Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć! Mam prośbę o pomoc. Teraz jestem w mixie i chcę przejść na abonament, żeby cyklicznie płacić z konta bankowego. Problem w tym, żę operator nie ma dla mnie jakiejś szczególnej oferty (PLAY). Zleży mi przedewszytskim na nielimitowanym internecie, bo zniego głównie korzystam, tylko, że ofertę dostałą matką, że po wykorzystaniu 30 GB internet zwalnia... Zmieniałyście sieć niedawno może? Albo czy da się jakoś targować?

W t mobile reklamują za 20 zł i masz 10giga neta jak ci to wystarczy to chyba najkorzystniejsza oferta reszta bez limitu

Cytat
edekzkrainykredek2
W t mobile reklamują za 20 zł i masz 10giga neta jak ci to wystarczy to chyba najkorzystniejsza oferta reszta bez limitu

10 gb, to stanowczo za mało... a rozmowy i sms za darmo?

tak reszta bez limitu:) ale nie wiem też czy np nie mozesz dokupić dodatkowego neta:)musiała byś poczytać na stronie:)

Cytat
edekzkrainykredek2
tak reszta bez limitu:) ale nie wiem też czy np nie mozesz dokupić dodatkowego neta:)musiała byś poczytać na stronie:)

Gadałam z play i dostałam propozycje 10GB i do tego nielimitowane rozmowy i smsy za 50 zł miesięcznie, w Tmobile widziałam identyczną ofertę szczerze mówiąc. Zaczęłam się trochę kłócić z Play i z 50 zł mogą zejść na 30 ewentualnie

W timobile masz za 20 zł taka ofertę 10 giga netu i reszta bez limitu i to na kartę nie żaden abonament nawet reklamują w tv wiec nie wiem skąd wzięłaś 50 zł

30 GB w play? Ale to w taryfie rodzinnej chyba tak tylko jest

ja dostałam 10gb internetu, rozmowy, smsy, mmsy i stacjonarne + telewizja internetowa za free w cenie 20 lub 25 zł miesiąc aaa i przy pglądaniu tej telewizji nie ściąga transferu

Oj tak! Przepraszam. Na stronie jest 10 GB reszta no limit za 50 zł. Tzn internet nielimitowany, ale 10 gb lte

ale na stronie play nie ma takiej oferty nawet. jak ją dostałas?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 15:19 przez duza-miha.

Cytat
duza-miha
Oj tak! Przepraszam. Na stronie jest 10 GB reszta no limit za 50 zł. Tzn internet nielimitowany, ale 10 gb lte

ale na stronie play nie ma takiej oferty nawet. jak ją dostałas?

też taką dostałam, złozyłam rezygnację i dzwonili namawiać. Nie zgodziłam się więc dorzucili jeszcze to że umowa jest na czas nieokreślony i w każdej chwili mogę z niej zrezygnować

Zadzwonili do mnie z działy utrzymania klienta tez i zmienili ofertę... proponują 10 gb internetu lte, a po wykorzystaniu spadek prędkości i normalny net 3G, do tego rozmowy, sms i mms bezpłatnie i to za 29.99



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 14:13 przez duza-miha.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Wcale nie trzeba mieć abonamentu aby mieć dobry internet. Aktualnie niezłą ofertę ma przykładowo plus. W taryfie plush. Płaci sie miesięcznie określoną kwotę i ma się ponad 6 gb internetu.
A jeśli chcesz mieć nielimitowanego neta to najlepiej założ sobie jakąś kablówkę. U lokalnego operatora. Porównaj sobie oferty i zobaczysz,że to najlepiej się opłaca.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

No właśnie na Święta teraz sieci maja na prawdę fajne oferty. Warto dobrze poszukać. Może porównaj w jakiejś porównywarce tam po wpisaniu tego co potrzebujesz pokarze ci najlepszą ofertę. Ja ostatnio tam porównuje modele telefonów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-20 09:39 przez yulku.

A co sądzicie o abonamencie Premium Mobile:
Freedom 3
29,70 zł
Rozmowy NO LIMIT do wszystkich sieci i na stacjonarne
SMS-y i MMS-y NO LIMIT
Umowa na ile chcesz
Teraz aż 20 GB internetu w telefonie


Bardzo powaznie biorę ja pod uwagę.
Ktoś przeszedł?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy wyszukiwarka fb!!!