Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

malmie
dawaj, jakie to zalety, bo ten wątek na tak negatywnym nastawieniu jedzie że jakiś pozytyw może przełamie cmentarny nastrój;)

Cytat
omacek
Uczciwość zawsze się obroni- warto mieć komentarze ale jakoś za specjalnie mnie to nie smuciłoby i nie spędzało snu z powiek. Można wystawić ale nie ma takiego obowiązku więc nie rozumiem obrażania tych którzy tego nie robią
jak widać nie każdy to rozumie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 11:45 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
dawaj, jakie to zalety, bo ten wątek na tak negatywnym nastawieniu jedzie że jakiś pozytyw może przełamie cmentarny nastrój;)

A że żałobą zalatuje, aha, ale po portalu czy sprzedawcach czy kupcach ? Pewnie po wszystkich :D ale wspomnienia też pikne, jak zdechnie to zawsze można gdzieś napisać: no kiedyś to było fajnie, ochhh :(

Usta zalety to miłe wspomnienia jak było fajnie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 11:51 przez malmie.

z informacją, że po wystawieniu komentarza , możliwe są dalsze czynności

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
dojrzalabarbie
z informacją, że po wystawieniu komentarza , możliwe są dalsze czynności
Jakie ? Jakimi czynnościami ma jeszcze zajmować się sprzedawca, by wystawić komentarz i nie narazić się na bana w sprzedaży ?

Proponujesz, który mówi, że dalsze czynności są możliwe ... podaj przykład ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 11:56 przez malmie.

to miałaby być informacja automatyczna , emitowana przez portal szafa,pl , (przecież teraz nikt nikomu nie zabrania upominać sie o komentarz, ale przecież szukamy jakiegoś rozwiązania, jednakowego dla wszystkich użytkowniczek portalu),
ale ja sie nie upieram, to tylko moja propozycja, nie mam zamiaru spierać się o nią, pozdrawiam Was.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@dojrzalabarbie oczywiście, że sobie tak szukamy, dlaczego zaraz spieranie jak się szuka to można dyskutować, bo przecież dyskusja to nie tylko propozycje, a odnoszenie się do nich.

Jeszcze odnośnie automatów: jakby to było, gdyby np. sprzedawca sprzedaje na wielu portalach i sprzedał coś czego już nie ma, bo poszło gdzieś w sieci ? Jaki automat powinien dostać skoro nieszczęsny kupiec odstąpił od komentarza ;)

Cytat
CzerwoneUsta
malmie
dawaj, jakie to zalety, bo ten wątek na tak negatywnym nastawieniu jedzie że jakiś pozytyw może przełamie cmentarny nastrój;)

Nie zrozumiałam w pierwszym momencie, słabe trybienie chyba ;)

No jak jakie, można se coś fajnego kupić :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 12:17 przez malmie.

Jak to jaki,"kupuje nie płaci", automat prawdę ci powie;):Pwtedy to będzie wojna, przeklinanie, uciekanie z szafy i użeranie się...ale jak widać tysiące rozumieją, a kilka osób nic a nic, ale to tak samo jak komentarz z automatu wystawia i nie ważne że to bzdura.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Jak to jaki,"kupuje nie płaci", automat prawdę ci powie;)

:D no proste, kupił coś czego nie było ... ale przyjdzie sobie jeszcze raz, a tu zonk, nie kupuje, bo nie wystawił komentarza, no i niech nie będzie zdziwiony, tylko niech spada na inne portale, a nie będzie tutaj ferment siać ;)

Cytat
malmie
Cytat
CzerwoneUsta
Jak to jaki,"kupuje nie płaci", automat prawdę ci powie;)

:D no proste, kupił coś czego nie było ... ale przyjdzie sobie jeszcze raz, a tu zonk, nie kupuje, bo nie wystawił komentarza, no i niech nie będzie zdziwiony, tylko niech spada na inne portale, a nie będzie tutaj ferment siać ;)
czar automatu...inne portale przyjmą z otwartymi ramoionami;)

Cytat
CzerwoneUsta
malmie
Kto chce ten znajdzie;)

Chyba,że szuka...

Cytat
dojrzalabarbie
to miałaby być informacja automatyczna , emitowana przez portal szafa,pl , (przecież teraz nikt nikomu nie zabrania upominać sie o komentarz, ale przecież szukamy jakiegoś rozwiązania, jednakowego dla wszystkich użytkowniczek portalu),
ale ja sie nie upieram, to tylko moja propozycja, nie mam zamiaru spierać się o nią, pozdrawiam Was.

Poruszałyśmy już ten pomysł i uważam,że jest bardzo dobry.brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 22:39 przez czarownicaao.

Cytat
CzerwoneUsta
czarownicaao to ty sobie szukaj i drąż ten tunel aż znajdziesz światełko na końcu, narazie żadnej realnej podpowiedzi nie dałaś, podpinasz się pod szafowiczki jak pranie na sznurze, może w końcu sama coś wymyślisz i oświecisz nas ciemnych ludzi swoim sensownym pomysłem na otrzymanie szczerego komentarza, ciągle coś wtrącasz, przywołujesz i znowu żadnej sensownej wypowiedzi.

No patrz... Niektórzy widzą sens automatycznego wystawiania komentarzy i w ogóle wystawiania komentarzy.
O dziwo...
Może nie wszyscy są tak "ciemni" jak uważasz?
Pozwól,że sama zdecyduję co wystawiam,komu,czy w ogóle...szukać i drążyć.

"narazie żadnej realnej podpowiedzi nie dałaś..."
Dlatego założyłam wątek i czekam na podpowiedzi/rady.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 23:39 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Pozwól,że sama zdecyduję co wystawiam,komu,czy w ogóle...szukać i drążyć.

Od początku popieram takie stanowisko: sama zdecyduję co wystawiam, komu czy w ogóle. Nie narzucajmy obowiązku, nie zastępujmy automatem, pozwólmy zdecydować :)

@malmie
To zdanie dotyczyło innej wypowiedzi i kompletnie innego kontekstu.
Nie obracaj kota ogonem.
Miałam na myśli wystawianie przedmiotów.
Pozostaję przy swoim zdaniu na temat komentarzy i automatów jak najbardziej-Ty,masz prawo mieć oczywiście swoje.



A teraz...bardzo dziękuję moje Panie za bardzo interesującą dyskusję,za pomysły,rady.
Chyba mam już swój sposób,a więc...udanych i fajnych transakcji
Z KOMENTARZAMI oczywiście.
Powodzenia!:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 23:48 przez czarownicaao.

Cytat
czarownicaao

No patrz... Niektórzy widzą sens automatycznego wystawiania komentarzy i w ogóle wystawiania komentarzy.
O dziwo...
Może nie wszyscy są tak "ciemni" jak uważasz?
Pozwól,że sama zdecyduję co wystawiam,komu,czy w ogóle...szukać i drążyć.

"narazie żadnej realnej podpowiedzi nie dałaś..."
Dlatego założyłam wątek i czekam na podpowiedzi/rady.
Bez przesady, gdzie napisałam że wszyscy są tak ciemni jak ja uważam? Piszesz że inni odwracają kota ogonem a sama robisz to fachowo, tak wszystko odwrócisz żeby to innych oczernić. Ile osób rzuciło pomysł "automatu"? Kilka osób się tu wypowiada i tak naprawdę odzew zerowy.
I co oznacza twoje ostatnie zdanie? Coś piszesz i nawet bez nawiązania do moich postów, ot tak sobie piszesz aby coś napisać i się doczepiasz, rób sobie co chcesz i tyle.
Podpowiedzi i rady negujesz, doczepiłaś się tylko "automatu" i walisz jak z automatu, sama nie zaproponowałaś nic a udajesz że wiesz o co chodzi, realnie nie uwzględniasz żadnych rad ani wypowiedzi. Komentarz jest za transakcję, kup coś na szafie, wystaw komentarz i dostaniesz w zamian swój. I pisz na temat, założyłaś wątek a nie dajesz konkretnych propozycji.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
@malmie
To zdanie dotyczyło innej wypowiedzi i kompletnie innego kontekstu.
Nie obracaj kota ogonem.
Miałam na myśli wystawianie przedmiotów.
Pozostaję przy swoim zdaniu na temat komentarzy i automatów jak najbardziej-Ty,masz prawo mieć oczywiście swoje.

Tak, wiem jakiego kontekstu dotyczyło i dlatego właśnie je zacytowałam. Jest jakby sednem całej dyskusji: nikt nie powinien zmuszać do wystawiania ani przedmiotów ani komentarzy. Nie rozumiem też dlaczego uważasz automaty za fajne skoro komentarz, jest wg Twoich wpisów oznaką min. szacunku. Automat przecież nie może okazywać szacunku, bo jest automatyczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na komunię chrześnicy. Może być?