Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->
zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@Lajk_Di no mam nadzieję, że za te przegapione paczki kupiec otrzymał zwrot. Twój kolejny wpis jedynie potwierdza tendencję na jaką "rzuciły" się portale czyli frontem do klienta, zdobyć go, zachęcić i to sprzyja sprzedaży. Żaden portal sprzedażowy nie będzie istniał bez kupców, bez sprzedawców również, ale jak widzimy tutaj chętnych do zbycia wielu, a kupujących mniej. Na Szafie, też widać ten stary jak handel trend i super, bo nie ma co w tyle zostawać. Ty proponujesz (tak zrozumiałam), by to co na tym zagranicznym portalu zastosować do sprzedawców - nie ma komentarza to z automatu pozytyw, jaki tego sens skoro wszyscy wprowadzają odwrotnie ? Wyróżnić się samobójem ? I jeszcze jedno: piszesz, że nie mogłaś dokończyć transakcji z powodów braku dostępu do internetu, a np. za kupującego, który nie mógł z tych samych powodów wystawić komentarza powinien zadziałać automat i dać pozytyw.

Co do mojej osoby w temacie zaczepności to okej, skoro tak to odbierasz :D Ja nie muszę udowadniać tutaj nic ... są posty widać co kto pisze ... pierdoły ?? :D bez komentarza.

Spokojnie, wystarczy przeczytać co odpisała moderator, jednak jak widać odpowiedż portalu nie jest ważna i nikogo nie obchodzi, ja chcem i tyle, są znawczynie co można a co nie i olewają to, i ciągnie się ten wątek bo ktoś nie może zrozumieć zasad...żal i tyle.

Cytat
malmie
@Lajk_Di no mam nadzieję, że za te przegapione paczki kupiec otrzymał zwrot. Twój kolejny wpis jedynie potwierdza tendencję na jaką "rzuciły" się portale czyli frontem do klienta, zdobyć go, zachęcić i to sprzyja sprzedaży. Żaden portal sprzedażowy nie będzie istniał bez kupców, bez sprzedawców również, ale jak widzimy tutaj chętnych do zbycia wielu, a kupujących mniej. Na Szafie, też widać ten stary jak handel trend i super, bo nie ma co w tyle zostawać. Ty proponujesz (tak zrozumiałam), by to co na tym zagranicznym portalu zastosować do sprzedawców - nie ma komentarza to z automatu pozytyw, jaki tego sens skoro wszyscy wprowadzają odwrotnie ? Wyróżnić się samobójem ? I jeszcze jedno: piszesz, że nie mogłaś dokończyć transakcji z powodów braku dostępu do internetu, a np. za kupującego, który nie mógł z tych samych powodów wystawić komentarza powinien zadziałać automat i dać pozytyw.

Co do mojej osoby w temacie zaczepności to okej, skoro tak to odbierasz :D Ja nie muszę udowadniać tutaj nic ... są posty widać co kto pisze ... pierdoły ?? :D bez komentarza.

Nie to działało w dwie strony. Jeśli nie wysłałaś paczki i transakcja została anulowana dostawało się z automatu komentarz "paczka nie została wysłana" :) Z tym, że wiadomo w życie musiałaby wejść opcja śledzenia przesyłki przez portal i tyle. Każdy dał jakiś swój pomysł ktoś powiedział o punktach, ktoś tam o karach, a ja i tak jak widziałam jeszcze jedna osoba wspomniałam o tych automatycznych komentarzach. Prawda jest taka, że jaka opcja nie zostałaby wprowadzona zawsze będzie ktoś komu nie będzie się to podobało.
A jedyne co można zrobić to jeśli czuje się taką potrzebę wystawiać komentarze i liczyć, że ktoś zrobi to samo lub grzecznie poprosić o komentarz do transakcji i tyle :)

Lajk_Di

No właśnie, na koniec napisałaś realnie jak jest. I zauważ jeszcze, dodatkowe udziwnienia, mogą doprowadzić do "losowych" blokad kont...nie mogłaś wysłać i masz blokadę na lata, jesteś jak piszesz nie winna ale z punktu widzenia portalu, zasłużyłaś na blokadę konta i to bez powrotu przez długi czas, dlatego masz konto teraz na szafie...tłumaczenia "nie mogłam wysłać bo byłam za granicą i nie miałam internetu" nikogo tam tak naprawdę nie obchodzą, "system" zamknął ci furtkę na "wieki" i nie wiem czy odwoływałaś się i przepraszałaś np kupujących, czy olałaś to po blokadzie i zmieniłaś tylko portal, więc dokładnie trzeba analizować za i przeciw, każda zmiana coś wnosi i nie koniecznie dobrego dla użytkowników, czy to kupujący czy sprzedający...dobrze będzie jak ludzie sami zmienią podejście do transakcji, ale jak widać nie każdy umie zaakceptować obecny stan, milionom to nie przeszkadza a znajdzie się ktoś komu strasznie to zaczyna przeszkadzać, nie wiem dlaczego.

czarownica, założyłaś wątek to udzielaj się, rzuciłaś "hasło" i tylko wtrącasz jakiś tekst nie koniecznie dotyczący realnego rozwiązania problemu, zero konkretnych wskazówek, tylko że sobie chętnie poczytasz...dla uzyskania informacji, poczytaj lepiej i poszukaj czegoś co dotyczy problemu o którym piszesz, zapoznaj się z polityką portali, i wtedy wymagaj od innych niemożliwego, a może znajdziesz jakiś "złoty środek" i wspomożesz tym samym portal:)

Wchodzę tu z zaciekawieniem, i nikt nic realnego nie zaproponował, nawet odzew jest słaby, kilka osób...nikt nie czuje potrzeby:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 14:51 przez CzerwoneUsta.

Nie w tej kolejności. Konto na szafie miałam pierwsze ;) Zaraz po allegro.

Może nie ma na to sensownego rozwiązania i trzeba po prostu skupić się na tym żeby ładnie prezentować swój "stragan". Poza komentarzami przejrzyste, ładne zdjęcia też robią swoje.
Jak widzę wymietolona szmatkę rzuconą na ziemię to od razu przewijam dalej.

Cytat
Lajk_Di
Nie w tej kolejności. Konto na szafie miałam pierwsze ;) Zaraz po allegro.

Może nie ma na to sensownego rozwiązania i trzeba po prostu skupić się na tym żeby ładnie prezentować swój "stragan". Poza komentarzami przejrzyste, ładne zdjęcia też robią swoje.
Jak widzę wymietolona szmatkę rzuconą na ziemię to od razu przewijam dalej.
Wiem że na szafie konto miałaś wcześniej, data założenia na to wskazuje, ale tu jesteś, i co ma komentarz potransakcyjny do sposobu prezentacji przedmiotów? Komentarz potransakcyjny i ekspozycja to różne tematy, ale może zmiana tematu to lepszy temat:)
Ale sama odczułaś jak system zadziałał, jesteś prawdopodobnie bez winy, ale system stwirdził że jesteś winna. Na szafie jest jak jest, ale mogłaś wrócić i to się liczy, jakieś prowizorki wprowadzone na życzenie mogą powielić błędy innych portali, i nie wiem czy wyjdzie to na dobre przede wszystkim szafowiczkom, los płata figle i trzeba to brać pod uwagę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 15:34 przez CzerwoneUsta.

Ja to już chyba że cztery komentarze dostałam pod samą oferta i nie idzie kobitkom wytłumaczyć że na profilu mi tego nie widać ale już się tym nie przejmuje. Nastawiam się na sprzedaż a komentarze już sobie zaczynam odpuszczać bo sprzedaję na wielu portalach, wszędzie po trochę sprzedaję, ale niestety na szafie raz na dwa tyg więc nie ma co się przejmować.

wiecie co, macie żal do usób które u was kupiły, mam dla tych kilku osób propozycję...weżcie pod każdą ofertą sprzedaży i na głównej stronie, wstawcie tłustym drukiem, że nie robicie transakcji z osobami które nie wystawiają komentarza i zróbcie blokadę dla tych które kupiły i nie wystawiły, więcej u was nie kupią, o to wam przecież chodzi, to dla was najlepsze rozwiązanie, innego jak widać nie ma...zablokujcie i tyle, możecie to zrobić, po co mają znowu u was kupowaći nie wystawiać . Fajny pomysł, jak myślicie?ideaJa napewno u siebie nie zastosuję, szanuję transakcje i ludzi, ale wy możecie, blokować i już, a co kupuje i nie wystawia, takie to cytuję autorkę:"niesolidne".

Cytat
ModneZegarki2016
Ja to już chyba że cztery komentarze dostałam pod samą oferta i nie idzie kobitkom wytłumaczyć że na profilu mi tego nie widać ale już się tym nie przejmuje. Nastawiam się na sprzedaż a komentarze już sobie zaczynam odpuszczać bo sprzedaję na wielu portalach, wszędzie po trochę sprzedaję, ale niestety na szafie raz na dwa tyg więc nie ma co się przejmować.
Ale wiesz, to nowicjuszki tak robią, nie wiedzą jeszcze jak to dział, też tak miałam, wystarczy napisać do takiej osoby i wytłumaczyć po koleji jak ma poprawnie wystawić i to napewno zrobi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 20:26 przez CzerwoneUsta.

Cytat
CzerwoneUsta
wiecie co, macie żal do usób które u was kupiły, mam dla tych kilku osób propozycję...weżcie pod każdą ofertą sprzedaży i na głównej stronie, wstawcie tłustym drukiem, że nie robicie transakcji z osobami które nie wystawiają komentarza i zróbcie blokadę dla tych które kupiły i nie wystawiły, więcej u was nie kupią, o to wam przecież chodzi, to dla was najlepsze rozwiązanie, innego jak widać nie ma...zablokujcie i tyle, możecie to zrobić, po co mają znowu u was kupowaći nie wystawiać . Fajny pomysł, jak myślicie?ideaJa napewno u siebie nie zastosuję, szanuję transakcje i ludzi, ale wy możecie, blokować i już, a co kupuje i nie wystawia, takie to cytuję autorkę:"niesolidne".

Cytat
ModneZegarki2016
Ja to już chyba że cztery komentarze dostałam pod samą oferta i nie idzie kobitkom wytłumaczyć że na profilu mi tego nie widać ale już się tym nie przejmuje. Nastawiam się na sprzedaż a komentarze już sobie zaczynam odpuszczać bo sprzedaję na wielu portalach, wszędzie po trochę sprzedaję, ale niestety na szafie raz na dwa tyg więc nie ma co się przejmować.
Ale wiesz, to nowicjuszki tak robią, nie wiedzą jeszcze jak to dział, też tak miałam, wystarczy napisać do takiej osoby i wytłumaczyć po koleji jak ma poprawnie wystawić i to napewno zrobi.
Problem w tym, że ja zawsze tłumacze ale widać to nie pomaga, nie mam żalu to tylko komentarze, dla mnie liczy się to że pieniądz się zgadza i zadowolenie klienta.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Widziałem zaćmienie słońca kobiece węże zjadały swe ogony, a jam uniżony oddaliłem się w ciemności zasłony. No ludzie jak można robić wały... Anielskie przewałki, światłość oszukuje szukam takiej która się sama zlinczuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 21:46 przez Lord_LoLencjusz.

Światłość do głowy lolo ci uderzyła, zamiast problem autorki rozwiązać, to wiadomość twoja forum zaśmieciła.
Kupuj i wystawiaj komentarz...za to będącie kochać, o tym ten wątek.

Cytat
Lord_LoLencjusz
Widziałem zaćmienie słońca kobiece węże zjadały swe ogony, a jam uniżony oddaliłem się w ciemności zasłony. No ludzie jak można robić wały... Anielskie przewałki, światłość oszukuje szukam takiej która się sama zlinczuje
O, i wreszcie jakaś konkretna odpowiedź na temat cheers
A Usta tak narzekała, że nikt nie miał realnego pomysłu brawo

Cytat
DaChoice

O, i wreszcie jakaś konkretna odpowiedź na temat cheers
A Usta tak narzekała, że nikt nie miał realnego pomysłu brawo

Na lolita zawsze można liczyć, w ostatnim wersie trafił w sedno;)


ModneZegarki2016 No właśnie, lepiej skupić się na tym co ważniejsze, klient nasz pan;)

Coś internet szaleje, momentami zanika, ciężko wiadomośc napisać...wina pogody:P



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 22:28 przez CzerwoneUsta.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Dla kobiet jedno jest tylko przeznaczenie, donosicielstwo zgubną jest cechą, lecz walcz, walcz o swoje i pokaż wszystkim. Kobieta słaba a walczy o swe majętności o swój honor serca ulepionego , walcz do końca a będziesz wzorem dla reszty uciemiężonych kobiet

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Lord_LoLencjusz
Dla kobiet jedno jest tylko przeznaczenie, donosicielstwo zgubną jest cechą, lecz walcz, walcz o swoje i pokaż wszystkim. Kobieta słaba a walczy o swe majętności o swój honor serca ulepionego , walcz do końca a będziesz wzorem dla reszty uciemiężonych kobiet

Weź nie przesadzaj. Nie wszyscy tak doświadczeni jak Ty, każdy kiedyś zaczynał i szuka, raz kulą w płot, a raz celnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję