Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 12:51:41

Witam :)

Muszę się z Wami podzielić tym co dostałam dzisiaj w paczce. Jestem w takim szoku, że nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zamówiłam na vinted, użytkowniczka zero negatywów. Mam zdjęcia z jej oferty i opis. Cytuję: "
Koszulka napis nadruk arizona streetstyle

Koszulka pasuje na L najlepiej, wysyłka 7,5 ;)"

Nic nie wskazuje na to żeby koszulka posiadała jakiekolwiek wady, plamy, czy, że jest sprana. Fakt mój błąd mogłam dopytać ale to co otrzymałam jest jaką totalną pomyłką. Zdjęcia z oferty dwa pierwsze, pozostałe to zdjęcia zrobione przeze mnie. Co robić?


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-11 12:59 przez czokoszok1992.

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 12:58:03

No,ale co z nią nie tak?

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:00:28

@dootii dopiero teraz dodałam właściwe zdjęcia zerknij ;)



Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:04:58

a juz widze:).To chyba lepiej pójść do szmateksu:).Ale chociaż dużo nie dałaś za nią?Bo fakt,zdjęcia podrasowane nieco.

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:06:35

@dootii wiesz z wysyłką 30zł zapłaciłam, więc jednak dużo jak na takie coś. Już chyba więcej tam zakupów nie zrobię :(

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:11:07

To sporo jak za koszulkę i to w takim stanie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:20:13

Na pierwszych zdjęciach dla mnie też wygląda na spraną. Tylko kontrast wzmocniony i tak tego nie widać na pierwszy rzut. Ogólnie szmatę Ci wysłała, na dodatek brudną :/

Napisz, że ją odsyłasz i rządasz zwrotu tych 30 zł + koszt przesyłki zwrotnej. Wyślij jej Twoje zdjęcia.

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:23:16

Cytat
kaaaami
Na pierwszych zdjęciach dla mnie też wygląda na spraną. Tylko kontrast wzmocniony i tak tego nie widać na pierwszy rzut. Ogólnie szmatę Ci wysłała, na dodatek brudną :/

Napisz, że ją odsyłasz i rządasz zwrotu tych 30 zł + koszt przesyłki zwrotnej. Wyślij jej Twoje zdjęcia.
tak wlasnie zrobilam. Dodam jeszcze ze na paczke czekalam 22dni :/

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:27:38

Też miałam taką sytuację, tylko tu na szafie. Koszulka miała w opisie "stan idealny", więc też o nic więcej nie pytałam, a zamiast białej koszulki z nadrukiem dostałam coś, co może i było białe 1000 prań temu, ale teraz wygląda jak podkoszulki, które mój mąż zakłada do garażu ;/ Niestety nie napisałam od razu, że żądam zwrotu pieniędzy i teraz jedyne, co mi pozostało to wystawić zasłużonego negatywa, ale boję się, że dostanę odwetowego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-11 13:35 przez figusia.

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:33:39

Cytat
figusia
Też miałam taką sytuację, tylko tu na szafie. Koszulka miała w opisie "stan idealny", więc też o nic więcej nie pytałam, a zamiast białej koszulki z nadrukiem dostałam coś, co może i było białe 1000 prań temu, ale teraz wygląda jak podkoszulki, które mój mąż zakłada do garażu ;/ Niestety nie napisała od razu, że żądam zwrotu pieniędzy i teraz jedyne, co mi pozostało to wystawić zasłużonego negatywa, ale boję się, że dostanę odwetowego...
z tego co czytalam w innych watkach takie odwetowe negatywy sa anulowane przez administracje, ale musisz dopytac u zrodla :) A tak wracajac do koszulki to wstyd. Ja bym takiego czegos nigdy w zyciu nie wystawila na sprzedaz nie mowiac juz o wysylce. Moze moj tata sie w nia wcisnie bedzie akurst na budowe :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 13:44:28

ble :/

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 14:33:02

Pierwsze zdjęcia to nówka, kolejne to już po porządnym urzytkowaniu, no może i jeszcze kurz się nią kilka razy z mebli wytarło...to ci się okazja trafiła,tylko pozazdrościć.

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 14:50:25

Cytat
dorotka3333
oblesla ta bluzka jak wogóle mozna miec taki gust..no fakt jak się nie ma co pokazac to trzeba nosic workowe bluzki i to jeszcze rozmiar l o fake nawet w ciazy takiego rozmiaru nie miałam...
jestes bezczelna piszac cos takiego, zero kultury osobistej, matka nie nauczyla. Tez mi cos, Paniusia z rozmiarem xs ale rozum tez xs. 1 komentarz pozytywny i 28 negatywnych brawo !!!

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 16:20:04

jak dla mnie to koszulka na pierwszych zdjeciach nie rzucała się w oczy .
a pózniej stwierdziłąm że jest poplamiona , myslę że nic nie zrobisz , możesz tylko napisać do moderatora aby jej zablokowac konto skoro nie jest uczciwa .

Zakupowy bubel

11 lip 2016 - 21:50:26

Ja też kupiłam bubla na szafie :( Bluza 40zł, stan opisany jako idealny! Przyszła w opłakanym stanie. Ja rozumiem, że używana itd. ale jeśli ktoś opisuje stan idealny to nadaje się do noszenia. Okazało się, że była znoszona, brudna, plamy, które nie chcą zejść. Po prostu kobitka nosiła i któregoś dnia taką wysłała. Zgłosiłam spór, miałyśmy dojść do porozumienia, ona niestety zablokowała mnie i nie odpisywała. Wystawiłam odpowiedni komentarz to się odezwała, że odeśle mi połowę pieniędzy- zgodziłam się. Potem jednak do mnie pretensje miała, o tego negatywa i w złości wystawiła mi też. Zgłosiłam jako komentarz odwetowy i został usunięty, ponieważ był bezpodstawny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hurtownie koncowki kolekcji