Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:13:23

hey dziewczyny!
krótko i na temat: chcę zrzucić do wakacji kilka kilogramów. przy wzroście 170 ważę 66kg. nie podobają mi się moje duze uda i wystający brzuch. czy którejs z Was udalo się w miesiąc lub dwa zrzucić kilka kg ? co robiłyście by osiągnąć swój cel ? :)

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:19:24

ograniczenie sie do 5 posilkow dziennie + duuuuzo warzyw(tym bardziej teraz kiedy sa w miare tanie)
+ jakies cwiczenia na uda i brzuch i powinno ci spasc

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:23:06

a jakie ćwiczenia będą skuteczne ? zaznaczam, że chodzi mi o schudnięcie a nie o wyrzeźbienie klaty :D i gdzieś czytałam, że brzuszki odpadają dla mnie w tym przypadku :p

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:23:33

ja mam 171 i waze 78 i też mam z tym problem musze szybko schudnac bo ide na wesele i w sukienke sie nie zmieszcze brzucha nie mam dużego ale biodra szeroki:(

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:28:07

"Twój wskaźnik BMI wynosi 22.8.
Brawo! Masz idealną masę ciała."
Myślę, że problem nie jest w wadze tylko w mięśniach:) a raczej ich braku.

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:31:06

moze rob mel b na nogi i brzuch? 10 minut trwa na kazda partie wiec to tylko byloby 20 minut dziennie 7 razy w tygodniu. i do tego mozesz ze 3-4 razy dodac np jazde na rowerze, bieganie albo skalpel chodakowskiej.


chociaz ja uwazam, ze wage masz w porzadku ;)

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:43:43

ja od 8 kwietnie do 8 maja zrzuciłam 10 cm z brzucha, trochę się zapuściłam, ale już od półtora miesiąca robię formę i szybko leci :)
już ważę 53 kg, chcę 45-47 ważyć przy wzroście 162, chodź już mówią o mnie że schudłam i to widać, ale ja muszę osiągnąć swój cel :) jak się nie uda w kg, to przynajmniej w cm :)

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:46:15

Cytat
anbata
ja od 8 kwietnie do 8 maja zrzuciłam 10 cm z brzucha, trochę się zapuściłam, ale już od półtora miesiąca robię formę i szybko leci :)
już ważę 53 kg, chcę 45-47 ważyć przy wzroście 162, chodź już mówią o mnie że schudłam i to widać, ale ja muszę osiągnąć swój cel :) jak się nie uda w kg, to przynajmniej w cm :)

A co ćwiczysz?
Ja mam 172 cm i ważę 57 kg. Chce bardziej mięśnie wyrobić.

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:48:35

Cytat
malenka90
Cytat
anbata
ja od 8 kwietnie do 8 maja zrzuciłam 10 cm z brzucha, trochę się zapuściłam, ale już od półtora miesiąca robię formę i szybko leci :)
już ważę 53 kg, chcę 45-47 ważyć przy wzroście 162, chodź już mówią o mnie że schudłam i to widać, ale ja muszę osiągnąć swój cel :) jak się nie uda w kg, to przynajmniej w cm :)

A co ćwiczysz?
Ja mam 172 cm i ważę 57 kg. Chce bardziej mięśnie wyrobić.

ja ze wskazań lekarza ćwiczę Pilates dodatkowo cardio-bieganie i rower,
ale wyciskam z siebie 7 poty podczas sesji :)
Pilates ćwiczę od 3 lat z przerwą ( z lenistwa 4 miesiące gdzie przytyłam )
ale znów do niego wróciłam.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:52:13

Cytat
anbata
ja od 8 kwietnie do 8 maja zrzuciłam 10 cm z brzucha, trochę się zapuściłam, ale już od półtora miesiąca robię formę i szybko leci :)
już ważę 53 kg, chcę 45-47 ważyć przy wzroście 162, chodź już mówią o mnie że schudłam i to widać, ale ja muszę osiągnąć swój cel :) jak się nie uda w kg, to przynajmniej w cm :)


co robiłaś że tyle ci zleciało z brzucha :)??

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 14:56:47

nie ćwicz brzuszkow czy ćwiczen typowo na nogi, skoro zalezy Ci na spadku wagi to musisz skupić się na treningu cardio lub na interwałach. wystarczy że na yt wpiszesz sobie w wyszukiwarke daną fraze a wyskoczy Ci wiele filmików z ćwiczeniami. Polecam kanał fitness blender. w redukcji bardzo ważne jest właściwe odżywianie, w necie jest wiele kalkulatorow które pomogą Ci wyliczyć Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, od wyniku końcowego odejmij jakieś 300-400 kcal i ukladaj sobie menu pamietajac o wlaściwych proporcjach białka, tłuszczy i weglowodanow. W diecie postaw na ryby, drób, nabiał, warzywa, owoce, orzechy, z weglowodanow wybieraj pełnoziarniste makarony, brązowy ryż, kasze, ziemniaczki też są dobre, ale od czasu do czasu oczywiście nie polane mega kalorycznym sosem :). Pamiętaj o różnorodności posiłków.

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 15:08:30

ruszaj się i nic więcej nie potrzeba :) no i oczywiście odrzuć słodycze , i jedzenie typu fast food :) wystarczy

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

09 maj 2014 - 15:13:20

poczytaj o diecie owocowo warzywnej dr Ewy Dąbrowskiej. ostatnio rozmawiałam z osobą, która w 1,5 miesiąca zrzuciła 16 kilo własnie stosując tą dietę:) oczywiście to bardzo duzo i Tobie tyle nie potrzeba, ale stosowanie takiej diety przez ok tydzień lub dwa napewno wyjdzie na zdrowie. sama sie do niej przymierzam :)

chcę zrzucić kilka kg ! JAK

24 maj 2014 - 09:57:54

Cytat
Karolina301194
Cytat
anbata
ja od 8 kwietnie do 8 maja zrzuciłam 10 cm z brzucha, trochę się zapuściłam, ale już od półtora miesiąca robię formę i szybko leci :)
już ważę 53 kg, chcę 45-47 ważyć przy wzroście 162, chodź już mówią o mnie że schudłam i to widać, ale ja muszę osiągnąć swój cel :) jak się nie uda w kg, to przynajmniej w cm :)


co robiłaś że tyle ci zleciało z brzucha :)??


głównie to rower po 70 km dziennie i skakanka 4 sesje po 500 powtórzeń w różnych kombinacjach ( czyli 2000 tysiące podskoków dziennie )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WROCŁAW gdzie znajdę sukienkę?