Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

48 minut temu

szkoła nauki jazdy

49 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:30:21

Hej Dziewczyny. Mam pewien problem. Zamówiłam rzecz na allegro, która została wysłana 5.09 a ja jej do dziś nie mam. Napisałam do gościa co się dzieje, a on podał mi numer przesyłki - została rzekomo odebrana 6.09. Z tym że ja jej nie mam, nikt z rodziny jej nie odebrał bo nie było listonosza (nie mam też awizo). Oczywiście jutro pójdę na pocztę wyjaśnić ale jestem tak zdenerwowana, że już zaczynam rozmyślać różne opcje. I mam pytanie czy miała któraś z Was podobną sytuację i co jeśli na poczcie okaże się że jej tam po prostu nie ma...?!

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:33:11

sprawdziłaś sama ten numer ? na stronie ww poczty możesz sama sprawdzić czy faktycznie odebrałaś

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:35:34

u mnie było tak że zamówiłam telefon, podobno doszedł a później się okazało że listonosz pokwitował odbiór telefonu i wziął go sobie.. :O oczywiście został zwolniony

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:35:59

ja miałam kilka razy taką sytuację, niestety w jednym przypadku packa się nie znalazła, ale kasę zwrócono, w reszcie przypadków dzwoniłam na główną pocztę w miejscu nadania przesyłki a oni mi dawali namiary na pocztę gdzie poszła, itd po kilku telefonach ustaliłam gdzie przesyłka utknęła
oczywiście musisz mieć nr przesyłki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-19 22:36 przez kamakajka.

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:40:34

Sprawdzałam numer nadania na stronie
http://img823.imageshack.us/img823/4291/b6ho.jpg
Paczka była wysłana priorytetem, czy aby nie powinnam wtedy podpisywać dokumentu że ją przyjęłam?

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:43:15

Może listonosz przekazał paczkę Twojemu sąsiadowi ?

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:43:34

powinnaś, identyczna sytuacja jak u mnie. Leć jutro na pocztę i staraj się załatwić :) od tamtej pory - tylko kurier

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:44:58

ja tak miałam.Zamówiłam na all winietki na wesele.Zamówiłam je miesiąc przed impreza,bo miałam juz potwierdzonych gosci.Miały przyjsc w srode przed weselem,w czwartek udałam sie na pocztę-paczki nie ma,a kierowniczka nie wie gdzie ona jest.Normalnie zbladłam.Dzien przed weselem taki numer mi poczta odwaliła,bo gosciu wysłał napewno.I wiecie co?Listonosz te winietki nosił od srody w torbie,a ze było mało listów do doreczenia na mojej ulicy,to olał!!!Winietki dotarły w piatek o 20.Jak sie okazało kierowniczka wysledziła listonosza,posrawdzała gdzie chodził i kiedy. Wiele ludzi nawet poleconych nie otrzymało.Kolesia zwolnili.

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:45:56

no musisz koniecznie zajść na pocztę, może listonosz ma śliskie łapki :P albo dał sąsiadce która zapomniała przekazać, wypadło ze skrzynki awizo(ale jak wyświetla ci się, że jest odebrana to żadnego awizo powinno nie być). Jest dużo możliwości. btw szybko ta paczka "doszła" skoro jeden dzień później już została rzekomo odebrana ;)

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:47:16

Raczej niemożliwe żeby sąsiad odebrał tym bardziej że to już tyle czasu, chociaż nigdy nie wiadomo, jutro zajdę i popytam. Dziękuję Wam bardzo za pomoc! :)

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:47:51

Priorytet świadczy tylko o szybkości przesyłki - wiec moze być ekonomiczna lub priorytetowa ,priorytet dochodzi na ogół 1 do 3 dni.
A podpisać musiaz POLECONY
polecony a priorytet to dwie zupełnie inne rzeczy , nie wiem dlaczego tyle osób to myli?
sprawdź na stronie poczty ten nr , który ci sprzedawca podał, i sprawdż czy to napewno twoja przesyłka i czy adres się zgadza i daty,
bo to moze sprzedawca cos kręci....

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:49:38

Cytat
klaudia752
Sprawdzałam numer nadania na stronie
http://img823.imageshack.us/img823/4291/b6ho.jpg
Paczka była wysłana priorytetem, czy aby nie powinnam wtedy podpisywać dokumentu że ją przyjęłam?
Jak wysłał poleconym,czy to ekonomem czy priorytetem,to wtedy się podpisuje.

zagioniona paczka

19 wrz 2013 - 22:51:32

Cytat
danuta369

sprawdź na stronie poczty ten nr , który ci sprzedawca podał, i sprawdż czy to napewno twoja przesyłka i czy adres się zgadza i daty,
bo to moze sprzedawca cos kręci....

Dokładnie, sprawdz na poczcie czy to była Twoja paczka, bo może koleś też wysyłał coś do Białego, ale do innej osoby i wkręca Cię, podając numer nadania tamtej przesyłki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy etap = nerwy