Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 22:54:09

Zamierzam kupić na tej stronie buty emu , ale nasłuchałam się wielu negatywnych opinii na jej temat , na internecie także nie pojawiają się zbyt pozytywne komentarze .. Chciałabym się zapytać czy może któraś z Was zakupiła coś na RetroBUT i jakie wrażenie zrobiła na niej ta firma ? :)

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:04:35

Jesteś taka naiwna? Myślisz że produkt z ceną rynkową 900zł, sprzedawany za 200zł jest oryginalny?

Jest masa artykułów i opinii, czego nowego chcesz się dowiedzieć? Wszystkie te niby 'pozytywne' opinie to fikcja, bo żadna z tych osób nie ma nic na potwierdzenie swoich komentarzy.

Poza tym, był już o tym wątek -> KLIK.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:06 przez MoniqueJulie.

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:27:33

._. jejku , dobrze nie musisz się od razu tak unosić . Dlatego się pytam , bo też mam mieszane uczucia .. Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:31:01

chyba był już o tym wątek

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:31:45

milionowy wątek na ten temat, przejrzyj wyszukiwarkę na szafie, a znajdziesz..
google tez pomoze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:33 przez kashvi.

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:34:20

Cytat
madula99
._. jejku , dobrze nie musisz się od razu tak unosić . Dlatego się pytam , bo też mam mieszane uczucia .. Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)


"orginalnych" :D

RetroBUT opinie ..

08 paź 2013 - 23:36:39

Cytat
madula99
Jeżeli mówisz , że jestem 'taka naiwna' to mogę się usprawiedliwić przykładem sprzedawanych ORGINALNYCH , mało używanych martensów przez moją przyjaciółkę za 80 zł .. wyobraź sobie , że takie okazję też się czasami zdarzają :)

Ty tak serio? Serio porównujesz sprzedaż butów UŻYWANYCH do sprzedaży butów NOWYCH? To idź do sklepu i powiedz to Pani w sklepie, że sprzedaje martensy za drogo, bo Twoja przyjaciółka mało używane sprzedała za 80zł... Matko...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tablet - co polecacie?