Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 15:44:59

Dziękuję bardzo :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 16:06:36

Cytat
CzerwoneUsta
... sprzedająca może czegoś się nauczy lub dalej będzie tak robić ponieważ kupujące będą bać się wystawić negatyw ...
Wydaje mi sie, że raczej ta pierwsza opcja (miejmy nadzieję). Bo jak ktoś nie siedzi na forum i nie słyszał o tej sytuacji, to raczej przy takich komenatarzach będzie w ogóle bał się u niej coś kupić, niż wystawić jej nega. Chyba, że te komentarze zostaną jednak usunięte.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 16:37:03

Cytat
CzerwoneUsta
... A dlaczego komentarz był niezgodny z regulaminem, odczekała 7dni, pisała, nie otrzymała żadnej odpowiedzi a że sprzedająca ją ignorowała więc mogła wystawić komentarz.
A czy ja twierdze, że nie mogła wystawić, mogła, bo w czasie zgłoszenia problemu można wystawić. Inna sprawa, że treści w tym komentarzu z deka zalatują oczernianiem, skąd wiadomo, że oszustka skoro w momencie wystawienia komentarza sprawa nawet na Policji nie była. Jak zalatuje oczernianiem to taki komentarz można moderować (przynajmniej ja to tak rozumiem). I lepiej moderować niż czekać aż usuną, wszak przecież sprzedawca milczał czyli olał zasady i powinni inni o tym wiedzieć, ale tylko to i jeśli nie ma oszustwa to jak pisać o oszustwie.

Cytat
pipiaczek
Dziękuję bardzo :)
Do usług ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 16:38 przez malmie.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 16:50:22

Poki co zostawie to tak jak jest :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 17:26:08

Cytat
malmie

A czy ja twierdze, że nie mogła wystawić, mogła, bo w czasie zgłoszenia problemu można wystawić. Inna sprawa, że treści w tym komentarzu z deka zalatują oczernianiem, skąd wiadomo, że oszustka skoro w momencie wystawienia komentarza sprawa nawet na Policji nie była. Jak zalatuje oczernianiem to taki komentarz można moderować (przynajmniej ja to tak rozumiem). I lepiej moderować niż czekać aż usuną, wszak przecież sprzedawca milczał czyli olał zasady i powinni inni o tym wiedzieć, ale tylko to i jeśli nie ma oszustwa to jak pisać o oszustwie.

Chodziło mi o "zgodnie z regulaminem" i czy można moderować/edytować komentarz bo o tym nie słyszałam:)
No ostra ta końcówka:) napisałam co najlepiej zrobić w sytuacji kiedy nie można będzie zmienić treści, przecież nie usunie, jeżeli sprzedająca czuje się urażona powinna napisać do czoko i poprosić o anulowanie komentarza wcześniej wystawiając swoje, czoko wtedy pisze do administracji a tamci usuwają, tak to się robi, a o innych opcjach nie słyszałam:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 17:44:58

Cytat
CzerwoneUsta
Chodziło mi o "zgodnie z regulaminem" i czy można moderować/edytować komentarz bo o tym nie słyszałam:)

To co napisałam to jest to "zgodnie z regulaminem":

IX.Komentarze. pkt.7 Zabroniona jest publikacja w treści Komentarzy fragmentów rozmów prywatnych, danych osobowych, treści obraźliwych, wulgarnych lub oczerniających. Zamieszczanie takich treści może zakończyć się edycją Komentarza w celu moderacji tych treści. Komentarz nieadekwatny do przebiegu transakcji może zostać usunięty.

To moje zdanie, ale Czoko już napisała, że zostawia więc jak zostawia to jej sprawa.

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 18:08:40

Cytat
malmie


To co napisałam to jest to "zgodnie z regulaminem":

IX.Komentarze. pkt.7 Zabroniona jest publikacja w treści Komentarzy fragmentów rozmów prywatnych, danych osobowych, treści obraźliwych, wulgarnych lub oczerniających. Zamieszczanie takich treści może zakończyć się edycją Komentarza w celu moderacji tych treści. Komentarz nieadekwatny do przebiegu transakcji może zostać usunięty.

To moje zdanie, ale Czoko już napisała, że zostawia więc jak zostawia to jej sprawa.
I o to mi chodziło, czyli czoko może zgłosić sprawę i jej usuną np sam koniec:) no szczerze przyznam że tego nie wiedziałam, myślałam że usuwają cały komentarz:) no malmie mega plus za informację;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 18:38:19

@CzerwoneUsta nie wiem jak to działa dokładnie, ale zapis jest i dlatego ja o tym pisaniu do Administracji, bo jakby nawet nie mogło to być na wniosek tego co wystawił to zawsze jakaś próba jest, a jak sama napisałaś "na końcu poszło na ostro". Ja tutaj o "ciężkości słowa" cały czas prawię, ale dobra już Czoko zrobi jak chce ;)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 18:43:32

Aż żałuję, że nie pytałam Czoko o nicka tej dziewczyny na priv, bo w rezultacie i tak nie mogę tych komentarzy zobaczyć (nie wiem o kim mowa po prostu), a z tego co piszecie, było ciekawie...

Nigdy wiecej zakupów na szafie

19 maj 2017 - 19:45:53

masakra....

że tu w ogóle ktokolwiek kupuje jeszcze....

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 18:53:49

@malmie @CzerwoneUsta @DaChoice miło mi ze piszecie o mnie czoko :* a jesli chodzi o komentarze to jesli dziewczyna bedzie chciała usunięcia badz zmiany treści zgodzę sie na moderację ale poki co niech bedzie tak jak jest ;)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 20:20:44

Cytat
mzap88
masakra....

że tu w ogóle ktokolwiek kupuje jeszcze....

dokładnie takiego hasła używam w myślach jak czytam wpisy na vintedach :P tam to wysyp ozustek a admini nic nie robią z tym, żadnej ochrony kupujących. A tu sytuacja wyjaśniona a wy piszecie conajmniej jakby co 2 sprzedająca była oszustką. Miałam tu kiedyś konto kupiłam i sprzedałam mnóstwo rzeczy

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 20:59:49

@ofelia88 kiedys to i nikt nie wiedział ze ziemia jest okrągła ;) czasy sie zmieniają, to co było jakis czas temu na szafie tez sie zmienia, ludzie kantują wszedzie. Nie wazne czy jest ochrona czy nie. Takie czasy trzeba uważać i tyle. Chociaz mi sie udało, że sprawa wyjaśniona :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 21:43:16

Czoko tak jakoś "swojsko";)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 21:49:08

Cytat
CzerwoneUsta
Czoko tak jakoś "swojsko";)
No właśnie, do pogaduszek na forum stara nazwa pasuje bardziej. Nowa to tak raczej do sprzedawania ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komary-ratunku!