Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

no cóż ...
pozostaje mi tylko sukcesu w naprawie życzyć
sama też pewnie nie miałabym pomysłu ja to odkręcić

Może mniej bym się przejmowała gdyby mój D. dając mi bluzę nie zazartowal że- może lepiej nie pierz bo jeszcze mi ją ugotujesz . I w złą godzinę wypowiedział te słowa. ;) mam nadzieje mimo spostrzegawczości mojego chłopaka Że w ogóle nie zauważy tego ile się wygimnastykowalam przy tej bluzie. Dzisiaj po pracy czeka mnie mega prasowanko na sztywno. Dodam zdjęcie efektów jak w ogóle będę jakieś efekty :/ Przecież taki materiał mega ciężko się prasuje.

@wisienka8794
No kochana,to powodzenia wielkiego życzę.Koniecznie podziel się efektem-jaki by nie był.

@lady-czeszek
Pozdrawiam koleżankę.

Z tego co mi wiadomo to raczej znacznie częściej jest sytuacja odwrotna. Przepalona grzałka nie grzeje wody w pralce, uszkodzony termostat nie ma przejścia co skutkuje brakiem podgrzewania wody. Przypadek żeby woda się zagotowała w pralce raczej nie występuje bo są przeciw temu zabezpieczenia. Bardziej wygląda mi na to że źle nastawiłaś pralkę, na wysoką temperaturę. Poza tym pralka płucze w zimnej wodzie kilka razy i wtedy grzałka nie grzeje w cyklu płukania. Jak to możliwe że po otwarciu pralki bucha para?
Hydrostat sprawdza poziom wody w pralce i jeśli jest niedostateczna ilość to pralka nie ruszy z miejsca i o żadnym grzaniu nie ma mowy.

Jeśli modne są dziurawe, sprane dżinsy to sfatygowana kurtka będzie w sam raz do kompletu.

Cytat
Suzan
Z tego co mi wiadomo to raczej znacznie częściej jest sytuacja odwrotna. Przepalona grzałka nie grzeje wody w pralce, uszkodzony termostat nie ma przejścia co skutkuje brakiem podgrzewania wody. Przypadek żeby woda się zagotowała w pralce raczej nie występuje bo są przeciw temu zabezpieczenia. Bardziej wygląda mi na to że źle nastawiłaś pralkę, na wysoką temperaturę. Poza tym pralka płucze w zimnej wodzie kilka razy i wtedy grzałka nie grzeje w cyklu płukania. Jak to możliwe że po otwarciu pralki bucha para?
Hydrostat sprawdza poziom wody w pralce i jeśli jest niedostateczna ilość to pralka nie ruszy z miejsca i o żadnym grzaniu nie ma mowy.

Jeśli modne są dziurawe, sprane dżinsy to sfatygowana kurtka będzie w sam raz do kompletu.

No widzisz nie mam 5 lat i pierwszy raz nie nastawialam pralki. ;) 30 stopni i 400 obrotów. Zaciekawie Cię tym że aż tak nowej pralki nie mam. Gdy otworzyłam pralkę buchnela para a pranie w ogóle nie było wywirowane (i to na szczęście). Ani proszek ani płyn do płukania także nie było pobrane.

Cytat
czarownicaao
@wisienka8794
Uprasowałaś?

Hej. :-) Kupiłam preparat ułatwiający prasowanie. Poszło o tyle dobrze że prasowalam bez ścieki. ;) bluza wygląda lepiej ale nie idealnie. Jutro czeka mnie jeszcze jeden dzień prasowania. Myślę że to przyniesie rezultat którego oczekuje. ;) jutro wieczorem także wstawię zdjęcie więc będziesz mogła porównać. :-)

@wisienka8794
Ok-nie mogę się doczekać efektu.
Ten preparat to niezły pomysł.
Oby był super rezultat.super

@agata74
O kurcze.
Faktycznie jak znalazł.
Jednak są sposoby.

Hejka. Prasowalam wczoraj i dzisiaj. ;) jakieś efekty są ale nie idealne.



To wszystko dotyczy "rozmiękczenia tkaniny", jak włókna na powrót będą miękkie to tkanina może odzyskać przy naszej pomocy pierwotny kształt...to tak jak z włosami, jak ktoś ma sztywne siano na głowie po nieudanych zabiegach, trzeba je regeneroać balsamami-tkaniny natomiast "zmiękczaczami, moczysz jakiś czas i przywracasz pierwotny kształt,naciągając i rozprasowując:)

@wisienka8794
No...efekty takie sobie.Trochę jest różnica.
A gdybyś w jednym miejscu spróbowała
psiuknąć płynem do zmiękczania tkanin
i wtedy przeprasowała przez szmatkę?
Może to coś pomoże?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-22 19:38 przez czarownicaao.

Hej. Minął weekend. Był mój D. Bluza sobie wisiała i nie zwrócił za bardzo uwagi. :-) więc jestem zadowolona. ;) jeszcze ją trochę prasowalam. I świeżo po prasowaniu wygląda naprawdę idealnie. Ale jak trochę powiedzmy że ostygnie to trochę się jakby właśnie gniecie.

Rany,popsiukaj ją czymś,żeby się trzymało.
Może tym środkiem do prasowania?;(

Ważne,że Twój facet nie zwrócił na to uwagi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-24 09:09 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odmowa propozycji pracy