój Kubuś jeszcze nie ma swojej ulubionej bajeczki, ale jak wlącze mu czasami Mini Mini lub CBeebies to chętnie oglada, ale jak na razie to każda go zainteresuje, ale nie żeby któraś z nich szczególnie. Myślę że jest po prostu na to jeszcze za mały no i za rzadko je ogląda. Choc jeśli wdał się w rodziców to na pewno będzie je uwielbiał :)



Ja też jako dziecko uwielbiałam smerfy :)
Nasz pośredni synek przed każdym spaniem wieczorem każe sobie czytać kubusia puchatka "uczta" zna już większąść na pamięć a ma 2 latka :) cała półka bajek a on co wieczór wybiera jedna i tą samą :)
a w telewizorku teraz jest na topie tom& jery uwielbia ich scooby doo bob budowniczy i od małego uwielbia dodo na babytv :):):)

zweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 1/5

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

17 wrz 2011 - 23:09:44

moj synek ma nie cale 11 miesiecy i uwielbia klub przyjaciol myszki miki.jak slyszy miki to smieje sie na caly glos:)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 wrz 2011 - 07:53:20

u mnie tylko ,,tomek i przyjaciele,,.wczesniej było duzo innych a teraz tylko ta.czasem reksio



ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

18 wrz 2011 - 08:12:33

Moja Zosia kocha wszystkie bajki na kanale JimJam, i na każdą reaguje bardzo entuzjastycznie. Poza tym kocha Świnke Peppe!! Uwielbia wręcz:]

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

24 paź 2011 - 15:09:29

Hej polećcie jakieś fajne bajki i filmy dla dzieciaków :) mój synek ma 5 lat ale chętnie ogląda też filmy familijne :D polećcie jakieś tytuły bo już nie wiem co mu puszczać ma fioła na cartoon network ale bajki tam puszczane są delikatnie głupawe :P Mam jeszcze pytanie czy na forum w dziale sprzedam można wystawić bajeczki dla dzieci na dvd ? W zabronionych są filmy ale czy zakaz obejmuje też te dla dzieci ? Help :)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

01 lis 2011 - 11:26:31

Drogie mamusie, jakie bajki oglądają Wasze pociechy?
Mój synek ma 2,5 roku i wciąż oglądałby tylko w kółko "Stacyjkowo" i Traktorka Toma", żadnych innych bajek nie chce. Może Wy polecicie jakieś bajki o pociągach i traktorkach lub autkach, odpowiednie oczywiście do wieku.
Za propozycje z góry dziękuję.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

01 lis 2011 - 11:35:58

Mój 3 letni syn też ogląda w kółko "Stacyjkowo","Tomek i przyjaciele" oraz film "Auta".MC Queen to jego idol

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

01 lis 2011 - 12:46:00

Cytat
kasiazarembska
starsza-disney channel,hannah montana itd
mała-oswald ośmiornica,nic nie kuma,ma pól roku-ale odkąd mamy duże tv-gapi się:)
a ja wyrosłam z bajek typu smerfy,krecik itp-na rzecz shreka,sezon na misia,epoka lodowcowa-no mam lepszy ubaw niż na komediach dla dorosłych:)
Ja nigdy nie pozwole moim dzieciom oglądac takiego shitu jakim jest hannah montana itp moim zdaniem to coś ściera mózg dzieciom heh;/
Uważam ze dla dzieci najlepsze są takie bajki za naszych cxzasow:)

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

01 lis 2011 - 13:26:07

Ja w dziecinstwie ogladalam namietnie "Muminki" ;D Jak sie konczyly, to plakalam haha ;) Poza tym Tom&Jerry, Dexter i ogolnie bajki z Cartoon Network.

Moj synus ma 4,5 miesiaca ale czasem wlaczam jakis kanal z bajkami, a ze mamy wielki telewizor to maluszek jest bardzo zainteresowany tym, co sie w nim dzieje :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

ULUBIONE BAJKI NASZYCH MALUSZKÓW

01 lis 2011 - 17:20:54

U nas na początku tylko TELETUBISIE i to w kółko :) Później BOB a teraz do tego jeszcze MYSZKA MIKI i BARANEK TIMMY

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomysły na śniadanie dla 10 miesięcznego malucha