Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Cytat
malmie
Usta, może się sprzedało wszystko skąd możemy wiedzieć, a zresztą nie nasz brocha :)

A jakby tak hasłem zarzucić typu: Do mnie na zakupy, tanio i ładnie, wystawiam komentarze !! Zapraszam ! serce :) love
(Tylko nie wiem czy tych buziek więcej nie dać, hmmm)
Racja, nie nam to oceniać:)
No no, hasło brzmi zachęcająco, powiało optymizmem...podoba mi się:D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
No no, hasło brzmi zachęcająco, powiało optymizmem...podoba mi się:D

I tak powinno być :D No ja tak myślę, że jakbym miała coś sprzedawać, bo mam np. dużo ciuszków to bym się cieszyła, że wśród tylu ofert ktoś kupił sobie u mnie - mam miejsce na nowe, a jeszcze ktoś zapłacił, bo mu się przyda. I jak tu nie być zadowolonym ;)

Również nie mogę doprosić się o wystawienie mi komentarza :/

Cytat
malmie


I tak powinno być :D No ja tak myślę, że jakbym miała coś sprzedawać, bo mam np. dużo ciuszków to bym się cieszyła, że wśród tylu ofert ktoś kupił sobie u mnie - mam miejsce na nowe, a jeszcze ktoś zapłacił, bo mu się przyda. I jak tu nie być zadowolonym ;)
No wiesz, po to właśnie wystawiasz rzeczy żeby ktoś odkupił lub się wymienił a nie pooglądał, to nie ten dział, ciągle myślałam że tak funkcjonuje ten portal, i myślę że inne szafowiczki tak samo myślą:)a że przy okazji, można sobie zrelaksować się na forum to mega pozytyw dla szafy;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 22:37 przez CzerwoneUsta.

@malmie

Oczywiście, że możesz wszystko, nawet możesz rozsławiać to hasło sama nie sprzedając wszak lotny to temat i może naśladowców znajdzie :D

Obawiam się,że nie wszyscy są przeciwnikami.
Sporo osób podziela moje zdanie.
Poza tym rozwinęła się fajna dyskusja i ciekawie się rozmawia.

A dlaczego nie wystawiasz ? Chciałaś sprzedać i sprzedałaś, otrzymałaś należność jaką sobie życzyłaś przecież, aha nie możesz liczyć na komentarz i z tego powodu sama nie wystawisz ... no komentarze dobrowolne, ale jakby tak zmusić to ... ciekawe hmm No to jakby tak patrzeć to fifti-fiti. Transakcja wykonana, obie strony nie wnoszą zażaleń, ale komentarze to już taki dodatkowy zysk - jak mi wystawisz dobry to może ja ci też wystawię, albo i nie wystawię ... to jest ten wpływ na wystawianie komentarzy "wystaw mi ty, a ja tobie" :D[/[/b]


A czemu nie transakcja bez żadnych komentarzy? Nie są obowiązkowe.
JAK MI WYSTAWISZ JAKIKOLWIEK...,a jak nie,to też nie dostaniesz.
I nie sprzedaję-oddaję za koszt przesyłki lub wymieniam.

Cytat
CzerwoneUsta
malmie
Koleżanka czarownica sprzedawała ciuchy, usunęła wszystkie wystawione rzeczy jak wątek się rozwinął, również nie wiem dlaczego, hasło jest antyreklamą dla transakcji, ale to jej problem, możliwe że i dlatego zrezygnowała z handlu i wymianek...może chciała ukarać kupujących:) ale zaległe nie wystawione komentarze ma, przymus wystawienia jak widać jej osoby nie dotyczy, karać tylko innych;) jeżeli wymagam od miliona podporządkowania się, sama powinnam być przykładem...a może się mylę, jak w polityce bezsensowne decyzje i zwalanie winy na innych...tak komentarzy do transakcji się nie uzyska, brakiem szacunku dla innych napewno nie wygra.

Ach jak Ty mnie kochasz...
Jestem mega popularna...chyba...
Skąd wiesz,czy nie wystawiłam negatywów?

Ha!Ha!Dlaczego "wygrywać"?
Zrezygnowałam z wszelkich transakcji i po sprawie.
Czy to przymus? Nie zależy mi na tym.

Cytat
mikaa84
Również nie mogę doprosić się o wystawienie mi komentarza :/

Ja wrzucałam na "czarną listę",żeby w przyszłości ktoś nie zawracał mi głowy,nie psuł nerwów.Metoda dla mnie konkretna.
Tylko to jest Twój profil i tylko Ty decydujesz.
Równie dobrze możesz przeprowadzać transakcje bez komentarzy,
ale jednak sprzedać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 23:55 przez czarownicaao.

Oj czarownica, wystawiałaś nie tylko jak piszesz za sam koszt czy na wymianę, miałaś dużo wystawionych i wcale nie tak tanio jak to teraz głosisz. Teraz możesz pisać co chcesz, ale to niczego nie zmieni, każdy ma prawo do własnych poglądów, ty nie musisz się z nikim zgadzać, popełnisz błąd sama poniesiesz konsekwencje, jak widzisz my gęsiami nie jesteśmy i za tobą nie podążamy, wyznajemy inne wartości i zasady współżycia społecznego, więc daj spokój, a osób wypowiadających się w tym wątku oprócz nas, to można zliczyć na palcach jednej ręki, i napewno wszystkim szafowiczkom zależy na uczciwych transakcjach bardziej od wojny o komentarz, który jest przydatny ale nie za wszelką cenę, szafy z powodu braku niewystawionych komentarzy bym nie oczyściła, dla mnie to śmieszny bunt na pokaz. Tego kompletnie nie rozumiem, za komentarz nie dam uciąć głowy, nigdy przenigdy, lepiej zaliczyć fajną transakcję i to jest ważniejsze i napewno fajniesze od ciągłego biadolenia.
Było minęło, odpuść, przecież można fajnie tu spędzić czas;)

Cytat
CzerwoneUsta
Oj czarownica, wystawiałaś nie tylko jak piszesz za sam koszt czy na wymianę, miałaś dużo wystawionych i wcale nie tak tanio jak to teraz głosisz. Teraz możesz pisać co chcesz, ale to niczego nie zmieni, każdy ma prawo do własnych poglądów, ty nie musisz się z nikim zgadzać, popełnisz błąd sama poniesiesz konsekwencje, jak widzisz my gęsiami nie jesteśmy i za tobą nie podążamy, wyznajemy inne wartości i zasady współżycia społecznego, więc daj spokój, a osób wypowiadających się w tym wątku oprócz nas, to można zliczyć na palcach jednej ręki, i napewno wszystkim szafowiczkom zależy na uczciwych transakcjach bardziej od wojny o komentarz, który jest przydatny ale nie za wszelką cenę, szafy z powodu braku niewystawionych komentarzy bym nie oczyściła, dla mnie to śmieszny bunt na pokaz. Tego kompletnie nie rozumiem, za komentarz nie dam uciąć głowy, nigdy przenigdy, lepiej zaliczyć fajną transakcję i to jest ważniejsze i napewno fajniesze od ciągłego biadolenia.
Było minęło, odpuść, przecież można fajnie tu spędzić czas;)

I właśnie go spędzam bardzo sympatycznie,bo bardzo lubię szafę,na której nikt za nikim nie musi chodzić gęsiego.Obie wyznajemy "inne wartości" i to jest prawidłowe,bo gdybyśmy się we wszystkim zgadzały,nie byłoby dyskusji na forum i zrobiłoby się zbyt słodko.
Nie uważam,że popełniam błąd-to Twoje zdanie.
Masz prawo myśleć,co chcesz.
To żadna wojna ani bunt.
Przecież nie ma przymusu ani do komentarzy,ani do transakcji.
Czego tu można nie rozumieć?
Zatem...miłego wieczoru,udanych transakcji i wielu komentarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 00:28 przez czarownicaao.

Tylko weż pod uwagę jeden fakt, podawać błędne informacje nieświadomym osobom to nie wypada, można tym wyrządzić więcej szkody, ważne w wypowiedzi jest to, aby mieć pewność co do informacji które przekazujesz, nie posiadasz takiej wiedzy to nie pisz, lepiej wypowiadać się w temacie który jest ci znany:)miłej nocki;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta a powiem Ci Usta, że ja po tylu latach klepania na Forum dowiedziałam się, że ten Portal ma jeszcze inne zalety :D

Cytat
czarownicaao
Obawiam się,że nie wszyscy są przeciwnikami.
I właśnie dlatego napisałam o lotności tego tematu ;) tylko ciekawe dlaczego nie ma tutaj więcej postów owych zwolenniczek czarnych list dla kupujących ;)

Cytat
czarownicaao
A czemu nie transakcja bez żadnych komentarzy? Nie są obowiązkowe.
Bo są dobrowolne, ale ta dobrowolność polega na tym, że każda strona może wystawić i nie ma, że albo se nie wystawiamy, albo se wystawiamy. Nie ma tej zależności, że skoro jeden wystawia to drugi powinien czynić tak samo, albo gdy jeden nie wystawia to drugiemu nie wolno, bo to już nie byłaby dobrowolność ;)

Uczciwość zawsze się obroni- warto mieć komentarze ale jakoś za specjalnie mnie to nie smuciłoby i nie spędzało snu z powiek. Można wystawić ale nie ma takiego obowiązku więc nie rozumiem obrażania tych którzy tego nie robią

Cytat
CzerwoneUsta
Tylko weż pod uwagę jeden fakt, podawać błędne informacje nieświadomym osobom to nie wypada, można tym wyrządzić więcej szkody, ważne w wypowiedzi jest to, aby mieć pewność co do informacji które przekazujesz, nie posiadasz takiej wiedzy to nie pisz, lepiej wypowiadać się w temacie który jest ci znany:)miłej nocki;)

Wiesz...nie skomentuje tego i już przyzwyczaiłam się do takich wypowiedzi z Twojej strony.

Idę miło spędzić czas na szafie i wystawić komentarze uczciwym użytkowniczkom.:D

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
A czemu nie transakcja bez żadnych komentarzy? Nie są obowiązkowe.

Bo są dobrowolne, ale ta dobrowolność polega na tym, że każda strona może wystawić i nie ma, że albo se nie wystawiamy, albo se wystawiamy. Nie ma tej zależności, że skoro jeden wystawia to drugi powinien czynić tak samo, albo gdy jeden nie wystawia to drugiemu nie wolno, bo to już nie byłaby dobrowolność ;)

No właśnie.I to samo z transakcjami.
Jest "dobrowolność".

Cytat
omacek
Uczciwość zawsze się obroni- warto mieć komentarze ale jakoś za specjalnie mnie to nie smuciłoby i nie spędzało snu z powiek. Można wystawić ale nie ma takiego obowiązku więc nie rozumiem obrażania tych którzy tego nie robią

Nie mam na celu,żeby kogokolwiek obrażać.
Tylko (jak zostało wielokrotnie napisane wcześniej) czuję się zlekceważona.
Czy tak ciężko napisać choćby "wszystko ok"?
Przecież to nie boli.
Taka zwykła,ludzka grzeczność...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 09:22 przez czarownicaao.

według mnie powinien być tak ustawiony program, że jezeli nie wystawi się komentarza, nie można zawrzeć kolejnej transakcji, może nie kolejnej, tylko po dwóch tygodniach od zawarcia transakcji, jeżeli nie wystawi się komentarza, nie da rady kupić, czy sprzedać czegokolwiek.

Cytat
dojrzalabarbie
według mnie powinien być tak ustawiony program, że jezeli nie wystawi się komentarza, nie można zawrzeć kolejnej transakcji, może nie kolejnej, tylko po dwóch tygodniach od zawarcia transakcji, jeżeli nie wystawi się komentarza, nie da rady kupić, czy sprzedać czegokolwiek.
Najlepszy sposób na utratę użytkowników szafy i chętnych do transakcji:)

malmie
Kto chce ten znajdzie;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-05 11:13 przez CzerwoneUsta.

chyba przesadzasz,

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@dojrzalabarbie a jaki komentarz wystawiłabyś takiej niezweryfikowanej, która kupiła u Ciebie coś - no zobaczyła, wpadła i kupiła i poleciała ? Nie wystawiła komentarza i ma blokadę wg propozycji, którą podajesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję