Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:03:19

pytanie do dziewczyn ,które wybielały zęby... chce wybielić zęby paskami crest.. jednak jest jedno wielkie ALE. z palenia zrezygnuję ,kawa i herbata też.. jednak co można pić? bo nie uśmiecha mi się żyć na samej wodzie przez siedem dni a wszytskie napoje czy soki jednak są barwione... co można jeść i pić podczas wybielania?

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:07:14

jadłam i piłam wszystko i nie było problemu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-05 22:10 przez czarnaQQ.

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:11:34

ja się właśnie tak kiedyś załatwiłam... wydawało mi się ,że nie zaszkodzi a zafundowałam sobie przez to odwrotny efekt;/

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:16:24

ja właśnie wybielałam paskami crest i piłam cole, herbatę i nic się nie działo :) nie wiem od czego to zależy :) wybielałam 1,5 roku temu i zęby są bialutkie :)

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:18:32

Ja wybielałam paskami crest kuraca na 14dni, podczas wybielania nie piłam kawy,coli,wina, zadnych sokow kolorowych tylko wode smakową bo zwyklej nie lubie, nie jadłam tez zadnych sosów i zup, po skonczonej kuracji przez jakies 2-3 tyg kawe i cole pilam przes slomke nic sie nie dzialo efekt utrzymuje się rok a pije i jem wysztko normalnie :) zęby myje zwykłą pastą, ale tez zalezy jaką masz kość zęba

wybielanie..

05 sty 2015 - 22:26:53

swoją kość mam bialutką.. kiedyś już wybielałam paskami ale to w czasach kiedy nie piłam kawy ,nie paliłam papierosów więc łatwiej mi się było do tego zabrać... a teraz zwlekam i nie wiem co miałabym jeść i pić przez ten czas... a wody nienawidzę i zwykłej i smakowej ;/

ale piłaś colę i kawę podczas wybielania ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-05 22:32 przez ty_mnie_ja_ciebie.

wybielanie..

05 sty 2015 - 23:36:35

tak,piłam podczas wybielania :)

wybielanie..

05 sty 2015 - 23:45:53

Nie wybielałam, ale polecam rurkę :) Dzięki niej będziesz mogła pić wszystko :)

wybielanie..

05 sty 2015 - 23:54:03

zęby tak mi zżółkły po noszeniu aparatu :) drugie zdjęcie robione około rok po wybielaniu :)

wybielanie..

06 sty 2015 - 01:23:35

Poczytaj sobie o białej diecie.
Jest do przeżycia. Z zastosowaniem tej diety bedziesz miala najlepsze efekty. Kiedys podczas wybielania na ostatni dzien kuracji wypilam czerwone wino, strasznie zniszczylam sobie efekt... Także nie polecam. Tydzien wstrzemiezliwosci wynagrodzi Ci piekną bielą na zebach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-06 01:26 przez princeess.

wybielanie..

06 sty 2015 - 17:30:26

podczas wybielania białą perłą kuracją 5dniową nie piłam kawy, wina, wstrzymywałam się od palenia, z "białej diety" głównie piłam wodę, do jedzenia biały ryż, pieczywo itp, z warzyw chyba wszystko oprócz buraków, ale bez przesady, efekty są mimo wszystko;)

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

wybielanie..

09 sty 2015 - 09:37:26

Mi zęby nie zżółkły po noszeniu aparatu. Wiecie kiedy żółkną ? Gdy nie myje się często zębów. Sama zaparłam się i nie chciałam mieć takiego efektu tak wiec myłam zęby prawie 8 razy dziennie. Po zjedzeniu wszystkiego ! I jaki efekt? Sama miałam bardzo białe zęby a osoby, które zdjęły aparat miały żółte...
Tak więc higiena przede wszystkim !
Co do wybielania to można spróbować ale nie należy się spodziewać dużych efektów. Ja używałam tego środka:
http://najtaniej.co/produkt/pasty-do-wlosow/biala-perla-pasta-wybielajaca-dla-palaczy-75-ml-c2413c1cded78f3d03b5388d8aadd885.html
Bo zdarza mi się czasami popalać .Biała perła dla palaczy pasa.
Czy wybiela to nie wiem ale zęby po paleniu na pewno po niej nie żółkną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tally weijl