Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 21:52:27

Cytat
mzap88
masakra....

że tu w ogóle ktokolwiek kupuje jeszcze....
ja już chyba z 2 lata mie kupuje na szafie, kupowałam na olx, ale też przestałam, trzeba wysyłke opłacić i rzeczy są używane.
dla dzieci kupuje w pepco, body można dostać już za 5 zł sukienki za 10zł. i super są, do tego w kiku jak robią przeceny to za 4 zł można nakupowałam dzieciom bluzki rajstopki za
zł spodenki za 2 zł a rękawiczki zimowe kupilam za 40groszy więc po co kupować z internetu jak można za kilka groszy sie fajnie obkupić, przynajmniej widziszco kupujesz i jest nowe

Nigdy wiecej zakupów na szafie

20 maj 2017 - 23:51:42

Cytat
DaChoice
Cytat
CzerwoneUsta
Czoko tak jakoś "swojsko";)
No właśnie, do pogaduszek na forum stara nazwa pasuje bardziej. Nowa to tak raczej do sprzedawania ;)
Też tak pomyślałam...czoko to raczej nie przeszkadza, tak słodko to brzmi;)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

21 maj 2017 - 19:43:10

@CzerwoneUsta @DaChoice hehe też wolę czoko... :D Ja nie wiem co ja myślałam zakładając nowe konto :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

21 maj 2017 - 20:03:08

Cytat
ModneZegarki2016
@CzerwoneUsta @DaChoice hehe też wolę czoko... :D Ja nie wiem co ja myślałam zakładając nowe konto :)
Przypuszczam, że w tamtej chwili myslałaś akurat głównie o sprzedaży i przedmiotach, które masz do zaoferowania, i kupujący którzy nie znaja Cię z forum nawet się nad tym nie zastanowią, więc tam pasuje. Ale na forum te modne zegarki brzmią jakoś tak bezosobowo, stąd wolimy nadal nazywać Cię Czoko :)

Nigdy wiecej zakupów na szafie

21 maj 2017 - 20:05:16

@DaChoice i bardzo to lubie i jest mi bardzo miło :) Ps. sprzedaż tutaj marna dlatego trochę żal mi starego konta :(

Nigdy wiecej zakupów na szafie

21 maj 2017 - 22:28:14

E tam, stare konto czy nowe, co ma być to będzie:)na forum możesz sobie zrelaksować się jako czoko;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usługa pozycjonowania