Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie wczoraj robiłam pranie. Chłopak prosił o wypranie jego ulubionej bluzy zartujac przy tym bym jej nie ugotowala przez przypadek
. Pralka ustawiona na 30 stopni 400 obrotów. Gdy pralka skończyła prac otwieram ją i wielkie zdziwienie bucha na mnie parząca para - zepsuła się pralka. Pierwsze co wyciągam jego bluze cała pognieciona i lekko skurczona :-( odrazu wpadłam w panikę. Patrzyłam na necie sposoby na naprawę tego i znalazłam jeden - by zamoczyc bluze w ciepłej wodzie z szamponem dla dzieci i później trochę porosciagac . Poleciałam po ten szampon i zrobiłam tam jak pisało ale niewiele to pomogło.:/ Chłopak przyjeżdża w weekendy- pracuje za granicą. Do tego czasu musze naprawić tą bluzę. Może Wy dziewczyny znacie jakieś sposoby na naprawę takich ubrać. Jesteście moją ostatnią deską ratunku. Bluza przód i tył ma z ortalionu a rękawy z bawełny. Rękawy wyglądają dobrze gorzej z tym ortalionem. Pomocy. .

Może kup mu nową taką samą lub podobną? :)

Szukałam tej bluzy na necie. Nie ma. W sklepie stacjonarnym tym bardziej. A podobnych tez nie ma :( Kupował ją w tamtym roku bardzo mu się podobała i podoba wciąż, dbał o nią a tu takie coś. Normalnie rozwód jak nic :(

@pantera_
Też tak myślę.
To dobry pomysł.

@wisienka8794
Pokaż tę bluzę.
Może któraś z dziewczyn znajdzie podobna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 12:32 przez czarownicaao.

szczerze powiem bardziej martwiłabym się pralką a nie bluzą. przeciez nie Twoja wina, że sie zepsuła i bluza się zniszczyła - nie zrobiłaś tego specjalnie. chłopak powinien to zrozumiec. po prostu powiedzmu, że kupisz mu "inną ulubioną" niech sobie sam wybierze:-) a co z pralką? chyba koszty naprawy/nowej sa duzo wieksze?

No właśnie moje dziwne usposobienie bardziej martwi się bluzą niż nową pralką. :( Postanowiłam dodać tutaj ten temat ponieważ oczekiwałam szybkiej odpowiedzi. :-) I się nie zawiodłam. Dziękuję bardzo dziewczyny. Aktualnie jestem w pracy zdjęcie dodam jak wrócę do domu. ;)

Cytat
wisienka8794
No właśnie moje dziwne usposobienie bardziej martwi się bluzą niż nową pralką. :( Postanowiłam dodać tutaj ten temat ponieważ oczekiwałam szybkiej odpowiedzi. :-) I się nie zawiodłam. Dziękuję bardzo dziewczyny. Aktualnie jestem w pracy zdjęcie dodam jak wrócę do domu. ;)

Ok-tylko nie zapomnij.
Dziewczyny mają tu mnóstwo ślicznych rzeczy.
Może coś wspólnie znajdziemy i postaramy się pomóc?!
Nie martw się już tak.super

Znalazłam tą bluzę używaną na allegro. Tylko o dwa rozmiary za dużą.:( Na pewno nie zapomnę dodać zdjęcia. ;) dziewczyny naprawdę dziękuję.

kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Cytat
lastraga
kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Heheh dziękuję za ten czarny humor. ;)

Cytat
lastraga
kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Jakby nie patrzeć "zmniejszy" bluzę.
Dobre!:D:D:D

@wisienka8794
To świetny sposób na "pocieszenie" i rozładowanie.
Koleżanka powyżej super pisze!super
Cóż my nie robimy...?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 13:10 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Może martwisz się na zapas, a chłopak wykaże więcej zrozumienia także i dla pralki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 18:17 przez PaniGami.

też miałam ostatnio problem z praniem, zafarbowało mi pół prania, do tej pory nie wiem co puściło kolor i oczywiście trafiło na koszulki mojego faceta, najeździłam się za cudownymi preparatami, które miały sobie z tym poradzić i niestety niewiele pomogły, bałam sie przyznać, a on mi na to: to tylko pranie i mnie przytulił. Więc życzę Ci tego samego :) dodatkowo jedyny sposób mi znany to właśnie szampon dla dzieci

Jesteście po prostu świetne. :-) Jak dla mnie najlepsze forum :-) zawsze pomożecie. ;)

Moczenie w wodzie z dodatkiem płynu zmiekczającego, bluza musi wymięknąć, a co zmiękcza wodę, nawet pierwsze moczenie może być z dodatkiem octu, a dalej żeby nie śmierdział to woda z płynem...jak to nie pomoże tonic już nie zrobisz, pozostane uczciwieporozmawiać z facetem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odmowa propozycji pracy