Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 19:24:23

Witam dziewczyny mam taki problem na tablica.pl sprzedalam dziewczynie kase dla dzieci za 35 zl z wysylka dziewczyna zaplacila wyslalam paczke .Po kilku dniach wiadomksc ze kasa dotarla polamana a tamta pisze ze bala sie ze nie odzyska kasy i wyslala kase za pobraniem i ja mam zaplacic 52 zl ja odeslalam jej pieniadze za kase na konto 35 zl tyle co wplacila a dziewczyna mnie straszy ze jak nie odbiore przesylki bedzie mi wysylala do bolu i ze inaczej to zalatwi co mam zrobic oddalam jej kase co mi wplacila a co mnie obchodzi ze ona wyslala za pobraniem .. Powiedzcie co powinnam zrobic
Kase wyslalam jej cala na poczcie musiala uledz zniszczeniu ale to nie moja wina ze tamta chciala wysylke za 5 zl
Nikt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 19:53 przez zalamana_28.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 21:43:31

Skoro przedmiot uległ zniszczeniu, a ty jej kase oddałaś to nie widze problemu.

Niech wysyła za pobraniem, ty zachowałas się OK.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 21:48:14

dla mnie też problemu nie ma, pieniądze oddane więc jest ok

a że wysyła i wysyłać będzie... prosiłaś ją o odesłanie??
jak nie to jej problem

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 21:50:09


A tak w ogóle to jak zabezpieczyłaś przesyłkę? Karton, folia bąbelkowa, cokolwiek?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 21:50 przez dariateress.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 22:01:43

Niestety,ponosisz wine poniewaz przesylka nie byla zabezpieczona dostatecznie skoro ulegla zniszczeniu...i jaka to przesylka ze koszt to 5zl,na tablicy moglas wstawic drozsza przesylka a piszesz ze ona wybrala 5zl.Koszt zwrotu do Ciebie drozej ja kosztowal,jezeli nie odbierzesz ona pokryje w sumie potrzykroc koszta wysylki,i dlaczego nie doplacilas za zwrot,skoro to ona dostala BUBEL i ma potwierdzenie ze od Ciebie,jezeli ja zignorujesz i ona zechce dociekac sprawiedliwosci to PRZEGRASZ.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 22:02:15

robi się póxno może dlatgo nie zrozumiałam o co chodzi????

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 22:48:54

No tak ale ja jej zwrocilam kase i nie prosilam o zwrot przesylki
Dziewczyna po prostu wyslala paczke bez porozumienia ze mna gdyby odrazu napisala ze kasa jest polamana to zwrocila bym jej kase i powiedziala ze ma sobie ja zatrzymac za darmo a nie naciagac mnie na dodatkkwe koszta
Dziewczyna po prostu wyslala paczke bez porozumienia ze mna gdyby odrazu napisala ze kasa jest polamana to zwrocila bym jej kase i powiedziala ze ma sobie ja zatrzymac za darmo a nie naciagac mnie na dodatkkwe koszta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 22:53 przez zalamana_28.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 22:55:51

kupiła od ciebie kase a dostała połamane cos ,powinna ci wysłać kase a ty powinnas jej zworioc koszt wysyłki spowrotem ,wysłalas jej 35 zł ,dolicz 5 zł ,które zapąłciła za wysyłke i które ona powinna zapłącic ,jakby wysłala normalnie spowrotem tez ok 5 zł, i doslij jej 10 zł czy tam ile ,a ona niecjh ci wysle normalnie ,nie przegrasz zadnej sprawy ,w umowie ani dogadane nie było ze pobranie ,niemas zobowiazku płącic drugie tyle ,uczicwosc to zwrot za kase i za normalna wysyłke ,napisz jej to ,i t akze ja postrasz ,w sumie to tez nie wiesz czy kasy sama nie połamała ,ty zachowałaś sie uczciwie ona nie bo naraziła cie na takie koszta ,doslij jej 10 zł



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 22:59 przez perelecka.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:00:25

zaczęłam czytać początek i z reszty zrezygnowałam....

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:03:23

jeżeli kasa doszła połamana to przesyłka tez z wierzchu musiała być uszkodzona bo inaczej nie ma siły zeby przedmiot był połamany a paczka w całości . Może jej sie nie spododobała i sama ja uszkodziła i żeby nie było głupio że jej nie pasuje nie odpowiada zrobiła taki numer . Sa rózni ludzie i maja rózne pomysły . Ja kiedys dostałam przesyłkę z kosmetykami i jeden bok paczki był uszkodzony i zalany kurier odjechał a ja otwarłam i butelka była rozwalona i sklep nie chciał mi uznać reklamacji bo miałam zaraz jak widziałm zgłosic to kurierowi i nie odebrać . Pomyśl logicznie , na spokojnie przemysl i odpisz jej grzecznie jak bedzie cie nekać że jeżeli widział że paczka jest uszkodzona miła jej nie odbierać tylko odesłać z powrotem a jesli ja przyjęła to automatycznie zgodziła sie ze stanem wysyłki . Może zle mysle ale tak mi sie wydaje .

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:06:50

doslij jej te 10 zł dla swojego sumienia ,i to bedzei uczciwe z twojej strony ,a ona niech sobie dalej robi co chce ,i zażadaj oczywiście odesłania kasy normalna przesyłka ,tak jak ty jej wysłalas,bo tak naprawdę ,mogłabyś si euprzec i nic jej nie odsyłąc,przesyłke przyjęła ,a niewiesz co zrobiła w domu ,może dzieci połamały ,i chce odzyskac pieniądze ,skoro chciała tak aprzesyłke ani einna ,to trudno powinna liczyc się z tym ,ale w sumie to ja watpie by poczta uszkodziła ,po ilu dniach ,napisąła ze kasa połamana?moze jej dzieci zepsuły?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 23:09 przez perelecka.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:09:33

Ona mi zaplacila 35 zl z wysylka i ja jej zwrocilam 35 zl nie prosilam o zwrot paczki a ona wyslala za pobraniem za 20 zl i teraz mnie straszy ze bedzie wysylala do skutku

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:11:48

Cytat
zalamana_28
Ona mi zaplacila 35 zl z wysylka i ja jej zwrocilam 35 zl nie prosilam o zwrot paczki a ona wyslala za pobraniem za 20 zl i teraz mnie straszy ze bedzie wysylala do skutku
no to dooooslij jej 5 zł za druga wysyłke ,a ona niech sobie wysyła i niech płąci i głupa z siebie robi ,ty masz potwierdzenie wpłaty w r azie co ,i sprawy nie przegrasz ,ona nie może narazac cie na koszty ,skor wysłala pobranie ,i zapołaciła to sama sobi ejest winna ,i niech sobie dalej płąci jak chce bo za kazd eni odebranie ,ona bedzi eponosiła koszty ,na swoje zyczenie ,ty dowod będziesz miała ze zwrociłas za towar i obie przesyłki a ja może wysla do psychiatry ,jak bedzi etak robiła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-22 23:13 przez perelecka.

pomocy problem na tablicy

22 sty 2014 - 23:13:06

sprawa jest taka. To ze ty wysłałas jej paczke a ona uległa zniszczeniu to Ciebie nie powinno obchodzic.
Nic nie moze zrobic rownie dobrze mogla poprosic o ubezpieczenie paczki.
A zrobic nie moze nic. Idac na policje z taka glupota ja wysmieja i kazda zalozyc sprawe cywilna w sadzie bo to jedyne rozwiazanie. A tego z pewnoscia nie zrobi wiec niczym sie nie martw

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc