Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 22:54:09

Zamierzam kupić na tej stronie buty emu , ale nasłuchałam się wielu negatywnych opinii na jej temat , na internecie także nie pojawiają się zbyt pozytywne komentarze .. Chciałabym się zapytać czy może któraś z Was zakupiła coś na RetroBUT i jakie wrażenie zrobiła na niej ta firma ? :)

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:04:35

Jesteś taka naiwna? Myślisz że produkt z ceną rynkową 900zł, sprzedawany za 200zł jest oryginalny?

Jest masa artykułów i opinii, czego nowego chcesz się dowiedzieć? Wszystkie te niby 'pozytywne' opinie to fikcja, bo żadna z tych osób nie ma nic na potwierdzenie swoich komentarzy.

Poza tym, był już o tym wątek -> KLIK.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:06 przez MoniqueJulie.

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:27:33

._. jejku , dobrze nie musisz się od razu tak unosić . Dlatego się pytam , bo też mam mieszane uczucia .. Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:31:01

chyba był już o tym wątek

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:31:45

milionowy wątek na ten temat, przejrzyj wyszukiwarkę na szafie, a znajdziesz..
google tez pomoze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:33 przez kashvi.

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:34:20

Cytat
madula99
._. jejku , dobrze nie musisz się od razu tak unosić . Dlatego się pytam , bo też mam mieszane uczucia .. Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)


"orginalnych" :D

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:36:39

Cytat
madula99
Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)

Ty tak serio? Serio porównujesz sprzedaż butów UŻYWANYCH do sprzedaży butów NOWYCH? To idź do sklepu i powiedz to Pani w sklepie, że sprzedaje martensy za drogo, bo Twoja przyjaciółka mało używane sprzedała za 80zł... Matko...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tablet - co polecacie?