Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:00:57

SZAFOWICZKI!

Zachecam do zapoznania sie z prosba ponad tysiaca uzytkowniczek szafy o zniesienie prowizji od sprzedazy.
Administracja od ponad roku nie robi sobie nic z naszych prosb i zalow.
ZADZIALAJMY na http://szafa.pl/pokaz-sugestie.html?sid=1536 !!!

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:02:38

chyba jednak wzięli pod uwagę Twój protest :)

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:04:25

Pamietam czasy, kiedy szafa nie kosztowala, teraz nie oplaca sie tu niczego robic, bo za wszystko sobie licza.

Zadzialajmy razem!
Chce udowodnic, ze jednomiesieczne ''dobrodziejstwo'' z ich strony, jest niczym w stosunku do pozostalych miesiecy w roku. Zasada jest taka, ze jesli nie zyska sie teraz, to nadrobi sie pozniej dodajac kolejne obciazenia finansowe.
Ubrania na szafie sprzedawane sa za drobne sumy, wiec i zysk z nich jest niewielki dla sprzedajacego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-03 00:07 przez msauer.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:09:19

Cytat
msauer
Pamietam czasy, kiedy szafa nie kosztowala, teraz nie oplaca sie tu niczego robic, bo za wszystko sobie licza.

Zadzialajmy razem!
Chce udowodnic, ze jednomiesieczne ''dobrodziejstwo'' z ich strony, jest niczym w stosunku do pozostalych miesiecy w roku. Zasada jest taka, ze jesli nie zyska sie teraz, to nadrobi sie pozniej dodajac kolejne obciazenia finansowe.
Ubrania na szafie sprzedawane sa za drobne sumy, wiec i zysk z nich jest niewielki dla sprzedajacego.

wg mnie to i tak duży postęp ze strony administracji :) to co dodasz we wrześniu nie będzie już objęte prowizją w ogóle :)

ale oczywiście masz rację... nikt tu nie chce prowizji :(

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:16:55

Co z tego jeśli ciuszki które dziś dodałam wcale nie pojawiły się na głównej stronie?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 00:30:32

Cytat
amanduska153
Co z tego jeśli ciuszki które dziś dodałam wcale nie pojawiły się na głównej stronie?

może jednocześnie ofertę dodało wiele osób? ja np. jak coś dodaję, przechodzę na główną to moja rzecz często nie jest na początku tylko kilka lub kilkanaście ofert dalej - bo w danym momencie dużo osób dodało oferty

ZNIESIENIE PROWIZJI OD SPRZEDAZY

03 wrz 2014 - 23:16:51

Dziewczyny, zachecam do lajkowania
http://szafa.pl/pokaz-sugestie.html?sid=1536

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&M - jak wpisać?