Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:28:38

hej :)

kupilam mamie na swieta żelazko (z bardzo dobrej firmy) poniewaz wiem, ze jej sie popsuło i pomyslalam, ze to bedzie dobry prezent, ze sie ucieszy, bo wiem, ze nia ma pieniedzy i sama zabardzo by nie kupila...

dzis akurat wyszla taka sytuacja, ze wlasnie chcialam wyprasowa bluzke i bezmyslnie powiedzialam kurcze i dupa nie wyprasuje... a mama na to CZASEM ZELAZKA MI NIE KUPUJ, BO TO JEST DLA CALEJ RODZINY ( cos w stylu, ze ona by chciala cos osobistego, dla niej)

zrobilo mi sie bardzo smutno:((( i teraz nie wiem co zrobic dac ten prezent? i do tego cos dokupic?? ale co?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 21:29 przez tygryskowata.

zweryfikowana
Posty: 437
Ostrzeżenia: 1/5

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:31:28

moze dokup do tego coś odobistego? jakiś mały drobiazg? branzoletke, kolczyki

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:33:01

dziwne to trochę, ja zamówiłam sobie od mikołaja czajnik- bo sama nie kupiłabym takiego drogiego a bardzo mi się podoba, a na urodziny zamówię własnie żelazko bo mi się psuje-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 22:05 przez slonko1970.

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:33:02

no wiesz ja bym mojej mamie nie kupila, i tez bym byla jakos srednio zadowolona jak by maz na rocznice kupil mi, ja wiem?? pralke...

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:33:42

no cóz, takich prezentów się nie kupuje, tak jakby mi ktoś mopa kupił na święta bo przecież ja myje podłogę w domu... jak amsz paragon to mozesz zwrócic i kup coś osobistego: perfumy, ksiązke, jakieś wyjście do spa :)

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:35:37

wlasnie problem z tym, ze nie przyjmą juz zwrotu!
a moze zrobie tak, ze dam poprostu ten prezent mamie i tacie? taki ich wsolny prezent hehe

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:36:26

A czy kupiłabyś Ojcu odkurzacz?

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:39:01

:( zła byla, ze nie ma na zelazko wiec myslalam ze sie ucieszy a tu dupa:(

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:39:12

mama sie na pewno zorientuje ze miało być dla niej:P no ale juz lepiej tak, i osobne jakieś osobiste prezenty im dokup i juz

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:41:01

tyo super, bo zostalo mi 5 dych ;( co moge za to kupic? szal? albo krem jakis?

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:41:31

my kupiliśmy teściowej żelazko, bo chcę, bo potrzebuje, oprócz tego perfumik plus balsam little black dress, świeczkę zapachową, widelczyki do ciast, bo nie ma, a chciała, czekoladę, herbatę kwitnącą i kosmetyki jeszcze zestaw..

ja jestem zdania, że użyteczny prezent to coś fajnego, ale po takich słowach no to fakt dziwnie troszkę..
ja mimo wszystko nie oddawałbym żelazka tylko coś dokupiła, ale to Ty ją znasz..

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:42:16

bez urazy ale tez bym nie chciala takiego prezentu...rownie dobrze moglas jej dac super mopa, albo zestaw garnków. Miec dobre zelazko to fajna sprawa, no ale pomysl prasowanie raczej nie należy do jakiś przyjemności, a raczej jest to nudny obowiazek ktory wlasnie zwykle mama wykonuje dla dobra calej rodziny, a nie dla swojego szczescia.
Oddaj je w sklepie, mysle ze mozna skoro kupilas niedawno i masz paragon, albo wystaw na allegro a mamie kup coś takiego co będzie tylko dla niej i nie bedzie się kojarzyło z pracami domowymi ;)
Rozumiem że Ci przykro ale nie win mamy bo jej podejscie jest zrozumiale, sam abys pewnie wolala dostac jakas bizuterie, bluzeczke czy dobra ksiazke ulubionego autora a nie cos co sie wiąże z obowiązkami domowymi :)

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:45:02

siostra w sumie kupuje torebke i cos jeszcze a ja bym te zelazko i np. szal

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:45:36

a ja jestem zdania, że jeśli akurat coś się psuje, a dana osoba będzie tego używała, bo nie ma wyboru i nie stać jej na nową rzecz to jest to świetny prezent, bo ją wyręczasz z tego zakupu, lepsze to niż kupić ładnie zapakowany zestaw kosmetyków, to jest tak oklepane, chyba, że kupisz coś co masz 100 % pewności, że jej się spodoba i jest jej potrzebne .. wg mnie z kosmetykami ciężko trafić w gust, ja nie lubię dostawać ..

mama zelazko

20 gru 2013 - 21:46:37

Cytat
mgirl20
my kupiliśmy teściowej żelazko, bo chcę, bo potrzebuje, oprócz tego perfumik plus balsam little black dress, świeczkę zapachową, widelczyki do ciast, bo nie ma, a chciała, czekoladę, herbatę kwitnącą i kosmetyki jeszcze zestaw..

ja jestem zdania, że użyteczny prezent to coś fajnego, ale po takich słowach no to fakt dziwnie troszkę..
ja mimo wszystko nie oddawałbym żelazka tylko coś dokupiła, ale to Ty ją znasz..
Ty chcesz czy teściowa?
perfumik? O.o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pilne odzywka pomocy