Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 20:58:19

Planuję zakupić nowego laptopa. W szczególności do pracy. Chcę żeby chodziła mi tam jedna jedyna gra- The Sims 4. Tak to głównie do pracy, gdyż studiuję.
Fajnie gdyby był czterordzeniowy i miał z 4GB pamięci.
Nie ukrywam, że jak większość oszalałam na punkcie elektroniki o barwie białej. W związku z czym chciałabym mieć laptopa białego.
Słyszałam od wielu osób, że faworytem na rynku jest marka Lenovo. Ale mi w oko z wyglądu/wykonania zewnętrznego i technicznie wpadł całkiem nowy (bo sprzed roku) laptop marki Samsung ATIV BOOK LITE 9.

Czy jest tu jakiś facet (bądź zdolna kobieta), który naprawdę dobrze zna się na sprzęcie i mógłby mi doradzić jakiegoś fajnego do ceny 2700zł? ;)

A może kto już posiada tego samsunga i może się na ten temat wypowiedzieć?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 21:04 przez naszczescie.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:01:54

Mój kumpel zna się trochę i poleca Asusy :) najlepiej to weź kogoś kto się zna i idzcie do sklepu

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:09:37

Sęk w tym, że nie mam za bardzo z kim się wybrać. Konsultuję wszystko z bratem. Może uda mi się go wyciągnąć do sklepu. Ale najpierw chciałam popytać na forach.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:11:36

Chciałam go brać, oglądałam w Komputroniku ale facet powiedział że może być ciężko z uciągnięciem na nim Simsów. W dodatku nie ma napędu i ponoć obudowa jest takiej sobie jakości. Ładnie wygląda, jest lekki, ale nadaje się bardziej do przeglądania internetu i innych tego typu pierdół. Na pewno nie do grania.
Do 2700 znajdziesz sensownego Asusa. Ja mam akurat HP Envy 4 za niecałe 2000 i Simsy 3 śmigają bez problemu. 4 też by ruszyły, ale jakoś nie mam parcia na "przeprowadzkę".

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:15:51

Słyszałam właśnie, że Asus, Lenovo i Samsung to trzy wiodące marki.

Uparłam się na białego i żeby nie był przysłowiowym 'klocem' bo wracam do domu na weekendy i wolałabym móc go włożyć do futerału u torby.


anemone_sollel, powiedz mi, czy po zainstalowaniu na dysku Simsów komputer Ci się nie zacina?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 21:18 przez naszczescie.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:18:57

Sprzed roku? Jak na taki sprzęt to już stary :D

Za tę cenę mogłabyś poszukać laptopa z 8 gb pamięcią ram. Laptopy nie nadają się zbytnio do gier, dlatego zwróć uwagę na kartę graficzną np. Geforce seria GTX - idealna do gier.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:21:20

Cytat
naszczescie
Słyszałam właśnie, że Asus, Lenovo i Samsung to trzy wiodące marki.

Uparłam się na białego i żeby nie był przysłowiowym 'klocem' bo wracam do domu na weekendy i wolałabym móc go włożyć do futerału u torby.


anemone_sollel, powiedz mi, czy po zainstalowaniu na dysku Simsów komputer Ci się nie zacina?

Mój jest czarny (spód czerwony) a mimo to zgrabny :D

Co prawda mam "lewe"-torrentowe Simsy ale wszystko działa bez problemu.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:25:55

Cytat
NatalieHet
Sprzed roku? Jak na taki sprzęt to już stary :D

Za tę cenę mogłabyś poszukać laptopa z 8 gb pamięcią ram. Laptopy nie nadają się zbytnio do gier, dlatego zwróć uwagę na kartę graficzną np. Geforce seria GTX - idealna do gier.

wezmę to pod uwagę ;)

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 21:33:24

Mam tego Samsunga i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, nie zacina filmów bardzo fajna grafina przede wszystkim bardzo długo trzyma bateria. Samsungi schodzą z rynku więc lepiej się spiesz :)
A i simsy też mam i nie zacina jednak nie ma ten laptop wejścia na płyty ale wystarczy założyć konto na Origin i po problemie :)
I kupowałam go pod okiem kolegi informatyka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 21:35 przez kruszynkowo19.

Samsung Ativ Book Lite 9

12 wrz 2014 - 22:13:00

Ktoś jeszcze?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pytanie do lekarzy - EWUŚ