Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki czytnik ebooków kupić?:)

12 sty 2016 - 12:58:05

Witam,
Szukam prezentu dla dziewczyny mianowicie czytnika ebook i nie moge sie za bardzo zdecydowac. Budzet jaki moge przeznaczyc to 400-500pln. Zastanawiam sie miedzy czytnikami firm Onyx a Inbook (wiecej informacji tutaj[/url]). Prosze o opini za/przeciw osob ktore mialy z nimi jakakolwiek stycznosc.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 09:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki czytnik ebooków kupić?:)

19 sty 2016 - 07:58:15

Ja wybrałam model Ink book. Wprawdzie zastanawiałam się nad Kindle ale nie miałam kasy na to aby dac na tablet prawie 500 zł. Mój czytnik ebook kosztował 350 zł a czyta praktycznie takie same formaty oraz równiez jest dobrze wykonany tak więc jestem zadowolona.

Kupowałam w rtv Euro agd . jeśli ktoś z Was szukałby dla siebie czytnika to warto jest zajrzeć tam właśnie teraz bo mają tam wyprzedaże poświąteczne oraz wiele modeli możecie kupić sobie w o wiele niższej cenie niż normalnie.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki czytnik ebooków kupić?:)

23 lut 2016 - 07:24:05

A ja zdecydowałam sie na Kindle oraz lepiej wybrać nie moogłam. Czytnik jest wygodny, wprawdzie kosztował trochę więcej niż czytniki innych marek ale ma kilka niezaprzeczalnych zalet:
mocna bateria
złącze wifi
słownik angielski co jest mega wygodne bo czytam książki po angielsku tak wiec mogę sobie sprawdzić w każdym momencie co znaczy dane nieznane mi słowo.

Pamięć również jest wystarczająca.

Jaki czytnik ebooków kupić?:)

25 mar 2016 - 11:46:39

Cześć! Ja dostałam od swojego chłopaka czytnik Obsidian. Jak dla mnie jest super, ma podświetlanie, WiFi i androida. Czyta formaty książek ze sklepów a także pliki pdf. Teraz jest w promocji, także warto go kupić!

Jaki czytnik ebooków kupić?:)

10 sty 2017 - 11:10:22

znalazłam fajną promocję na czytio. cybook odyssey razem z etui za 419 zł. mega tanio.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MPK kara za brak biletu Kraków