Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Prostownica tytanowa

34 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włoski wiersz- tłumaczenie :))

26 wrz 2013 - 20:21:05

hej dziewczyny.

potrzebuje pilnie przetłumaczyc tą włoska sentencje, wiersz. baardzo prosze o pomoc chociaz tak mniej wiecej.

Tienimi per mano al tramonto, quando la luce del giorno si spegne e l’oscurità fa scivolare il suo drappo di stelle… Tienila stretta quando non riesco a viverlo questo mondo imperfetto… Tienimi per mano… portami dove il tempo non esiste… Tienila stretta nel difficile vivere...
nikt??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-26 20:23 przez wiola555.

Włoski wiersz- tłumaczenie :))

27 wrz 2013 - 12:03:32

Skorzystałam z tłumacza Googla i oto co mi wyszło:
Zapamiętaj mnie trzymając ręce na zachodzie słońca, kiedy światło dnia i ciemności zsunął jej tkaninę gwiazd ... Graj dobrze, kiedy nie mogę żyć w ten niedoskonały świat ... Trzymaj mnie za rękę ... Zabierz mnie tam, gdzie czas nie istnieje ... Trzymaj ją mocno w trudno żyć ...
To jest tłumaczenie, takie mniej więcej, o dokładne to trzeba jakiegoś lingwistę poprosić.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Włoski wiersz- tłumaczenie :))

10 sty 2014 - 19:40:01

Tłumaczenia różnych tekstów, dokumentów itd warto wykonywać w biurze tłumaczeń. Wiem że to zwykła sentencja ale gdyby chodziło o coś ważniejszego nie warto prosić o pomoc na forum bo nigdy nie wiadomo czy nie ma błędów z resztą każdy tłumaczy inaczej:) Mój znajomy niedawno korzystał z biura mTłumaczenia i był zadowolony. Wykonują wszystkie rodzaje tłumaczeń nawet przez internet.

Włoski wiersz- tłumaczenie :))

10 sty 2014 - 19:44:46

jest tu dziewczyna,która mieszka we Włoszech i jest tłumaczką;jak chcesz podam Ci jej login na priv

Włoski wiersz- tłumaczenie :))

11 sty 2014 - 14:23:07

To chyba o mnie mówiła Anka Barmanka, chyba, że jest tu kilka takich osób. Oto tłumaczenie, w razie czego jestem do dyspozycji jeszcze w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego i hiszpańskiego ;-)

Trzymaj mnie za rękę o zachodzie słońca, kiedy przygasa światło dnia a ciemność zsuwa zasłonę z gwiazd..
Trzymaj ją mocno kiedy nie będę mógł już żyć w tym niedoskonałym świecie...
Trzymaj mnie za rękę...zabierz mnie tam, gdzie nie istnieje czas... Trzymaj mnie mocno za rękę w trudnym życiu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

karta MasterCard Payback