Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 16:11:42

Dziewczyny, zabijcie mnie :D moja kochana mamusia poprosiła mnie abym wystawiła jej sukienki gdzieś na jakimś portalu. Nie przegadam jej że ja swoje wymieniam bo jestem jeszcze młoda itp ;) Z racji tego że nie chcę jej sprawić przykrości postanowiłam zapytać was czy jest cos takiego może jak szafa dla starszych? :D (cool) (sweat) hahahah :D czy to w ogóle ma możliwość gdzieś sie sprzedać? Proszę was o rade ;)

Dodaje zdjęcia kilku sukienek, one są założone tylko raz na jakieś tam wesela ;)



niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 16:23:36

wystaw na allegro na licytację. Moja mama z allegro korzysta, ale przyznam szczerze - nie założyłaby takich sukienek, mimo że dobija do 60.

może ta czarna sukienka wygląda lepiej bez tej strasznej marynarki. spróbuj dać zdjecia osobno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 16:24 przez roksolana83.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 16:28:35

No nie, a Ty myślisz, że tutaj to same 20-stki są ? No nie bądź naiwna, dziewczyno :D Wystawiaj, a nuż ktoś się znajdzie, bo jak na moje to takie same możliwości zbytu jak dla ciuchów 20-stki.

Hahaha, i co to jest: wymieniam się bom jeszcze młoda ? Dajta spokój !

A, i żeby nie było: też żem młódka jest :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 16:33:00

ale to nie chodzi o to, ze tu sie nie sprzeda ze względu na wiek. Po prostu .. no nie ukrywajmy, tu rzeczy zalegają dość dłuuuugo. Koleżanka wystawiała całkiem fajne i nic. W końcu dała na licytację i zebrałą więcej niż chciała tu. i szybciej.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 16:36:21

No właśnie Autorka sugeruje, że wiek ma znaczenie i pyta o Szafę dla starszych. Pyta czy te ubrania mogą się gdzieś sprzedać i ja na to pytanie odpowiadam, a gdzie w rezultacie ona to wystawi to mnie nie obchodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 16:36 przez malmie.

sukienki na starsza panią ;)

26 sty 2015 - 17:09:12

Nie wiedziałam, że szafa i inne portale są tylko dla młodych... aż sobie zaśpiewam: "Co ja robię tuuuuu"... ;)
O gustach się nie dyskutuje, a odrobina szacunku mamie i osobom powiedzmy 20+ się należy... ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

licytacja - reklamacja