Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie konto w banku polecacie?

23 mar 2015 - 17:11:14

Ja posiadam BZWBK < 30 (chyba tak się nazywa) i jestem bardzo zadowolona, zero opłat za prowadzenie konta i jeśli używam karty to i za nią płacić nie muszę.
Narzeczony ma w Milenium i tez bardzo poleca :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-23 17:13 przez asiam146.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

jakie konto w banku polecacie?

23 mar 2015 - 17:30:47

ja tez mam konto w bz wbk ale go nie polecam, co trochę zmieniają zasady, trzeba kombinować żeby nie płacić nic za kartę ani za prowadzenie konta. Założyłam drugie konto w meritum bank i jestem bardzo zadowolona z niego- nie ma opłata za kartę ani za prowadzenie, za polecenie konta znajomym dostaję 70 zł za jedną osobę, mają bardzo fajnie oprocentowane lokaty i co najważniejsze wszystko można założyć z pozycji komputera - umowę podpisuje się internetowo, założenie lokaty trwa mniej niż 30 sekund, mają dużo lepiej oprocentowane konto oszczędnościowe niż bz wbk, wszystko jest bardzo intuicyjne i do wszystkiego ma się dostep - w bz wbk część pozycji jest zablokowana przez internet i trzeba udawać się placówki. Polecam meritum bank albo nowe konto w reiffeisen polbank - są dodatkowe pieniądze za założenie takiego konta (szczegóły przeczytaj na blogu "jak oszczędzać pieniądze";)

jakie konto w banku polecacie?

23 mar 2015 - 17:43:32

ja polecam alior sync tmobile uslugi bankowe zero oplat karta zblizeniowa 10 przelewow natychmiastowych miesiecznie podaj adres meilowy to ci wysle oferte

jakie konto w banku polecacie?

02 kwi 2015 - 11:37:08

a ja polecam ING konto Direct

jakie konto w banku polecacie?

02 kwi 2015 - 11:51:03

a ja pko bp

jakie konto w banku polecacie?

02 kwi 2015 - 12:10:31

Dotychczas miałam konto Direct w ING. Konto bez rewelacji, po prostu gołe. By nie płacić za kartę trzeba wypłacić nią 200zł miesięcznie. Jedynym plusem jest darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów i fajna, intuicyjna aplikacja mobilna.

Od niedawna mam konto w mBanku (eKonto mobilne plus) i jak dotychczas chwalę je sobie. ;) Ma dużo darmowych opcji i oprocentowanie 4%. Zawsze jakieś grosiki urosną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-02 12:11 przez Onyksowa.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

jakie konto w banku polecacie?

02 kwi 2015 - 22:16:58

Ja bym brał mBank, jest spoko bank:)

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-03 20:21 przez moderator.

jakie konto w banku polecacie?

02 kwi 2015 - 22:28:12

Polecam konto Orange Finanse! we współpracy z Mbankiem.
Sprzedaję właśnie takie w salonie, osobiście korzystam, konto za zero, wszystko za zero! brak minimalnej kwoty wpłaty i prezenty w postaci 5% zwrotu wydanej kasy, do tego dostajesz dodatkowe doładowania na prepaida, a w Strefie Korzyści zwrot czystej gotówki za zrobienie zakupów w wieluu sklepach. Poczytaj regulaminy, myślę, że warto :)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

jakie konto w banku polecacie?

03 kwi 2015 - 13:12:15

Pko bp i konto za zero złoty jest fajne

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

jakie konto w banku polecacie?

07 kwi 2015 - 10:42:02

Mam konto pko za zero i jest zadowolona.

jakie konto w banku polecacie?

07 kwi 2015 - 11:13:49

A ja już nie wiem jakie konto w banku można polecić, bo w każdym są jakieś haczyki..Ja mając konto teraz w ING oczywiście dla studenta, ponoć miałam nic nie płacić jak zrobię zakupy za 200 zł, taa... a i tak ściągają po 7 zł miesięcznie...

U mnie ta opcja nie działa ;/ Próbowałam już wielu sposobów, płaciłam kartą, wypłacałam z konta tą kwotę i nic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-07 11:14 przez nataliag92.

jakie konto w banku polecacie?

08 kwi 2015 - 12:27:26

Polecam koto dla mlodych w pko bp. Bez żadnych haczyków. 5 dowolnych transakcji kartą, i jest ona za darmo.

jakie konto w banku polecacie?

08 kwi 2015 - 12:37:46

ja posiadam konto w mbank. jestem bardzo zadowolona :) Jeśli ktoś by zakładał tam konto to dajcie znać na priv.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

jakie konto w banku polecacie?

03 sie 2015 - 07:14:33

Właśnie trzeba się najbardziej zorientować w jakim banku mają darmowe konta internetowe. Nie ma sensu brać konta,w którym są oplaty jak na przykład 5 zł za kartę.Niby nie jest to wiele ale w skali roku robi się niezła sumka...
Zerknijcie sobie na przykład do tego rankingu kont osobistych. Obecnie znajduje się tam najlepsze w sieci zestawienie ofert kont. Na pierwszym miejscu nadal jest mbank, w którym sama mam własnie konto.

Dobra oferta chociaż denerwuje mnie obsługa konta ( te wszystkie odznaki i takie tam...).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety- pies i jego rola :)