Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KARTA W MIXPLUSIE, KARA

03 lut 2015 - 12:31:19

hej dziewczyny mam problem z siecia Plus, otoz w grudniu ubieglego roku przyszla mi kara za niedoladowanie konta, jak najszybciej zostalo to uregulowane, zaplacona zostala kara i konto zostalo doladowane(po tym zostalo mi do konca umowy 3 doladowania), przyszla kolejna kara i konto doladowalam 2 razy, kara rowniez zostala oplacona a do konca zostalo mi 1 doladowanie wiec zrobilam to i sprawdzialam ze juz nie mam zadnych doladowan i jezeli chce moge przedluzyc wartosc konta doladowujac za 5 zlotych czego nie chce zrobic ale przyszla po tym kolejna 3 kara do zaplaty nie wiem czemu skoro wszytskie doladowania i kary zostaly oplacone i nie wiem co robic a przedluzac umowy w plusie nie chce, prosze pomożcie

KARTA W MIXPLUSIE, KARA

03 lut 2015 - 12:38:03

Najlepiej idź do plusa i tam się dowiedz o co chodzi. Swoją drogą ten plus to najgorsza sieć. Czekam tylko aż skończy mi się umowa i uciekam od nich jak najdalej!

KARTA W MIXPLUSIE, KARA

03 lut 2015 - 12:44:12

Po skończeniu doładowań powinnaś była iść do plusa, żeby przejść na Simplusa, ewentualnie całkiem zrezygnować z ich usług. Mój chłopak też miał Mix plusa i po ostatnim doładowaniu poszedł do nich i załatwił wszystkie papierkowe sprawy.

KARTA W MIXPLUSIE, KARA

03 lut 2015 - 12:51:19

Ale chaotycznie piszesz. Idź do salonu lub zadzwoń na infolinię i wszystkiego się dowiesz. Może doładowałaś zbyt niską kwotą, nie zaliczyło Ci tego jako kolejnego obowiązkowego doładowania i dlatego przyszła kolejna kara?

KARTA W MIXPLUSIE, KARA

03 lut 2015 - 20:13:54

zamkniecie tematu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny