Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zależy jaką dziecko ma nogę.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

to prawie tak jakby zapytać jaki rozmiar buta kupuje się na 18 letniego chłopaka :)

jak dla mnie ok 19-20 ( wiele bucików na ten rozmiar ma podany wiek 6/12 msc ) - wkładka 12/13 cm

najlepiej szukać wedle rozmiarówki w miesiącach :)

Odrysuj dzidzi stopkę na papierze i zmierz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 20:28 przez mamazuzi.

Cytat
mamazuzi
Odrysuj dzidzi stopkę na papierze i zmierz :)

łatwiejszy sposób - maluch lezy, biezesz ołówek, przykładasz wzdłuz stopy od piety do duzego paluszka i mierzysz ołówek:)

na moje oko na 9 mies bedzie rozm 19 tak jak pisala animaniaczka

Zapomniałyście jeszcze dodać, że but butowi nierówny :) Nie tylko dziecięcy :) Mój mały nosi buty na tę chwilę w rozmiarze 20, 21 lub 22, a ma 14 miesięcy. Więc to sprawa indywidualna. :)

DZIEKI ZA POMOC

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

z tymi rozmiarówkami to też jest zależne od sklepu: zarówno z butami jak i ubrankami: 92 w H&M a 92 w reserved to różnica czasami 4 rozmiarów na oko:D

Wczoraj kupiłam małemu buty ADIDASA 25 rozmiar,obecnie ma prawie 21 miesiecy i bucik 23,5.Myślicie że na lato urośnie mu nóżka do rozmiaru 25??bo wciąż zastanaiwam się na wymianą na 24:/

Beata90- Myślę że lepiej kupić 24, mój Mały ma 2 lata i 8 msc i 25 są na niego dobre a nawet przy duże.
Sama mam taki dylemat, juz kupiłam dwie pary trampek i 2 pary sprzedałm bo za wielkie, i mam zamiar kupić nastepne ale nie wiem jaki rozmiar :/

Heh to już sama nie wiem ...mierzyłam mu stópke i ma równe 14 cm,a wkładka tego bucika 15,5cm..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KASZKA- jak podać