Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 15:42:04

Cześć :)

Jako, że w tym roku pierwszy raz idę na święta do przyszłych teściów chciałam kupić im prezent. Z prezentem dla teścia raczej nie będzie problemu, ale nie mam pojęcia co kupić teściowej. Podpytywałam swojego faceta ale on oczywiście nie wie. Teściowa książek raczej nie czyta, lubi gotować i piec ciasta, ale książek kucharskich ma sporo, sprzętów agd też ma pełno. Myślałam nad jakimś ładnym portfelem ale dowiedziałam się, że niedawno dostała nowy, więc odpada. Dodam jeszcze, że teściowa się nie maluje więc kosmetyki odpadają. Macie jakieś propozycje?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-15 15:45 przez em_em14.

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 15:53:57

obrus

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 16:39:21

Obrusów,pościeli i firanek ma aż za dużo, więc także odpada :/

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 18:02:00

Hej :) Ja swojej przyszłej teściowej kupiłam skórzane rękawiczki. Eleganckie i klasyczne. Jak wiadomo rękawiczek nigdy za wiele :) A wcześniej na inną okazję zegarek i perfumy ;) mam nadzieję, że pomogłam :) pozdrawiam :)

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 18:36:28

Dziękuję za pomysł, chyba skorzystam :D

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 19:17:50

A ja bym poszła w jakieś naturalne kosmetyki. Super jest firma Organic Shop, mają w bardzo fajnych cenach chyba wszystko do ciała, peelingi, scruby, masła, kremy.. Wszystko naturalne i bardzo dobrej jakości.
Jak się woli gotowe to Yves Rocher ma bardzo fajne kolekcje, świetne świąteczne zapachy, a takie rzeczy każda kobieta lubi. No chyba, że należy do tego grona ludzi, którzy uznają to za uwagę odnośnie braku higieny.

Moja dostaje na większość okazji jakieś takie zestawy, albo vouchery do spa, do ulubionego sklepu itp. Ma bardzo specyficzne oczekiwania wobec swoich zakupów, także takie karnety uwielbia.

A rękawiczki niby fajne, ale musisz znać rozmiar, żeby były dobre :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-15 19:19 przez emaergieo.

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 19:26:41

Zaobserwuj, czego jej brakuje. Może jakiegoś sprzętu kuchennego, gadżetu? Przypomnij sobie, może o czymś mówiła.

Bon podarunkowy do jakiegoś sklepu. Myślę, że to dobry prezent, ale nie wiem, na ile by się spodobał akurat jej. Pewnie zależy to od rodzaju sklepu i cen - wtedy musisz wziąć pod uwage odpowiednią kwotę.

Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 20:06:42

Witaj, skoro teściowa lubi piec to może stylowa patera na ciasto? Ja kupiłam akurat dla swojej taką z kloszem bo bardzo mi się podobają ;)



Prezent dla teściowej

15 gru 2016 - 21:42:48

Cytat
sophia101
Zaobserwuj, czego jej brakuje. Może jakiegoś sprzętu kuchennego, gadżetu? Przypomnij sobie, może o czymś mówiła.

Bon podarunkowy do jakiegoś sklepu. Myślę, że to dobry prezent, ale nie wiem, na ile by się spodobał akurat jej. Pewnie zależy to od rodzaju sklepu i cen - wtedy musisz wziąć pod uwage odpowiednią kwotę.

Sprzęty kuchenne ma - sama nie raz od niej pożyczam :) . Na ferie wybieramy się razem na narty, może jakiś ciepły polar lub ciepła czapka, co sądzicie o takim pomyśle? Czy może nie wypada? ( wiem,że teściowa lubi generalnie chodzić w polarach, a ciepła czapka na narty myślę, że się przyda)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-15 21:45 przez em_em14.

Prezent dla teściowej

16 gru 2016 - 15:48:03

Wszystko zależy, co teściowa lubi. Początkowo pomyślałam o tym, żeby wybrać <moderacja-spam>, ale nie wiem, czy dla teściowej, chcesz tak się wykosztować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 11:14 przez moderator.

Prezent dla teściowej

17 gru 2016 - 12:22:12

Nie ma sprawy :)

ja mam tyle szczęścia, że dłonie i stopy mamy z teściową w tym samym rozmiarze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-17 12:24 przez sabi2104.

Prezent dla teściowej

17 gru 2016 - 13:56:27

A ja na pierwsze święta u "teściów" upiekłam i przyozdobiłam pierniczki na choinkę. Bardzo się ucieszyła tym bardziej, że wiedziała że zrobiłam je sama. Z dumą wisiały u nich na choince dopóki pies wszystkich nie zjadł:)

Prezent dla teściowej

23 sty 2017 - 22:42:10

A może jakiś naprawdę dobry zegarek? Np. tutaj są świetne zegarki Adriatica :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-25 14:35 przez Kovu170.

Prezent dla teściowej

24 sty 2017 - 12:23:41

Jest taki kwiatek, nazywa się "język teściowej" uświadomiła mnie o tym moja teściowa po otrzymaniu prezentu odemnie :D

Prezent dla teściowej

24 sty 2017 - 12:32:22

apaszka , bransoletka.
Jak masz elegancką teściową to nigdy nie będziesz miała problemu co kupić .
A co z teściem??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z kupującą awizo