Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

15 mar 2016 - 13:30:05

Witam wszystkich. Czy ktoś ostatnio tłumaczył jakieś teksty w biurze? Mam kilka tłumaczeń ale są to poważne dokumenty tak więc chciałabym aby było to przetłumaczone profesjonalnie ( są to dyplomy). Widziałam,że na olx ogłasza się wiele osób,które oferują tłumaczenia ale coś takiego lepiej jest chyba zgłosić u tłumacza przysięgłego?
Chciałabym aby teksty zostały przetłumaczone na język niemiecki. Z góry dzięki za informacje bo w sieci nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tłumaczy języka niemieckiego....

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 07:03:07

Jest kilka biur tłumaczeń, ale zapytaj w pierwszej kolejności w Amar Translations oraz Biuro Tłumaczeń Wersja.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 12:02:41

A te biura tłumaczeń są z Warszawy? Tłumaczyłaś coś za ich pośrednictwem? Trzeba do nich iść samodzielnie z dokumentami czy dałoby się wszystko załatwić przez internet ( no nie ukrywam,że o wiele wygodniej byłoby mi wysłać te teksty na maila). Tak czy inaczej dzięki za polecenie serce

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 12:47:18

Tak, piszę tutaj przede wszystkim o Warszawie. To drugie, czyli wers znajduje się na ul. Ciołka. To pierwsze nie pamiętam, musiałabyś sobie poszukać.
Ale tłumaczenia pod względem jakości są okey - bez zastrzeżeń.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

17 mar 2016 - 12:13:55

A masz moze jakis kontakt do nich? Bo szukam informacji w sieci ale nie wiem czemu , nie mogę znaleźć. Mają jakąś stronę www?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 mar 2016 - 11:27:33

Masz nr telefonu do nich: (22) 533 50 07
Jeżeli chodzi o wejście, to znajduje się ono od strony Brożka. Na pewno znajdziesz, nie ma opcji, że nie :)
A tu masz jeszcze kontakt i specyfikację usługi - link.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 14:13 przez marta_amm.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

28 kwi 2017 - 15:41:02

Jeśli chodzi o tłumaczenia- Warszawa ma chyba największy wybór biur i tłumaczy przysięgłych. Moim zdaniem zawsze warto zaufać dobremu profesjonaliście a im więcej płacisz tym więcej możesz wymagać, przynajmniej w teorii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 10:01 przez moderator.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

24 maj 2017 - 14:13:47

Zobacz tutaj http://www.angos.com.pl to profesjonalne biuro tłumaczeń z Krakowa, ale działa również online i to na bardzo wysokim poziomie.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

26 maj 2017 - 11:23:19

Ja jestem z Krakowa, więc mogę polecić biuro tutaj, ale większość już działa online (przecież mamy XXI w haha), można nawet wysłać zdjęcie dokumentów i Ci przysyłają wycenę. Zawsze można zrezygnować. Mam duże doświadczenie w korzystaniu z biur tłumaczeń (w pracy muszę często tłumaczyć dokumenty z norweskiego i odwrotnie) ale tylko z jednego byłam na prawdę zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 10:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

30 cze 2017 - 12:38:54

Nie no, zapomnij o OLX - takich rzeczy się nie zleca byle komu bo to się nie opłaca. Sama mam kilka-kilkanaście dokumentów do tłumaczenia miesięcznie i tu najlepiej cenowo i jakościowo wychodzi mi ta firma http://www.centrumtlumaczen.pl/ - jeszcze nie miałam przypadku jakichś problemów, terminowo a jak trzeba to ekspresowo. Wszystko wysyła się mailem skany, zdjęcia - ale dokumenty papierowe też pewnie przyjmą w siedzibie w Wawie niedaleko ronda daszyńskiego.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 lip 2017 - 14:47:09

Ja znam bardzo dobre biuro tłumaczeń, ale ze Szczecina NSGroup. Pracują również w trybie online. Ale ja ich przede wszystkim cenię ich za szybkość w działaniu. Zrobili mi kiedyś tłumaczenie francuskiego w jeden dzień. Oczywiście za większą opłatą, ale bez przesady. Namiary: http://www.nsgroup.info/jezyki/19-tlumacze-jezykow/68-tlumacz-francusko-polski i tel: 570 040 805

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

28 sie 2017 - 09:57:50

Dokumenty, które muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego muszą być w oryginale i również oryginał musisz dostać, z pieczątką. Ja tak tłumaczyłam swoje dokumenty maturalne. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych, np. artykuły techniczne czy inne mogą spokojnie być tłumaczone przez zwykłych tłumaczy i transakcja jak najbardziej może być online. Ja jak na praktykach pracowałam w biurze podróży to współpracowałam z powerfultranslations.com. Wszystko było zawsze na czas i rzetelnie.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

23 lut 2018 - 21:56:13

Jak poszukujesz tłumacza, który dobrze przetłumaczy ci teksty na niemiecki, to w pierwszej kolejności powinien to być native speaker. Ponadto powinien się znać na dziedzinie, w której tłumaczy.

Pozdrawiam
Paweł
Biuro tłumaczeń Radom - Tłumacz niemiecki Radom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 21:57 przez bskd.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

24 mar 2020 - 11:01:32

Potrzebujesz tekstu przetłumaczonego na język angielski, który będzie pozbawiony jakichkolwiek błędów? Tekstu który da Ci spokój i gwarancje wysokiej jakości?. Ireneusz Srokowski jako jeden z nielicznych na rynku wszystko bierze na siebie, podajesz funkcję jaką ma spełnić tłumaczony tekst a nasza firma odda Ci gotowy produkt, który dzięki połączaniu naszego doświadczenia z zaangażowaniem będzie w pełni profesjonalny, dopasowany do Twoich potrzeb.
Zobacz co mówią o nas inni: https://transglob.com.pl/

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 sie 2020 - 09:28:02

Moda na język Francuzki rośnie w dynamicznym tempie, niewątpliwie ma to związek z pięknem tego języka. Na początku mocno się bałem by zabrać się za edukacje, jednak z książką: https://wroclaw.lereve.pl/produkt/podrecznik-do-francuskiego/ wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Podręcznik ten uczy od podstaw, wyjaśniona jest gramatyka francuskiego, jest idealna do nauki indywidualnej ale i grupowej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fekalia na klamce auta