Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fotograf h/n?

12 mar 2017 - 10:58:44

Z tych dwóch brałabym https://www.facebook.com/pg/fotopromedia.rzeszow/photos/?tab=album&album_id=340317012665209
moje argumenty:
1. ten drugi fotograf ma wiele zdjęć "z ukrycia" czyli zza jakiegoś przedmiotu, fajne ale jest ich za dużo, jeśli jakość zdjęcia nie będzie doskonała, z takiego zdjęcia już niewiele uzyskasz chcąc np wykadrować
2. fotopromedia używa mniej filtrów spłycających cienie-taki filtr możesz sobie nałożyć sama w każdym programie jeśli zechcesz ale zdjąć go już trudniej, dlatego lepsze są zdjęcia bez takich filtrów
3. ma więcej zdjęć dynamicznych
4. lepiej potrafi złapać emocje
5. robi również zdjęcia z drugiej strony, czyli np. fotografuje fotografowanie, takie zdjęcia potrafią być super, bo para nie pozując do tego obiektywu potrafi pokazać piękne naturalne emocje

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Fotograf h/n?

12 mar 2017 - 12:06:22

Wlasnie o taka obiektywna ocene mi chodzilo, ja niestety za bardzo sie na tym nie znam, moge stwierdzic jedynie, ktore zdjecia podobaja mi sie bardziej. Wczoraj przegladajac je jeszcze raz stwierdzilam, ze fotopromedia ma zdjecia weselsze i jasniejsze i chyba bardziej mnie przekonuja.

Fotograf h/n?

12 mar 2017 - 12:19:45

Wiesz...na pewno wiesz :) To jeden jedyny dzień, o ile plener jak Ci się nie spodoba, to zrobisz drugi u kogoś innego, o tyle reportaż...jak ktoś schrzani to pozamiatane. Ale wszystko jest do odratowania, jeśli jakość zdjęć jest ok. Wtedy -pod warunkiem, że fotograf udostępni Ci wszystkie pliki, również cdr. które są do obróbki w odpowiednich programach- ktoś inny może Ci je oszlifować. Zapytaj obydwu, czy mogą podesłać Ci na mejla kilka przykładowych zdjęć- bo fb zaniża jakość fotografii- i zobacz jak bardzo możesz powiększyć zdjęcie, żeby wciąż było ostre. I zapytaj, czy w ramach tej kwoty, udostępnią Ci wszystkie pliki, nie tylko jpg. ale również cdr.

Fotograf h/n?

12 mar 2017 - 22:51:39

hejo :) ja polecam Pana Piotra Szczepanika :) współpracuje on z super kamerzysta i za usluge kamerzysty i fotografa wyniosło mnie 3600 :)
http://szczepanik.rzeszow.pl/ w pakiecie wychodzi taniej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub cywilny