Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

54 minut temu

sprawdzony stomatolog

58 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:27:49

Czy kupowała któraś z Was pościele na allegro te z tych tańszych. Dziś stwierdziłam,że muszę jakieś sobie kupić wchodzę na aukcję a tam ceny 18-50zł i więcej oczywiście też. Interesowały mnie takie do 50 zł. Co myslicie o tych tanich warto, czy nie bardzo??

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:29:24

tak ja kupowalam NIE POLECAM po kilku praniach sa bardzo cienkie i normalnie dziury sie robia

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:29:45

sprały się mojej mamie te tanie przy pierwszym praniu

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:30:46

ja kupowałam po 49.90 i jest super !!!! w porównaniu do juska gdzi esię strasznie zmechaciły!!! no ale jak są jakieś po 20 to na pewno słabe te po 50 - 60 warto kupic

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:32:01

kiedyś kupiłam pościel na allegro 100% bawełna , PROMOCJA SUPCIO za 20 zł , po 1 praniu wylądowała w śmieciach . teraz kupuję w hurtowni , ceny są od 30 zł a jakość bez porównania

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:32:04

W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:34:34

Cytat
buuterfly
W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.
ja kupiłam kiedyś w lidlu albo biedronce nie pamiętam, taką marynarska biało niebieska, i byłam z chłopakiem cała niebieska !!!! przez tydzien zastanawialiśmy się skąd przy kąpieli niebieska woda :O myśli mieliśmy ciekawe co to moze być :O nie polecam

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:35:26

jaka cena taka jakość , ja kupiłam po 18 zł i tak jak koleżanki pisały , sprały się i są nie miłe w dotyku .
Teraz kupuje w Lidlu albo w Biedronce są naprawdę dobrej jakości

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:37:30

W IKEI najlepiej kupić :) Zawsze jest jakaś w promocji. Fajne wzory i są na prawde ok te pościele;)

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:37:57

Cytat
ladyshadowsh
Cytat
buuterfly
W Biedronce mają być bądź już są fajne pościele. Czasami w Lidlu też są. A tych z allegro nie polecam. Na 10 może 1 fajna. Ja się nacięłam, a po wypraniu pościel zaczęła się kulkować, rozchodzić, pękała wzdłuż na splocie...Tragedia.
ja kupiłam kiedyś w lidlu albo biedronce nie pamiętam, taką marynarska biało niebieska, i byłam z chłopakiem cała niebieska !!!! przez tydzien zastanawialiśmy się skąd przy kąpieli niebieska woda :O myśli mieliśmy ciekawe co to moze być :O nie polecam

Mam 6 kompletów pościeli z Lidla i dwa prześcieradła stamtąd. Z Biedronki mam dwa komplety pościeli dziecięcej i są rewelacyjne! Po praniu nie dzieje się totalnie nic, a zmieniam pościel często. Ciekawe czemu Ty akurat tak trafiłaś.

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:38:16

nie kupuj tego szajstwa, lepiej dołożyć a mieć super pościel. Ja się tak naciełam i pościel wylądowała w koszu po 1 praniu. Świetnej jakości pościele są w tesco F&F, polecam. Zapłaciłam 70zł z jakiś rok temu a do dziś jest jak nowa.

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:44:17

ja kupiłam synkowi po 22 zł
komplet razem z prześcieradłem.
niestety po praniu "połowa" koloru została w ściekach :(
gatunkowo są ok, ale kolor nie był utrwalony i sprał się po 1szym praniu :(
po 1szym praniu wyglądała jakbym prała ją juz ze 20 razy :(
teraz kolor pozostał bez zmian.

niestety ale chyba lepiej wybrać coś droższego bo będzie na dłużej :/

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:48:26

lepiej kup sobie jakas tanszą z ikei, ja mam pare i nic sie z nimi nie dzieje, a w wiekszosci byly po promocyjnych cenach

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:49:08

patrz zawsze na skład pościeli. nie kupuj nigdy jak jest jakakolwiek domieszka poliestru. ja kupuję zawsze 100% bawełna za min 50 zł. kolor nie spiera się.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

pościele z allegro TANIE

27 wrz 2013 - 16:52:00

szkoda kasy na jednorazówki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJTAŃSZE AIR MAXY !?