Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o pomoc dla kolegi.

13 lis 2014 - 00:25:51

Nie wiem czy w złym dziale umieściłam, jeśli tak proszę o przeniesienie. :)
Do rzeczy. Dobry kolega postanowił założyć stronę na facebooku, której założeniem jest poniższa historia, jeżeli ktoś będzie tak uprzejmy wesprzeć, prosi o tzw lajka. :)

Pomysł na założenie tej strony podsunął mi (nie świadomie, później już świadomie) mój przyjaciel - pesymista.
Będę wdzięczny jeśli przeczytacie tą krótką historię, a jeżeli z zaciekawieniem to będę szczęśliwy

Działo się to parę tygodni temu (jeszcze było ciepło), jak z owym przyjacielem pesymistą, spacerowaliśmy po jednym z rynków, na którym to napotkaliśmy muzyka ulicznego – grał na gitarze (całkiem nieźle). Kumpel mówi – a co On tam zbierze? Wrzucając mu do futerału luknąłem co tam jest, a tam oprócz drobniaków – dwie dyszki, pięć dyszek, stówka, no i dosyć piątek; kumpel zrobił oczy. Widzisz stary (mówię), gość nie siedzi i nie narzeka, że jest ciężko. Dużo pracy włożył w to, aby tak grać i wkłada ją cały czas. Nie rozmawiając z ludźmi, tylko przekazując im coś, jednoczy ich sobie, a przy okazji trochę zarobi. Część z tych ludzi pewnie go już nie zobaczy, ale na pewno gdzieś tam o nim będą pamiętać, bo za dobrą pracę wrzucili mu pieniążka, a Ci co nie wrzucili – pewnie Im się nie podobało, i mieli do tego przecież prawo.
Mówię do kumpla – ja też Sobie zjednoczę ludzi; ta ciekawe gdzie, a w Internecie odpowiadam; a co niby będzie wyznacznikiem – no popularne LUBIE TO! Oczywiście zapytał o pieniądze – przecież nie o kasę tutaj chodzi, ale jak tak bardzo chcesz to ja jeszcze przekaże w Internecie mój numer konta i będzie to ten przysłowiowy kapelusz, albo futerał po gitarze.
Niech zakład trwa pół roku. Zakładamy się o obiad, jeśli w przeciągu tego okresu, będę miał większą ilość polubień, albo choć złotówka znajdzie się na moim koncie, to zabieram Cię do knajpy, ale Ty stawiasz obiad, jeśli mi się nie uda nic zdziałać to analogicznie ja stawiam obiad Tobie.



Jeśli ktoś dobrnął do końca, proszę raz jeszcze o lajka dla tej strony i dziękuję! :) tu kliknij

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-13 18:21 przez houge.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KTOŚ POMOŻE ?:)