Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey..tak jak w temacie..znacie jeszcze inne stronki typu szafa.pl gdzie mozna sprzedac ubrania ? Tutaj jeszcze nie jestem zweryfikowana a mam pare rzeczy..jezeli ktos jest chetny to albo prosze pisac na priva(wystawie co mam) albo prosze podac inne stronki:)
Dziekuje :))

***
allegro
swistak.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-23 12:53 przez guess_.

www.***
***

Cytat
Koja
Hey..tak jak w temacie..znacie jeszcze inne stronki typu szafa.pl gdzie mozna sprzedac ubrania ? Tutaj jeszcze nie jestem zweryfikowana a mam pare rzeczy..jezeli ktos jest chetny to albo prosze pisac na priva(wystawie co mam) albo prosze podac inne stronki:)
Dziekuje :))

***



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-03 13:11 przez chilliou.

macie moze jakies jeszcze?:)

spróbuj na stylio

a ja wystawiłam całą pakę z ubrankami po mojej córci na inforynek.pl cenę podałam orientacyjną a i tak potem indywidualnie się dogadałam. polecam, ostatnio na tym właśnie inforynek sporo róznych ogłoszeń z używanymi rzeczami się pojawiło

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Ja znam takie miejsce. Tu daję linka: http://libro24.pl/
Ludzie bardzo chwalą tę stronę, więc myślę, że warto się tam zarejestrować.

Tablica .pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-11 10:44 przez lava1.

Najprędzej allegro, poza tym vinted, mojeciuchy, lamoda, tablica.

v i n t e d :D
najlepszy portal pod słońcem :D

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

No właśnie...ten vinted to jakieś nowe miejsce? czytam o tym nie po raz pierwszy, musze sprawdzic!! A jesli chodzi o sprzedaz, to jeszcze warto na mniejszych serwisach ogłoszeniowych sporóbowac - na lokalnych. A jak jest z tą tablica? Odkąd tablica.pl zmieniła się na olx.pl zasady wystawiania ogłoszeń się zmieniły? Jak jest z wyróżnieniami? I co z tymi ogłoszeniami, które były dodane przed zmianą? Zostają w tej samej formie? Ktoś już wie?

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

Moim zdaniem im więcej ogłoszeń wstawimy w serwisach, tym większa szansa, że pozbędziemy się ubrań:) Ja poza lokalnymi portalami korzystam jeszcze z odkupuj.pli sporo rzeczy już tam sprzedałam. Zawsze przy wymianie garderoby staram się tam coś umieścić, bo jest spore zainteresowanie:) Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GDAŃSK POMOCY