Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opera problem internet przeglądarka

28 lip 2015 - 10:27:47

Hej. ;)

Tak wiem poszukała bym sb odpowiedzi na moj problem w necie ale nie wiem jak to fachowo sie nazywa... :(
A wiec...
Od zawsze mialam mozille lecz od jakiegos czasu pojawialy mi sie ciagle reklamy zadne wtyczki nie ppopmagaly, wyczytalam ze ludzie polecaja Opere, wiec zainstalowalam.. Wszystko fajnie pieknie nie ma reklam..., ale... Jak mam wlaczone np 3 karty i przypadkiem klikne czerwony krzyzyk w przegladarce lub zawiesi mi sie komputer albo nawet i przegladarka, opera automatycznie sie wylacza...o nic nie pyta ( Czy zamknąć karty. ? ) Chciala bym tak jak w mozilli ( o ile jest to mozliwe ) by po wlaczeniu znowu przeglądarki zapamiętała moje ostatnie karty. ( Gdzie to znajdę w ustawieniach.? ;)

Dzięki. ;)

Opera problem internet przeglądarka

28 lip 2015 - 11:22:05

Nie korzystam z Opery. Lepiej ściąg sobie Chrome ;) polecam ;)

Opera problem internet przeglądarka

28 lip 2015 - 11:28:24

Wejdź w przeglądarce na Ustawienia---> Preferencje---> Ogólne i wybierz odpowiednią opcję, która Cię interesuje w polu „Uruchamianie”. Jeśli chcesz dokonywać wyboru podczas każdego uruchamiania neta, wybierz opcję „Wyświetlaj okno startowe”. Niezależnie od tego ustawienia, okno startowe otwierane jest po każdym wymuszonym lub nieoczekiwanym zamknięciu przeglądarki.
Żeby zapisać do późniejszego wykorzystania sesję kart czy tam okien, przejdź do Karty i okna > Sesje i zapisz sobie sesję pod wybraną nazwą. Jak będziesz chciała ponownie otworzyć ten sam zestaw kart lub okien, ponownie wybierz to polecenie w menu, a następnie wybierz sesję z listy.
Daj znać czy ogarnęłaś :*

Opera problem internet przeglądarka

28 lip 2015 - 11:33:58

Cytat
grysik
Nie korzystam z Opery. Lepiej ściąg sobie Chrome ;) polecam ;)

również polecam google chrome :)

Opera problem internet przeglądarka

28 lip 2015 - 11:38:54

A co do wyskakujących reklam, to jeśli Adblock nie pomaga przeglądarce, to najprawdopodobniej kopm złapał złośliwe oprogramowanie. Jeśli sytuacja zacznie się powtarzać, to zostaje tylko format dysku ;/
A, i sprawdzaj czy we wtyczkach/ rozszerzeniach wyszukiwarki nie instalują się jakieś syfy przy każdym włączeniu systemu- może da radę je ręcznie codziennie usuwać.

Opera problem internet przeglądarka

29 lip 2015 - 11:30:18

Ogarnęłam, dziękuje.
Teraz tylko czas na testy. ;D

Opera problem internet przeglądarka

17 lis 2015 - 21:06:16

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niechciany staż z urzędu pracy