Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 20:47:30

Dziękuję za pomoc.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-31 22:28 przez konwalia20.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 20:54:38

Nie mam pojecia, ale jak masz plazmę 42" to lepiej pozycz przyjaciółce.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 20:57:23

Najlepsze jest to, że dopiero skończyłam studia i ubiegam się o staż absolwencki. Nie martwię się, bo i tak nie mam żadnego odchodu na dzień dzisiejszy. Zastanawia mnie jednak sens tego całego cyrku.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:00:42

Z tego co wiem to przyjda do ciebie do domu.zobaczyc jak mieszkasz.beda zadawac pytania typu czy masz auto. Prace.jakas dzialalnosc.dzialke rolna.z czego sie utrzymujesz.a tak swoja droga to fajny rodzic ze cie podal o alimenty

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:08:19

Cytat
KasiaKE
Z tego co wiem to przyjda do ciebie do domu.zobaczyc jak mieszkasz.beda zadawac pytania typu czy masz auto. Prace.jakas dzialalnosc.dzialke rolna.z czego sie utrzymujesz.a tak swoja droga to fajny rodzic ze cie podal o alimenty

Też tak myślałam. Jednak okazało się, że tak działa opieka społeczna, ponieważ w pierwszej kolejności pomoc należy się od rodziny, a ostatecznie ze Skarbu Państwa. Mimo to, jestem potwornie wściekła, bo mój rodzic nie jest ani stary, ani niedołężny, a mimo to nie pracuje.
Sama rejestracja w urzędzie pracy tej pracy nie zapewnia.
Powiedzmy, że jestem na zawodowym starcie. Mam problemy jak każdy.
Myśl o tym, że kiedykolwiek czegoś się dorobię i w jakiejś części zostanie mi to odebrane jest straszna.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:12:17

Gdzieś czytałam, że stypendium stażowe nie jest wliczane do dochodów, bo dalej posiadasz status osoby bezrobotnej w czasie trwania stażu.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:13:22

Nie będziesz płącic żadnych alimentów ,w takiej sytuacji jakiej jesteś .Nie masz stałej pracy i stałych zarobków .Pomoc z urzędu pracy nie liczy się do dochodow branych pod uwagę na ewentualne płacenie alimentów.Twojego rodzica wyśmieją w sądzie.

Niemasz żadnego obowiązku wpuszczać pracownika do domu .Idz ewentualnie do mopsu i tam przedstaw dochód jeśli masz oczywiście taką wole bo tez nie mogą cie zmusic do tego .A bez twojej zgody do domu niemogą wejść.Nie mogą sobie kiedy chcą wejść i zaglądać co masz w domu ,to może tylko sąd lub komornik.Idz ty do pracownika i przedstaw sytuacje,i mysle dadza ci spokoj ,bo to az smieszne jest .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-31 21:18 przez filipekkrol.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:36:58

Cytat
filipekkrol
Nie będziesz płącic żadnych alimentów ,w takiej sytuacji jakiej jesteś .Nie masz stałej pracy i stałych zarobków .Pomoc z urzędu pracy nie liczy się do dochodow branych pod uwagę na ewentualne płacenie alimentów.Twojego rodzica wyśmieją w sądzie.

Niemasz żadnego obowiązku wpuszczać pracownika do domu .Idz ewentualnie do mopsu i tam przedstaw dochód jeśli masz oczywiście taką wole bo tez nie mogą cie zmusic do tego .A bez twojej zgody do domu niemogą wejść.Nie mogą sobie kiedy chcą wejść i zaglądać co masz w domu ,to może tylko sąd lub komornik.Idz ty do pracownika i przedstaw sytuacje,i mysle dadza ci spokoj ,bo to az smieszne jest .
Staż to nie dochód - nie martw się. A jakieś inne problemy z ojcem sa, oprócz tego, że jest finansowo nieporadny? Mój mąz miał podobną sytuację, tyle, że teść nadużywał alkoholu i miał założoną niebieską kartę. Sąd odrzucił roszczenia MOPSu i teścia o alimenty od dzieci, ze względu na jego niezgodność z zasadami współżycia społecznego.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:38:56

Nie, nie ma żadnych problemów. Jedynie ten, że nie pracuje i de facto pracy nie szuka.
Nie wiem co robić.

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 21:45:21

Cytat
konwalia20
Nie, nie ma żadnych problemów. Jedynie ten, że nie pracuje i de facto pracy nie szuka.
Nie wiem co robić.
Nic nie rób umow się z pracownikiem mops ,ale u nich nie u ciebie bo niemasz takiego obowiązku.Przedstaw swoja sytuacje i nie martw się bo nic płacic nie będziesz .

Wywiad środowiskowy

31 sty 2015 - 22:04:57

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-31 22:30 przez konwalia20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wypromować bloga?