Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:19:39

Witajcie,
Otóż kupiłam u pewnej panienki ubranie, otrzymałam je i okazało się że jest super, podoba mi się i pasuje, ale? jest przepocone help a w podwiniętych rękawach jest kurz? No jak tak można? Dodam, że nie dostałam tego od razu po wpłacie tylko po wiele dłuższym terminie. W torebce w którym je otrzymałam były jeszcze 3 paragony z różnych sklepów... dziwne.
Zastanawiam się nad komentarzem i nie wiem...zupełnie
Pomóżcie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:26:35

Paragony mnie nie dziwia, niby dlaczego- no zapomniala wyciagnac. Ale wyslac brudny ciuch.... wstydzilaby sie. Ja zawsze piore, prasuje, skladam. Wysylam tak, jak sama chcialabym dostac. Gdybym cos takiego dostala, wtstawilabym negatyw

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:42:01

ja bym postawiła neutralny i opisała w komentarzu to co napisałaś nam na forum..

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:43:57

nieładnie, ale z drugiej strony jeżeli kupujesz coś używanego to chyba zawsze najpierw pierzesz przed założeniem na siebie, a wielokrotne pranie źle wpływa na odzież

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:45:07

Zawsze po tym, jak otrzymam taki ciuszek i tak wrzucam go do pralki, niezależnie od tego, czy jest czysty czy nie. Ale wstydziłabym się komuś wysłać przepoconą, brudną rzecz.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:49:48

Cytat
alicja70
nieładnie, ale z drugiej strony jeżeli kupujesz coś używanego to chyba zawsze najpierw pierzesz przed założeniem na siebie, a wielokrotne pranie źle wpływa na odzież
tak, zawsze sie pierze przed, ale raczej normalne, ze nie wysyla sue rzeczy smierdzacej i brudnej. Dla mnie to obciach i chamstwo

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Dylemat...pomożecie

26 sty 2015 - 12:53:29

Cytat
roksolana83
Cytat
alicja70
nieładnie, ale z drugiej strony jeżeli kupujesz coś używanego to chyba zawsze najpierw pierzesz przed założeniem na siebie, a wielokrotne pranie źle wpływa na odzież
tak, zawsze sie pierze przed, ale raczej normalne, ze nie wysyla sue rzeczy smierdzacej i brudnej. Dla mnie to obciach i chamstwo

Dokładnie, wiadomo, że to wypiorę, ale jak to świadczy o sprzedającej wysyłając takie coś? 16-latce znudziło się ubranie, nie piorąc go być może w ogóle nawet( w pozawijanych rękawach kurz?) wysłała komuś innemu i to nie za parę groszy...

Nikt więcej nie odpowie?

???

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-08 17:53 przez majcia373.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklamacja CCC