Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZOSTAŁAM OSZUKANA

19 gru 2016 - 23:01:22

magdal0 Dlaczego mam dać tobie znać, i dlaczego właśnie ja...może ty wytłumacz dlaczego pojawiłaś się w tym wątku znienacka i odrazu z miejsca sugerujesz autorce żeby nic nie robiła, wręcz utwierdzasz ją w przekonaniu że jest na przegranej, jaki masz w tym cel żeby ją odciągać od dochodzenia sprawiedliwości...nikt uczciwy tego nie robi.

I jeszcze jedno, anonimowość nie oznacza że nas niema.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-19 23:05 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 06:56:05

@anulcia263 zgłoś proszę sprawę do Centrum Sporów.
Transakcja zawarta na Szafa.pl: http://szafa.pl/spor-nowy.html
Transakcja zawarta na Szafka.pl: http://szafka.pl/spor-nowy.html

Wówczas możliwe będzie podjęcie stosownych działań w sprawie.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 09:39:18

jak policja może i nic nie zrobi? skoro jej odesłałaś ciuchy a ona ci nie oddała kasy to sprawa dla policji właśnie , mała kwota no i co z tego może nie ciebie jedną oszukała i z 50zł robi sie wiele więcej....najgorzej jak nic nie zrobisz tylko będziesz szukać pomocy na szafie...to nic nie zdziałasz oni zablokują jej konto a ciebie na policje odeślą to ich polityka walki z oszustami...a ona założy inne konto lub na innych portalach będzie sprzedawała i oszukiwała ludzi bo moze znalazła sobie sposób na zarabianie pieniędzy właśnie w takie sposób

ta cała magda i jej anonim mógł by świadczyć że to dziewczyna która sprzedała te uszkodzone ciuszki, i teraz stara się odwieść autorkę od domagania się zwrotu kasy po tym co pisze:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 09:42 przez edekzkrainykredek2.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 10:48:15

No właśnie, tylko głupiec myśli że jest mądrzejszy od innych i nic mu nie będzię...anonimowo, takie głupoty wciskać ludziom może tylko osoba nieuczciwa, więc nawet ten watek świadczy o tym kim jest sprzedająca, a autorka napewno nie jest jej pierwszą ofiarą.

I koniecznie zgłoś sprawę raz jeszcze tam gdzie pisze GABA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 10:50 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 13:53:19

Zgłoszenie do Centrum Sporów to najlepsze rozwiązanie. Na Szafie nieuczciwi sprzedawcy nigdy nie pozostają bezkarni. Zwłaszcza odkąd jest program ochrony kupujących :)
Poza tym warto podać jej login do publicznej wiadomości w specjalnie do tego celu powstałym wątku na forumzły/color]

http://forum.szafa.pl/21/174697/czarna-lista-zgloszenia,105.html#msg-8107170

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 15:24:56

Cytat
edekzkrainykredek2
jak policja może i nic nie zrobi? skoro jej odesłałaś ciuchy a ona ci nie oddała kasy to sprawa dla policji właśnie , mała kwota no i co z tego może nie ciebie jedną oszukała i z 50zł robi sie wiele więcej....najgorzej jak nic nie zrobisz tylko będziesz szukać pomocy na szafie...to nic nie zdziałasz oni zablokują jej konto a ciebie na policje odeślą to ich polityka walki z oszustami...a ona założy inne konto lub na innych portalach będzie sprzedawała i oszukiwała ludzi bo moze znalazła sobie sposób na zarabianie pieniędzy właśnie w takie sposób

ta cała magda i jej anonim mógł by świadczyć że to dziewczyna która sprzedała te uszkodzone ciuszki, i teraz stara się odwieść autorkę od domagania się zwrotu kasy po tym co pisze:)


Zgadzam sie w zupełności z tobą. Moze kogoś jeszcze oszukała. Na razie wiem tyle że sprzedaje na 3 portalach wiec są szanse że nie tylko ja zostalam oszukana przez tą kobietę. Mądrze piszesz, jak sie nic nie zrobi to tacy ludzie zmienią nick, założą nowe konto i dalej będą działać. Mi ta kobieta napisała tyle że mi kasy nie odda bo sama wychowuje dzieci i że nie ma kasy a za te pieniadze kupiła już dla nich ciuchy. Widać sposób na zarabianie kasy. Jak tak można.

Na forum podawałam już jej login a w zamian dostałam 2 ostrzeżenia mimo ze sprawa jest juz w centrum sporów i miałam już dawno odpowiedź że bedzie miała zablokowane konto. Konto aktywne ma nadal na szafie i szafce nie wiem czemu i z jakiej racji. Dzieki dziewczyny za pomoc. Jesteście wielkie. Dużo mi dały wasze słowa wsparcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 15:27 przez anulcia263.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

20 gru 2016 - 23:15:35

Na "szafce" opisałaś sytuację i jest tam nick na twojej stronie(może tam być), więc jeżeli ktoś chce to może zajrzeć do ciebie na szafkę i sie dowie o kim mowa, może odezwą się jakieś szafowiczki które miały identyczną przygodę z tą sprzedającą, czasami to jest dobry sposób na odnalezienie innych poszkodowanych, napewno trzeba nagłaśniać takie sytuacje, żeby ostrzec innych że coś takiego się dzieje i wyczulić na takie sprawy:) ostatnio coraz rzadziej na szafie są takie wątki, więc jednak poprawa jest, ale czarne owce jeszcze są które liczą na łatwy zarobek więc trzeba uważać.

ZOSTAŁAM OSZUKANA

21 gru 2016 - 11:46:12

Cytat
magdal0
Cytat
anulcia263
magdal0 ale gdyby nikt takich spraw na policje nie zgłaszał to by nikt nie ponosił za takie coś kary. moze juz była notowana, tego nie wiem.

jest na szafce, szafie i olx i widziałam na własne oczy ze przedwczoraj znowu wystawiła na olx te same bluzki ktore mi sprzedała i wcale nie za mniejszą kwotę tylko za 40 zł z opisanym stanem bardzo dobry. Celowo ma zamiar oszukać innych. Być moze inna osoba się na nią nacieła, tego nie wiem dlatego pisze tu na forum. Może ktoś miał tu podobną sytuację. Jeśli tak to prosiłabym o kontakt na priv.

Ja pisze z doświadczenia kupiłam ciuchy za 250 zł dostałam spodnie i bluzke z dziurą przy czym zamówiłam kurtke , spodni al zupełni inne i par innych rzeczy.. finał był taki ,że straciłam tylko kase, bo policja takie rzeczy odkłada na bok i ni wraca do nich
Ty znasz przypadek że policja nie pomogla ja znam kilka przypadków gdzie policja pomogła i kto ma racje? ano kazda z nas ale to nie znaczy ze takich spraw nie nalezy zgłaszac. I od siebie mogę dodac że znam przypadek gdzie był wystawiony list gończy na osobę która zalegała z zapłata a kwota wynosiła 1zł wiec można. Trzeba sie zastwnowic czy warto szargac swoje imie dla wzbogacenia ie cudzym kosztem.

@czerwoneusta @edekzkrainykredek2 mądrze pisza i ja bym sie zastosowała do ich rad :D i wyglada mi to mocno podejrzanie laska która pisze o nieudolnosci policji ni z gruszki ni z pietruszki nagle udziela sie tylko i wyłacznie w tym watku dlA mylenia jescze w kilku i mysli że przechytrzyła wszystkich jak nic to jest osoba ktorra oszukała założycielkę wątku.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-21 11:58 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc Z dokumentacją z odszkodowania