Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

21.06 o 11:53

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Nie wiem o co tak naprawdę czarownicy chodzi, ciągle pisze o szacunku, najpierw chce licznika komentarzy "niewystawionych", gdzie przy transakcjach anulowanych (ktoś zrezygnuje a rezygnacji licznik nie rozlicza), licznik będzie wykazywał że jednak transakcja miała miejsce a automat wystawi zakłamany komentarz , napewno nie będzie odwoływała się do portalu o anulowanie transakcji tylko zaczeka na "komentarz z automatu", wniosek jest tylko jeden, wcale nie chodzi jej jak widać z wypowiedzi o szczery komentarz tylko o zaliczenie jakiegokolwiek komentarza. Przy takich opcjach które jej się podobają to dopiero można mieć kupę "fikcyjnych" komentarzy za nic, ale czarownico ty się na tym znasz i wiesz czego chcesz, tak wynika z twoich wypowiedzi, szczerość masz za nic i prawdę, nieprawdziwy automatyczny komentarz za "rezygnację z transakcji" też byś "przytuliła", szacunek za komentarz nie za transakcję o to ci chodzi, ciągle w wątku właśnie taki wariant popierasz i takiego się domagasz, dltego nie czytasz postów ze zrozumieniem i odwracasz kota ogonem, negujesz wszystko i wszyskich jak nie jest po twojej myśli, to dopiero brak szacunku i myślę że gorszy od braku komentarza..

I mam propozycję dotyczącą komentarzy czarownico, zrobić jak na innych portalach, transakcja przy kilku rzeczach u jednej osoby, np jak wymiana dotyczy czy sprzedaż 3 rzeczy to komentarz powinien być tylko 1 ponieważ to jedna transakcja, a nie 6 komentarzy jak to jest na szafie, zbyt łatwo uzyskuje się tu komentarze i to przy wymianach, a sprawiedliwie jest tak że możesz wystawić 3 komentarze dotyczące 3szt rzeczy które dostałaś a od portalu dostajesz tylko 1 zamykający całą transakcję ...mi to osobiście nie przeszkadza, ale skoro chcesz zmian, to bierz wszystko pod uwagę, tak jest na innych portalach, według ich zasad wystawiania to miałabyś teraz może 1/3 tych co masz, 1 sprzedawca 1 komentarz. To również jest uczciwe rozwiązanie, jak myślisz?

Nie ma więcej propozycji dotyczących wyegzekwowania komentarzy? Myślałam że jednak jakieś się jeszcze pojawią, moje ostrzeżenia to jednak zbędne poświęcenie w wyjaśnieniu sensu problemu:) a może ktoś ma jeszcze jakiś świetny pomysł, komentarze dobra sprawa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-11 14:00 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na komunię chrześnicy. Może być?