Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, ostatnio hitem w internecie jest ten oto biustonosz, w związku z wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat postanowiłam go zakupić. Mam jednak dylemat ponieważ domyślam się, że opinie dotyczą głównie oryginalnego, a co za tym idzie drogiego stanika. Postanowiłam znaleźć taki w niższej cenie i na allegro jest tego całe mnóstwo... Znalazłam nawet taki za 18zł, ale czy się sprawdzi? Ostatnio oglądałam recenzję pewnej dziewczyny na yt na temat tego stanika który zakupiła na Aliexpress za 10zł. i była zadowolona, ale czy wszystkie będą ok? Czy któraś z Was zamawiała i przetestowała już taki biustonosz? Jeśli tak, to mogę prosić o opinię i najchętniej link do dokładnie tego sprzedawcy u którego ten stanik nabyłyście? Zaznaczę, że chodzi mi wyłącznie o takie biustonosze, których cena nie przekracza 30zł. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję :)



Ja kupiłam taki jakieś dobre 5 lat temu... wiec myśle ze żaden hit na mały biust PKN na duży niestety nie podniesie

to zbrodnia dla biustu i kręgosłupa a nie biustonosz

Cytat
alicja70
to zbrodnia dla biustu i kręgosłupa a nie biustonosz
Dokładnie tak, to ma nic wspólnego z biustonoszem. Tu nie ma obwodu, więc nie ma co "nosić" biustu. I jak widać nawet na tych sztucznych zdjęciach ten biust wygląda źle: ściśnięty, wiszący, zero podtrzymania... a nawet nie chcę sobie wyobrażać, co toto robi ze skórą.

Spokojnie, nie chcę nosić tego na co dzień :D Potrzebuję go na jedno wyjście do mocno wyciętej sukienki ;)

Matko i córko... Jak to się trzyma?Jest przyklejone?
Czego to ludzie nie wymyślą...
Nie mam,nie miałam i raczej nie odważyłabym się założyć.
Wolałabym raczej założyć cielistą "Bardotkę",bez ramiączek,
z przezroczystym tyłem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-24 11:49 przez czarownicaao.

Cytat
anita_l1990
Spokojnie, nie chcę nosić tego na co dzień :D Potrzebuję go na jedno wyjście do mocno wyciętej sukienki ;)
Nie pomogę w zakupie i dobieraniu ale proponuję zobaczyć na żywo jak to wygląda, jakiś sklep w realu będzie pomocny. Na małe piersi jest ok na sporadyczne okazje, kiedyś raz zakupiłam jak jeszcze miałam "jabłuszka", musiałam, krój sukienki tego wymagał, chociaż można było i bez biustonosza ale ja chciałam i wyglądało ładnie, przykleja się do piersi i się trzymał całą noc, tylko trzeba nakładać na odtłuszczone ciało bez balsamów, taki gadżet poprawiający kształt;)nie wiem jak jest teraz ale dobrze gdybyś widziała na żywo jak ma wyglądać faktycznie żebyś mogła zakupić dobry przez internet:)

tylko i wyłącznie na niewieli biust, inaczej nie ma szans na utrzymanie. A szkoda ;)

Cytat
czarownicaao
Matko i córko... Jak to się trzyma?Jest przyklejone?
Czego to ludzie nie wymyślą...
Nie mam,nie miałam i raczej nie odważyłabym się założyć.
Wolałabym raczej założyć cielistą "Bardotkę",bez ramiączek,
z przezroczystym tyłem.
niestety ale to sie trzyma na "klej" sylikon taki jak jest na pończochcach samonosnych ja bym miała rany po takim czymś

Cytat
agata74
Cytat
czarownicaao
Matko i córko... Jak to się trzyma?Jest przyklejone?
Czego to ludzie nie wymyślą...
Nie mam,nie miałam i raczej nie odważyłabym się założyć.
Wolałabym raczej założyć cielistą "Bardotkę",bez ramiączek,
z przezroczystym tyłem.
niestety ale to sie trzyma na "klej" sylikon taki jak jest na pończochcach samonosnych ja bym miała rany po takim czymś

Cuda świata...
Widocznie jestem zacofana.
Kurcze,może i się trzyma,ale...miałabym pietra,
czy klej nie puści w połowie imprezy-hahaha!:D:D:D

Autorko,to chyba dobry pomysł,żeby skorzystać z oferty sklepu stacjonarnego.Zawsze można sprawdzić,przymierzyć,uzyskać poradę.
No i zależy jaka jest wielkość Twoich piersi.

Cytat
czarownicaao
Cytat
agata74
Cytat
czarownicaao
Matko i córko... Jak to się trzyma?Jest przyklejone?
Czego to ludzie nie wymyślą...
Nie mam,nie miałam i raczej nie odważyłabym się założyć.
Wolałabym raczej założyć cielistą "Bardotkę",bez ramiączek,
z przezroczystym tyłem.
niestety ale to sie trzyma na "klej" sylikon taki jak jest na pończochcach samonosnych ja bym miała rany po takim czymś

Cuda świata...
Widocznie jestem zacofana.
Kurcze,może i się trzyma,ale...miałabym pietra,
czy klej nie puści w połowie imprezy-hahaha!:D:D:D

Autorko,to chyba dobry pomysł,żeby skorzystać z oferty sklepu stacjonarnego.Zawsze można sprawdzić,przymierzyć,uzyskać poradę.
No i zależy jaka jest wielkość Twoich piersi.
nie zacofana tylko tradycjonalistka tak samo jak ja ;) dla mnie biustonosz ma konkretne zadanie i osobiscie takowego bym nie załozyła mimo że nie mam duzego biustu

@agata74
Wiesz,w moim pojęciu już może nawet nie o tradycję chodzi (chociaż po części pewnie masz rację),ale o jakieś "zaburzenie" funkcji tego biustonosza-właśnie o te zadania.
On nie jest ściągnięty z tyłu i nie ma co trzymać tych piersi.
Normalny biustonosz jest dociśnięty,ściągnięty z tyłu i dodatkowo podniesiony do góry (jeśli ma ramiączka),a ten...to jakby przykleić dwa listki-haha!:D

Ale każdy ma prawo wyboru.
Nie każdy jest taką tradycjonaliską-jak ja.
haha!:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-25 13:52 przez czarownicaao.

Cytat
czarownicaao
@agata74
Wiesz,w moim pojęciu już może nawet nie o tradycję chodzi (chociaż po części pewnie masz rację),ale o jakieś "zaburzenie" funkcji tego biustonosza-właśnie o te zadania.
On nie jest ściągnięty z tyłu i nie ma co trzymać tych piersi.
Normalny biustonosz jest dociśnięty,ściągnięty z tyłu i dodatkowo podniesiony do góry (jeśli ma ramiączka),a ten...to jakby przykleić dwa listki-haha!:D

Ale każdy ma prawo wyboru.
Nie każdy jest taką tradycjonaliską-jak ja.
haha!:D
świetne porównanie z tymi 2 listkami :D równie dobrze mozna szeroka taśme klejąca i dawaj ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-25 14:17 przez agata74.

A haha!To prawda z tą szeroką taśmą.:D

Fakt,czasem jest to problem,kiedy sukienka ma bardzo wymyślne dekolty,
ale ja akurat chyba wolałabym założyć przezroczyste "mocowania" tradycyjne,nie ryzykowałabym i nie zakładała czegoś takiego.
Wiadomo,że świat biegnie do przodu,nowości się pojawiają
i ile dziewczyn,tyle pomysłów-jednak to nie dla mnie.

Ale ten biustonosz nie jest do trzymania piersi tylko modeluje piersi i do specjalnych kreacji:)takie biustonosze są od lat w sprzedaży i kto chce to korzysta:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie dodatki do tej sukienki?