Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Świeżak

28 sie 2016 - 17:08:53

Hej, co prawda konto założyłam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zaczęłam korzystać z serwisu. Wystawiłam dość dużo rzeczy, macie jakieś rady? Co mogłabym zmienić? Od razu mówię, że mam do dyspozycji tylko aparat w telefonie, stąd słaba jakość zdjęć.

Świeżak

28 sie 2016 - 17:23:55

@olgaszczot
Zdjęcia są bardzo dobre (mimo telefonu),
pięknie ułożone przedmioty i przede wszystkim tło jednolite.
Ceny niziutkie,ale tylko na początku.
Pod koniec już są bardzo wysokie.Moim zdaniem za dużo życzysz sobie za niektóre torebki,spódniczki,spodenki,crop topy,koszule,buty.
Ogólnie uważam,że na końcu ceny są duże.
Futro New Look za 15 zł.,a buty Jackpot za 120 zł. ???
Nie sądzę,żeby te buty za tyle poszły.
Przeanalizuj te ceny jeszcze raz spokojnie.
Co jeszcze?
Masz na pewno zawyżone ceny wysyłek.
Wysyłka łańcuszka 10 zł.,gdzie taki łańcuszek
można wysłać już za 5 zł. z kopertą (ekonomicznym poleconym).
Wysyłka szmacianej torebki za 15 zł.
to również moim zdaniem za dużo-max 10 zł.
A takie topy z mgiełki spokojnie wysyłam po 5 zł. poleconym
(masz aż 10 zł.)

P.S.:Masz ciekawą biżuterię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 17:44 przez czarownicaao.

Świeżak

28 sie 2016 - 17:39:39

@czarownicaao Dziękuję bardzo :-)

Świeżak

28 sie 2016 - 17:45:50

@olgaszczot
Przepraszam,ale edytowałam post,bo wchodziłam w Twoje oferty drugi raz.

Świeżak

28 sie 2016 - 17:57:21

@czarownicaao

Ok, więc ja widzę to tak:

a) wpisywałam wszędzie taką samą cenę wysyłki, w opisie podałam, że cena wysyłki do weryfikacji przed kupnem. Zły pomysł? Powód - nie jestem aż tak zorientowana w cenach wysyłek, ostatnio pani wysłała mi 10 złotych na wysyłkę twierdząc, że wyniesie mnie to maksymalnie 11 złotych, bo ona się zna :-) - musiałam 5 złotych wyłożyć z własnej kieszeni... Więc w reszcie ofert "uśredniłam" cenę wysyłki.

b) z futrem to jakaś pomyłka, dzięki za wyłapanie :-) - nie musisz się do tego odnosić :-)

c) co do wysokości cen - i tak spodziewam się negocjacji, kierowałam się kluczem żeby wyceniać co najmniej połowę taniej niż sama zapłaciłam. Niektóre rzeczy są dużo tańsze. Część tych rzeczy jest nowa, większość założonych raz albo dwa. Trudno mi znaleźć inny klucz wyceny.

Dzięki bardzo za dokładne przyjrzenie się mojemu profilowi :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 17:59 przez olgaszczot.

Świeżak

28 sie 2016 - 18:08:56

@olgaszczot
Spokojnie,nie chcę Cię absolutnie krytykować czy denerwować.
Chcę tylko pomóc.Zapytałaś-więc napisałam.Weszłam raz (na początek) i było ok,ale kiedy poszłam w oferty dalej,zaczęłam mieć pewne zastrzeżenia.Pomyślałam,że Ci o tym napiszę.
Ceny wysyłek są zawsze trochę trudne do określenia-przynajmniej na początku.Musisz rzeczy ważyć i mierzyć.Na stronie Poczty Polskiej masz cennik wysyłek,a znając wagę i wielkość,jesteś w stanie określić koszt (chociaż w przybliżeniu).
http://cennik.poczta-polska.pl/
Takie "uśrednianie raczej niewiele pomoże,bo zwyczajnie nikt tego nie kupi.Przesyłka musi być podana jasno podczas kliknięcia przez kogoś oferty.Ewentualnie możesz podopisywać,że jeśli przesyłka wyniesie mniej nadpłatę zwrócisz na konto (to tak,żebyś na początku nie była stratna).
W razie czego napisz do mnie.Pomogę-w miarę możliwości oczywiście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 18:10 przez czarownicaao.

Świeżak

28 sie 2016 - 18:11:37

Dzięki bardzo za pomoc, nie odebrałam tego jako ataku jeżeli tak wywnioskowałaś po mojej wypowiedzi, wręcz przeciwnie :-) W takim razie teraz zajmę się dokładniejszą wyceną wysyłki :-)

Świeżak

28 sie 2016 - 18:16:02

Cytat
czarownicaao
@olgaszczot
Zdjęcia są bardzo dobre (mimo telefonu),
pięknie ułożone przedmioty i przede wszystkim tło jednolite.
Ceny niziutkie,ale tylko na początku.
Pod koniec już są bardzo wysokie.Moim zdaniem za dużo życzysz sobie za niektóre torebki,spódniczki,spodenki,crop topy,koszule,buty.
Ogólnie uważam,że na końcu ceny są duże.
Futro New Look za 15 zł.,a buty Jackpot za 120 zł. ???
Nie sądzę,żeby te buty za tyle poszły.
Przeanalizuj te ceny jeszcze raz spokojnie.
Co jeszcze?
Masz na pewno zawyżone ceny wysyłek.
Wysyłka łańcuszka 10 zł.,gdzie taki łańcuszek
można wysłać już za 5 zł. z kopertą (ekonomicznym poleconym).
Wysyłka szmacianej torebki za 15 zł.
to również moim zdaniem za dużo-max 10 zł.
A takie topy z mgiełki spokojnie wysyłam po 5 zł. poleconym
(masz aż 10 zł.)

P.S.:Masz ciekawą biżuterię.

Otóż to, też się doczepię do cen wysyłek. Dużo sprzedaję i orientuję się w cenach na poczcie. Ceny produktów masz ok ale nie sprzedasz ich przez zawyżone ceny. Wiem, że trzeba doliczyć kopertę bo też to robię (nikt kopert nie rozdaje na ulicy za darmo, rzecz jasna :)) ale to koszt góra 1,50 i to max przy biżuterii. Ja biżuterię wysyłam 4,20 + koperta to wychodzi 5zł Sama mam kilka typów które chętnie bym odkupiła ale wysyłka odstrasza.

Świeżak

28 sie 2016 - 18:30:42

@czokoszok1992 Dzięki pomocy czarownicaao będę na pewno zmieniać ceny wysyłek. Oczywiście i tak spodziewałam się, że biżuterię będę mogła wysłać taniej, ale myślałam, że dopiero będę to ustalać konkretnie z zainteresowanymi osobami :-) Faktycznie, może to uśrednianie i dopiero konsultacja w wiadomościach to za dużo roboty :-)

Świeżak

28 sie 2016 - 18:50:27

Cytat
olgaszczot
@czokoszok1992 Dzięki pomocy czarownicaao będę na pewno zmieniać ceny wysyłek. Oczywiście i tak spodziewałam się, że biżuterię będę mogła wysłać taniej, ale myślałam, że dopiero będę to ustalać konkretnie z zainteresowanymi osobami :-) Faktycznie, może to uśrednianie i dopiero konsultacja w wiadomościach to za dużo roboty :-)
Dokładnie ;) a nóż widelec sprzedaż ruszy z kopyta ;)

Świeżak

30 sie 2016 - 10:40:32

ładną masz szafę :)

i foty :)
ta jest mega :)


Świeżak

31 sie 2016 - 18:33:05


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-04 01:00 przez czarownicaao.

Świeżak

04 wrz 2016 - 08:32:30

Dziękuję :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla 10-latka :-)