Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 20:09:11

Witam, zostałam oszukana na szafce. Zakupiłam komplet bluzek u jednej kobiety na szafce. Bluzki okazały się dziurawe, miały dosłownie powyrywane dziury na ramieniu, na przodzie, pełno plam, zmechaceń. Po prostu zostałam świadomie oszukana. Co mam dalej zrobić? Odesłałam te bluzki do sprzedającej, mam potwierdzenie. Zostały one odebrane przez nią ale kasy zwrócić nie zamierza. Straciłam prawie 50 zł. Pani tłumaczy że wydała już te pieniądze i że nie ma mi z czego oddać. Czemu tacy ludzie czują się coraz pewniej i oszukują innych w dodatku świadomie i w jakimś celu. Na domiar złego te bluzki wystawiła ta pani na innym portalu znowu w celu oszukania kogoś innego. Dodam też że na szafce ma nadal aktywne konto a minęło już 1,5 miesiąca od kiedy je u niej kupiłam. Co dalej z takimi ludźmi robić? Czy zamkną jej konto na portalu dopiero jak kogoś oszuka na kilka stówek? Nie wiem co robić. Moje maile do niej nic nie dają.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 20:56:21

napisz do administracji koniecznie!
Nie wiem co Ci poradzić bo nigdy w takiej sytuacji nie byłam,
chamstwo istne :(

poproszę jej nick na priv jeżeli możesz, żebym przypadkiem coś u niej nie kupiła.. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-19 20:57 przez kasiaxdxp.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 21:15:19

Koniecznie zgłoś do administracji . Powinnaś podać jej nick do ogólnej wiadomości żeby nie nacięła więcej osób :-)

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 21:16:35

jak to co to sprawa dla policji

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 21:53:57

nic ni zrobisz .. musisz przeboleć straconą kase takie jest życie , taki są realia... ktoś tu o policji wspomniał sory ale rozbawiło mnie to, oni z tym nic nie zrobia

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 21:56:44

http://szafa.pl/profil/pomoc

zgłoś że zostałaś oszukana, wstaw linki do wiadomości w których kontaktowałaś się ze sprzedającą, linki do zakupionych rzeczy...wszystko co wiąże się z tą transakcją, bez tego nie będziesz mogła dalej nic zrobić,powodzenia.

Cytat
magdal0
nic ni zrobisz .. musisz przeboleć straconą kase takie jest życie , taki są realia... ktoś tu o policji wspomniał sory ale rozbawiło mnie to, oni z tym nic nie zrobia

masz coś na sumieniu że udzielasz takich rad?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-19 21:58 przez CzerwoneUsta.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:02:14

policja może i nic nie zrobi ale mogę złożyc wniosek do prokuratury. mam zdjęcia tych bluzek, widać na nich dokładnie w jakim są stanie. mam screena stron na innym portalu gdzie niedawno ta sama kobieta chciała je znów sprzedać, tam też sprawe już zgłosiłam a nasza kochana administarcja szafki mimo dowodów ode mnie nie zablokowała w dalszym ciągu profilu tej pani na szafce wiec w dalszym ciągu moze ona oszukać kogoś innego. Gdyby ktoś chciał jej nick to pisać do mnie prywatną wiadomość. Nie chce żeby znowu ta kobieta żyła za czyjeś pieniądze. Mi tłumaczyła że jest samotną matką i musi sobie jakoś w życiu radzić żeby mieć na leki dla dzieci jak chorują. To jest przykre że niektórzy żerują na innych i to nie uczciwie. Mi też się nie przelewa ale nigdy nikogo nie oszukałam bo np brakowało mi pieniędzy. Próbowałam się dogadać, bluzki są odesłane i odebrane już z poczty przez sprzedającą ale kasy od 3 tygodni jak nie ma tak nie ma. Wiecie co dziewczyny może to nic nie dać ale zgłosze tą sprawe na policje jutro, może oszukała jeszcze inne osoby i mają już zeznania złożone przez kogoś innego kto był też poszkodowany tak jak ja.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:05:47

Cytat
CzerwoneUsta
http://szafa.pl/profil/pomoc

zgłoś że zostałaś oszukana, wstaw linki do wiadomości w których kontaktowałaś się ze sprzedającą, linki do zakupionych rzeczy...wszystko co wiąże się z tą transakcją, bez tego nie będziesz mogła dalej nic zrobić,powodzenia.

Cytat
magdal0
nic ni zrobisz .. musisz przeboleć straconą kase takie jest życie , taki są realia... ktoś tu o policji wspomniał sory ale rozbawiło mnie to, oni z tym nic nie zrobia

masz coś na sumieniu że udzielasz takich rad?

oo:D optymistka nam sie znalazła.. jak masz odmienne zdanie to musisz pomóc autorce wątku i po pozytywnym zakończeniu daj koniecznie znać ;)

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:08:00

magdal0 ale gdyby nikt takich spraw na policje nie zgłaszał to by nikt nie ponosił za takie coś kary. moze juz była notowana, tego nie wiem.

jest na szafce, szafie i olx i widziałam na własne oczy ze przedwczoraj znowu wystawiła na olx te same bluzki ktore mi sprzedała i wcale nie za mniejszą kwotę tylko za 40 zł z opisanym stanem bardzo dobry. Celowo ma zamiar oszukać innych. Być moze inna osoba się na nią nacieła, tego nie wiem dlatego pisze tu na forum. Może ktoś miał tu podobną sytuację. Jeśli tak to prosiłabym o kontakt na priv.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-19 22:13 przez anulcia263.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:15:20

A żebyś wiedziała. Oszust cieszy się do chwili w której niespodziewanie ktoś zadzwoni do jego drzwi, kiedy widzi kto i dlaczego, uśmiech znika z jego twarzy na bardzo długo. Uwierz, miałam doczynienia z takimi i dla mnie to żaden problem. Więc drwij sobie i czuj się bezkarna...wszystko do czasu.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:17:36

Cytat
anulcia263
magdal0 ale gdyby nikt takich spraw na policje nie zgłaszał to by nikt nie ponosił za takie coś kary. moze juz była notowana, tego nie wiem.

jest na szafce, szafie i olx i widziałam na własne oczy ze przedwczoraj znowu wystawiła na olx te same bluzki ktore mi sprzedała i wcale nie za mniejszą kwotę tylko za 40 zł z opisanym stanem bardzo dobry. Celowo ma zamiar oszukać innych. Być moze inna osoba się na nią nacieła, tego nie wiem dlatego pisze tu na forum. Może ktoś miał tu podobną sytuację. Jeśli tak to prosiłabym o kontakt na priv.

Ja pisze z doświadczenia kupiłam ciuchy za 250 zł dostałam spodnie i bluzke z dziurą przy czym zamówiłam kurtke , spodni al zupełni inne i par innych rzeczy.. finał był taki ,że straciłam tylko kase, bo policja takie rzeczy odkłada na bok i ni wraca do nich

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:17:45

anulcia263, podaj mi jej nick na priv:)

magdal0 napewno nie piszesz z doświadczenia, bzdura i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-19 22:19 przez CzerwoneUsta.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:22:21

Cytat
CzerwoneUsta
anulcia263, podaj mi jej nick na priv:)

magdal0 napewno nie piszesz z doświadczenia, bzdura i tyle.

sory ale co ty możesz o tym wiedzieć? pisz jak było wiec nie wcinaj sie bezpodstawnie

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:36:31

Cytat
magdal0
Cytat
CzerwoneUsta
anulcia263, podaj mi jej nick na priv:)

magdal0 napewno nie piszesz z doświadczenia, bzdura i tyle.

sory ale co ty możesz o tym wiedzieć? pisz jak było wiec nie wcinaj sie bezpodstawnie
Wiem i to dużo:) to że piszesz jako niezweryfikowana akurat w tym wątku, nie oznacza że ktoś uwierzy w bezradność policji, bardzo głupie założenie osób którym zależy, aby oszukane osoby, nic nie robiły w celu odzyskania tego co straciły.
DlATEGO NAPISAŁAM AUTORCE ŻEBY ZACZEŁA OD ZGŁOSZENIA SPRAWY PORTALOWI, od tego właśnie trzeba zacząć...i uwierz, można odzyskać nawet 20zł, a jak sprawdzą konto osoby na której wpłynął przelew, zobaczą z kim były robione transakcje, sprawdzą czy wszystko ok z nimi było, a jeżeli któraś z tych transakcji nie była poprawna to kicha...nie myśl że mały przekręt ujdzie płazem, jak lawina ruszy wszystko wyjdzie na jaw. Przerabiałam to kiedyś, odzyskałam wszystko z przeprosinami.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 22:51:59

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
magdal0
Cytat
CzerwoneUsta
anulcia263, podaj mi jej nick na priv:)

magdal0 napewno nie piszesz z doświadczenia, bzdura i tyle.

sory ale co ty możesz o tym wiedzieć? pisz jak było wiec nie wcinaj sie bezpodstawnie
Wiem i to dużo:) to że piszesz jako niezweryfikowana akurat w tym wątku, nie oznacza że ktoś uwierzy w bezradność policji, bardzo głupie założenie osób którym zależy, aby oszukane osoby, nic nie robiły w celu odzyskania tego co straciły.
DlATEGO NAPISAŁAM AUTORCE ŻEBY ZACZEŁA OD ZGŁOSZENIA SPRAWY PORTALOWI, od tego właśnie trzeba zacząć...i uwierz, można odzyskać nawet 20zł, a jak sprawdzą konto osoby na której wpłynął przelew, zobaczą z kim były robione transakcje, sprawdzą czy wszystko ok z nimi było, a jeżeli któraś z tych transakcji nie była poprawna to kicha...nie myśl że mały przekręt ujdzie płazem, jak lawina ruszy wszystko wyjdzie na jaw. Przerabiałam to kiedyś, odzyskałam wszystko z przeprosinami.

piszesz do mnie jakbym to ja byla ta oszustką .. wyluzuj i tak jak napisałam wyzej daj znać jak finał bedzie pozytywny dla autorki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc Z dokumentacją z odszkodowania