Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem ze zdjęciami-też tak macie?

15 cze 2017 - 15:56:55

Cześć!
Słuchajcie,czy też macie problem ze zdjęciami,
które chcecie wstawić do ofert lub w wiadomości prywatne?

Od jakiegoś czasu,kiedy próbuję wystawić rzecz i dojdę do fotek,
to zdjęcie wgrywa się do 44%,a później je "wywala" i nie wchodzi.
Szkoda,bo nic nie mogę wystawić.
Na innych portalach wszystko działa bez problemów-tylko tu jest kłopot.

Podobnie w wiadomościach prywatnych-zrzut czy zdjęcie
wchodzi w proporcji 1:100 .(Raz na 100 razy.)

Strasznie mnie to denerwuje!zły
Czy też tak macie?

Problem ze zdjęciami-też tak macie?

15 cze 2017 - 18:27:01

Tez tak mamy z tym, że u mnie dochodzi do tego ze sie wszystko zawiesza i muszę zamykać stronę bo komp wariuje :/ a i czesto jakies błędy wyskakują przy wgrywaniu... z tym faktycznie jest spory problem bo juz okolo 20 ofert nie dodałam przez te wariacje

Problem ze zdjęciami-też tak macie?

15 cze 2017 - 19:06:38

Dodałam mnóstwo nowych ofert wczoraj, dzisiaj, sprawdziłam też przed chwilką - u mnie wszystko ok, zdjęcia wgrywają się bez problemu ;) może to wina przeglądarki?

Problem ze zdjęciami-też tak macie?

15 cze 2017 - 23:43:50

Cytat
lesiur
Dodałam mnóstwo nowych ofert wczoraj, dzisiaj, sprawdziłam też przed chwilką - u mnie wszystko ok, zdjęcia wgrywają się bez problemu ;) może to wina przeglądarki?

Przeglądarka wyczyszczona,dyski zeskanowane,zbędne pliki pousuwane...wszystko posprawdzane...,a zdjęcia i tak dalej nie wchodzą.
Zresztą dlaczego tu nie wchodzą,a na każdym innym portalu wszystko działa bez zarzutu?

Cytat
ModneZegarki2016
Tez tak mamy z tym, że u mnie dochodzi do tego ze sie wszystko zawiesza i muszę zamykać stronę bo komp wariuje :/ a i czesto jakies błędy wyskakują przy wgrywaniu... z tym faktycznie jest spory problem bo juz okolo 20 ofert nie dodałam przez te wariacje

No dokładnie!
Już brakuje cierpliwości po prostu,a wszystko zaczęło się od zmiany serwerów i od tamtego czasu się..."kiełbasi".



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 23:46 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę pomóżcie