Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 16:51:02

Dziewczyny proszę o poradę:) Za tydzień mam egzamin na prawko (teoria i praktyka w jednym dniu)już mam mętlik w głowie od informacji . Doradźcie z jakich stron czerpałyście wiedze , jakie testy (ja mam image oraz dodatek do gazety prawnej)czy tez z nich korzystałyście a może tylko z nich i wystarczyło? Na jakie strony jeszcze warto wejść i zasięgnąć informacji piszcie wszystko co może mi się przydać. Z góry dziękuję bardzo:)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:02:00

ja czytałam ksiązke ... książke i jeszcze raz ksiazke. testy mi nie pomogły. na pierwszym egzaminie nie mialam zadnego pytania z moich 3 płyt czyli razem 4500 pytań ;/ to była jakas masakra . a potem zaczełam czytać ksiazke i zdałam odrazu.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:04:02

a skad wiesz ze za pierwszym razem zdasz teorie? ja przeczytalam ksiazke i rozwiazywalam testy z plyty i za pierwszym razem nie zdalam teori dopiero za drugim razem zdalam

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:11:13

Cytat
madziuuniaa
a skad wiesz ze za pierwszym razem zdasz teorie? ja przeczytalam ksiazke i rozwiazywalam testy z plyty i za pierwszym razem nie zdalam teori dopiero za drugim razem zdalam
nie wiem czy zdam ale mam taka nadzieje jeśli nie zdam to egzamin mi nie przepada tylko będzie przelozony a w tym czasie będę miała egzamin z testow.Trzeba myslec pozytywnie:)

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:17:30

aha w takim razie pozytywnie mysl i to ci napewno pomoze w zdnaiu :) ja na pierwszy egzamin poszlam wkurzona i bez humoru i nie chcialo mi sie myslec i oblalam ten egzamin :D a na drugi poszlam i usmiechnieta buzia i zdalam hehe

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:21:06

Wiesz naprawdę się przygotowuje wiec mysle pozytywnie tylko teraz jestem zalamana bo dziewczyna wyżej napisala ze nie miała zadnego pytania z płyt a ja glownie z plyt rozwiązuje testy:(

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:27:52

moze nie robila aktualizacji ? ja mialam plyte w ktorej przed robieniem aktualizacji bylo malo pytan a po zrobieniu aktualizacji bylo wiele wiecej i odpowidzi nawet byly inne wiec nie przejmuj sie rob te zadania i rpzeczytaj ksiazke nawet kilka razy , mi akurat trafilo sie kilka pytan z plyty ale byly i tez szczegolowe z ksiazki :) daj znac jak ci poszlo i czy zdalas . a w jakim miescie zdajesz?

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:40:27

http://prawkobazapytan.pl/
tylko że czasami są błędne odpowiedzi ;/
mimo to ja uczyłam się z tego i z materiałów od instruktora (książka+płyta) i zdałam za 1 :)
ale to zależy jaki zestaw pytań się trafi :)
życzę powodzenia ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-07 17:42 przez Klaudia95cd.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:41:48

Proponuje wejść na profil na facebooku dotyczacym prawa jazdy (jest ich dwa) tam ludzie pisza jakie mieli pytania oraz poprawne odp. Mi to pomogło :) Uczyłam się z testów i praktycznie nic mi sie z nich na egz nie powtórzyło.

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:46:36

O matko ale mnie teraz zestesowalyscie:( w Poznaniu

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:53:52

Nie ma się czego bać, 30 zł to nie majątek :) A jeśli nie zdasz (odpukać) to poproś żeby wydrukowali Ci karte i pójdź sprawdzić sobie błędy :)

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 17:54:06

jak ja zdawałam prawko, to nie było jeszcze tak trudno jak teraz, więc współczuję ;)
dostałam ze szkoły jazdy zestaw testów, nauczyłam się wszystkich i nie było żadnych innych pytań na egzaminie, więc to co miałam mi wystarczyło

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

07 gru 2013 - 18:00:28

Dziękuję dziewczyny bardzo jeśli Wam się cos przypomni to proszę piszcie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biały płaszczyk - przypalona plama, pomocy!