Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy da się ją usunąć? jestem ompletnie przygnębiona,nie mogę powstrzymać płaczu.W kąciku ust zrobiła mi się drobna kreseczka,naszczęcie tylko po jednej stronie.

zabij sie to pomaga,przynajmniej nie bedziesz pisala durnot na forum:)to sie leczy u psychiatry

To normalne, kobiety od 20-go roku życia zaczynają tracić kolagen. Przyzwyczajaj się.

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

chciałabym mieć takie problemyyy :D

Cytat
sasanka93
zabij sie to pomaga,przynajmniej nie bedziesz pisala durnot na forum:)to sie leczy u psychiatry
TO NIE GŁUPOTA,JESZCZE W TYM ROKU JEJ NIE MIAŁAM A TU NAGLE TAKA KRESKA,MOJA SIOSTRA JEST ODEMNIE STARSZA AŻ O 5 LAT A PRZY USTACH NIE MA ŻADNEJ KRESKI;/ JA MAM ŁADNĄ CERĘ BEZ ZMARSZCZEK WYJĄTKIEM JEST TA JEDNA KRESKA,KTÓRA RZUCA SIĘ W OCZY;(

NIE WIEM CZY TO ZMARSZCZKA CZY TO TAKA KRESKA Z PRZESUSZENIA,NIE WIEM CO ROBIĆ.

Wow,masz świetne problemy sama bym chciała takie mieć.

ja bym się chyba poszła ciąć...

Naprawdę ? Nie masz innych zmartwień ?
Idź na botox.

po prostu się starzejesz... teraz będzie ich coraz więcej... takie życie.

chciałabym mieć tylko zmartwienie na temat jednej pierdoły jaką jest zmarszczka.
dziewczyno, obudź się!

Cytat
believeme
ja bym się chyba poszła ciąć...
JUŻ TO ZROBIŁAM Z NERWÓW;((
ŚMIEJCIE SIĘ,ŚMIEJCIE NIKT WAM NIE ZABRANIA.JA PISZĘ NAPRAWDĘ,BO MI JEST STRASZNIE SMUTNO..A INNA OPCJA NIŻ BOTOKS?MOŻE KREMY JAKIEŚ ABO PÓJDĘ DO DERMATOLOGA? JUŻ MYŚLAŁAM ŻE TO Z CHUDOŚĆI OSTATNIO SCHUDŁAM 3 KG........

Za to na mózgu ci brakuje zmarszczek.
Mam od liceum zmarszczkę przy prawym kąciku ust, bo uśmiecham się głównie jedną stroną. Dla mnie wygląda to fajnie, jest tak delikatnie charakterystyczne.
Ale jak chcesz, zacznij się już teraz naciągać, na zdrowie i urodę.

sorry ten wątek przerósł moje możliwości:/

luzujcie, to zwykła prowokacja, bo nie wierzę, że ktoś mógłby mieś aż tak nasrane w głowie...

żadna prowokacja,poprostu mam taki charakter że się przejmuję wszystkim.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pęknięte płytki w prostownicy