Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, mam problem i zanim pojadę z tym do galerii chciałam Was popytać.
Otóż pod koniec maja kupiłam w sklepie New Yorker strój kąpielowy, dwuczęsciowy, wczoraj założyłam go pierwszy raz, byliśmy nad jeziorem, do wody wchodziłam tylko po kolana, stroju nie zamoczyłam w ogóle w wodzie, wróciliśmy do domu, dół od stroju zamoczyłam w letniej wodzie z dodatkiem Perwolu do prania ręcznego, powiesiłam na balkon, dziś go zdejmuje strój jest cały w plamach/smugach/zaciekach :o w wodzie podczas prania nie leżał nawet 2 minut, na balkonie nie był w ogóle na słońcu, nie wiem co się stało :( Mam paragon, jednak pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, jechać to reklamować? Przyjmą w ogóle reklamację? Góry od stroju jeszcze nie prałam, ale podejrzewam że stanie się to samo... Mam zareklamować obie częsci stroju? Zdenerwowałam się strasznie zły

A ten kostium to aż taki wartościowy, że chce ci się chodzić i go reklamować?

Poza tym, podejrzewam, że to twoja wina. Pewnie uprałaś go nie tak jak trzeba albo cos.

strój kosztował niecałe 100 zł, ale czy to ważne czy wartościowy czy nie? Nie weszłam nawet do wody w nim, poza tym to nie pierwszy mój strój w innych kąpię się w morzu, w słonej wodzie i nic się nie dzieje, piorę je i też nic się nie dzieje. Napisałam- zamoczyłam w letniej wodzie z odrobiną Perwolu do prania ręcznego, więc co jak mogłam go uprać nie tak?
Może i nie chciałoby mi się chodzić i reklamować gdybym w tym stroju przechodziła całe lato, a nie jeden raz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-07 14:11 przez beatka8106.

witam. mam ten sam problem, ale niestety nie mam paragonu. Strój po każdym wejściu do wody czy nawet suszeniu po praniu ma zacieki, poza tym strasznie farbuje na różowo! mam różowy ręcznik i top :( jestem załamana, jakość beznadziejna.



zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

reklamować

tylko czy przyjmą bez paragonu :(

Jak zapłaciłaś kartą, to wystarczy pokazać im wyciąg. Jak nie masz paragonu ani metek, to zapomnij że cokolwiek z tym zrobią, skoro nie chciało ci się go zachować.

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

Jak mi plamił to zamoczyłam w wodzie i occie (musi być po równo że np litr wody letniej i litr octu) na kilka godzin a potem kilka razy prałam żeby zapach zniknął i ani śladu po zaciekach :) i od tamtej pory ani razu nie zabarwił. :)

Witam, mam podobny strój jak na zdjęciu kupiony w tym roku. Pierwszy raz użyłam w niedziele nad jeziorem po pobycie wyprałam ręcznie w delikatnym płynie dla dzieci. Dziś zauważyłam wszędzie fioletowe zacieki !

Czy NY przyjął reklamacje ?

Ja bym reklamowała.

Mam ten sam bubel. Raz założyłam, przepralam ręcznie w delikatnym płynie i cały w fioletowe zacieki!
Paragonu nie mam, bo kasjerka przy zakupie stwierdziła, że bielizny się nie wymienia. Mowie ok, chce go. No, ale to ewidentnie nadaje się do zwrotu.
Reklamowalyscie przyjęli?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WAŻNEEE!!!!