Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

6 minut temu

informacje o żywieniu

24 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Telefon

22 kwi 2016 - 09:14:28

Potrzebuje zakupic nowy tel.Ktore marki modele sa w miare solidne?Dodam ze interesuje mnie podstawowe uzytkowanie telefonu.
I czy lepiej zakupic w sklepie cyz moze przez allegro czy,,,?

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Telefon

25 kwi 2016 - 10:55:18

Na allegro chyba bym nie ryzykowała na Twoim miejscu. Myślę, że lepiej jednak wybrać się do sklepu.
Jeśli chodzi o marki i modele to np. myphone wypuścił teraz nowy całkiem dobry telefon infinity IIs. Ma bardzo przyzwoite parametry jak na swoją cenę (599 zł). A oprócz tego to może xiaomi redmi 2 prime, albo huawei p8 lite też są całkiem ok.

Telefon

10 maj 2016 - 10:59:24

Od niedawna mam asus zenofne 2 laser- kosztował 799 w sklepie i jest naprawdę bardzo solidny i fajny. Działa bardzo szybko, nic się nie zawiesza. Wczesniej miałam samsunga i porównując te 2 telefony to samsung jest jak z bibuły tak cieniutki i miekki plastik w porównaniu do asusa

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Telefon

14 cze 2016 - 11:41:27

Nie polecam zamawiania na allegro u sprzedawców z niewielką ilością komentarzy... Niestety ale szansa natrafienia na oszusta jest tam duża. Najbezpieczniej jest skorzytać z zakupu w normalnym sprawdzonym sklepie gdzie nie będą na przykład kombinowali z wystawianiem faktur vat marża jak to bywa na aukcjach.

No i porównaj sobie ceny. Dobre są porównywarki ceN. Poza tym jest takie narzędzie do negocjowania jak targomat.
https://www.targomat.pl/

Jakiś czas temu wynegocjowali mi świetną cenę na telefon.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-18 15:49 przez chances.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Telefon

21 cze 2016 - 07:58:33

Zdecydowanie w sklepie. Sama bałabym się zamawiać na aukcji Może nie w sklepie ale u nieznanego sprzedawcy ;/ Możesz natrafić na coś takiego jak faktura vat marża a wtedy nie wiem czy wiesz ale nie będziesz miała gwarancji na telefon. Jest to bardzo ryzykowne.
Swój telefon kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Zerknij sobie bo mają tam dobre ceny na modele. Poza tym jest opcja wzięcia telefonu na raty 0% tak wiec jest to lepsze niż na przykład abonament telefoniczny.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Telefon

27 cze 2016 - 15:34:01

Hej, ja Ci mogę przedstawić takie optimum cenowo/jakościowo na jakie udało mi się ostatnio wpaść. Kupujesz smartfona z niskiej półki np. Doogee x5 Galicia (świetny telefon za mniej niż 300 zł teraz pewnie) albo ze średniej półki np. Motorole Moto G. Do tego telefonu kupujesz sobie internet (np. aero 2, które poza opłatą aktywacyjną przez kolejne bodajże 2-3 lata ma być jeszcze darmowy) i mając internet możesz korzystać z tanich usług operatorów telefonii internetowej np. https://fcn.pl/ . Ewentualnie wpisz po prostu w googlach haslo voip i poszukaj takiego, którego oferta najbardziej Ci leży. Jakbyś chciała lepszy net to można u któregoś operatora wykupić samo LTE, a smsy i rozmowy przez voipa.

Telefon

27 cze 2016 - 15:53:44

Asus zenfone 5

Telefon

27 cze 2016 - 17:14:55

Jaki budżet?

Pomimo, że chodzi o zwykłe użytkowanie warto zwrócić uwagę na RAM. Minimum 1/2 GB najlepiej gdyby miał 2 GB. Te z "najniższej" półki mogą mieć nawet 512 MB i używanie nie ma co ukrywać - może być uciążliwe.

Najlepiej albo w jakimś sklepie rtv, ewentualnie allegro. Najlepiej aby sprzedającym był jakiś istniejący stacjonarny sklep/serwis - w tedy można śmiało kupować.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Telefon

07 lip 2016 - 07:35:17

Cytat
butterfly13398
Potrzebuje zakupic nowy tel.Ktore marki modele sa w miare solidne?Dodam ze interesuje mnie podstawowe uzytkowanie telefonu.
I czy lepiej zakupic w sklepie cyz moze przez allegro czy,,,?


Tylko w sklepie. Sama nie miałam na szczęscie żadnej przykresj sytuacji ale kolezanka została oszukana na aukcjach. Tak wiec od tamtego czasu nauczona jej doświadczeniem wolę wybrać się do sklepu , zobaczyć sobie telefon na własne oczy i kupić a nie stresować się czy dojdzie czy nie.
Również tak jak koleżanka kupowałam telefon w rtv Euro agd. Maja praktycznie wszystkie modele na wystawce. Jeśli nie mają czegoś co Cie interesuje to zamawiasz w sklepie internetowym i za darmo masz to następnego dnia na sklepie ( co Cię nie zobowiązuje do zakupu - możesz sobie po prostu na telefonik popatrzeć i zdecydować się czy kupujesz czy nie).

Telefon

07 lip 2016 - 08:45:27

Doradzam kupić w sklepie, bo zawsze masz jednak ten produkt w ręce, a nie bawisz się w jakieś niepewne allegro. Jeśli chodzi o model to ja polecałabym iphone, ale skoro piszesz, że potrzebujesz tylko do podstawowych czynności to może samsung? Ja mam Iphone (jeden ten sam) od 4 lat i jestem bardzo zadowolona, ale używam go także do innych rzeczy niż pisanie i dzwonienie, to taki mały komputerek.

Telefon

07 lip 2016 - 09:31:26

Ja proponuje zakupy nie na allegro ale na angielskim ebayu, tam przez 3 lata robie zakupy z czego dwa razy kupowalam telefon i jestem zadowolona. Ale jesli masz obawy to oczywiscie najlepsza opcja bedzie sklep badz lombard. Ostatnio natknelam sie na Samsunga Galacy Fame. Maly prosty w obsludze, bateria jak na tego typu telefon dlugo trzyma, no i jesli ma byc uzywany tylko w celu dzwonienia i smsowania idealny. Maly zgrabny poreczny, no i ze wzgledu na wiekowosc tego telefonu tanio go kupisz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc, krótka ankieta o modzie do licencjatu