Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:33:01

Cześć dziewczyny.
Mam tak od zawsze jakaś impreza ja ubieram szpilki wychodzę z domu nawet kilka metrów to taxówki i zaczyna się ból nóg.Nie wytrzymam długo w szpilkach mam ich tysiące par.Zawsze kupuję obcas od 10 cm w górę.Na imprezie tańcze na boso.
Też tak macie?Co z tym robić?

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:35:24

Ja tak nie mam, ale pewnie dlatego, że kupuję niższe obcasy - 7/8 cm i można przetańczyć całą noc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 22:37 przez Ke_Aiwa.

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:36:04

Ja chodzę zawsze w wysokich butach, czy to w szpilkach czy koturnach. Także takiego problemu nie mam. Moja chora stopa boli mnie jak chodzę w płaskich, dlatego ich unikam :)

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:38:15

Też tak mam.

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:38:24

Ja mam jedne 10cm i niestety daleko w nich nie dojdę - ubieram je od wielkiego dzwonu a i tak w zapasie mam inne, wygodniejsze :)

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:38:58

a ja znowu mam tak, że nie mogę się nauczyć chodzić w szpilkach ;p na koturnach chodzę bez problemu a w szpilkach jakoś tak kroczę jak słoń, tak sztywno :( próbowałam uczyć się na niskich, potem wyższe, ale nie mogę przejść na ten poziom powyżej 10cm, da się coś na to poradzić czy po prostu szpilki nie są dla mnie?

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:39:26

myślałam, że tylko ja takie męki przeżywam. Na niskim obcasie wyglądam przeważnie jak kaczka, na wysokim nie mogę ustać pięciu minut. Po prostu odpuściłam wysokie szpile. A później doszły mi problemy ze stopą, i teraz to se mogę :D
Nie jesteś sama :D

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:41:38

Ja mam tak samo jak ty, ale pewnie dlatego, że na co dzień chodze tylko i wyłącznie w płaskim obuwiu.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:41:40

kup sobie dobre buty. W takich sztucznych nawet w sklepie nie mogę ustać, natomiast kupiłam kilka par dobrze wyprofilowanych i można w nich biegać. Co zresztą nieraz robiłam np goniąc tramwaj. Ale za takie trzeba dać przynajmniej 300 w dobrym sklepie

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:42:07

Cytat
xkira
a ja znowu mam tak, że nie mogę się nauczyć chodzić w szpilkach ;p na koturnach chodzę bez problemu a w szpilkach jakoś tak kroczę jak słoń, tak sztywno :( próbowałam uczyć się na niskich, potem wyższe, ale nie mogę przejść na ten poziom powyżej 10cm, da się coś na to poradzić czy po prostu szpilki nie są dla mnie?

też tak mam, chodzę jak na szczudłach;D jakoś nogi mi się uginają, p prostu nie umiem, a przydałoby mi się chodzić na wyższych bo jestem niziutka (tylko 156) także powinnam się jakoś podwyższać, no ale nie ma to jak w balerinach i juz;)

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:42:16

ja również mam z tym problem,nie potrafie długo chodzic ,bola mnie bardzo nogi ,zawsze zazdrościłam dziewczynom ,które bez problemu chodza w szpilach:) jedynie co mogę chodzic to koturny ,ale,tez nie kazde:) jedyne wygodne ,które mam to koturny z PARFOIS ,

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:45:13

Zamiast " tysięcy par" kupuj tylko te wygodne.
Dużą ulgę i stabilność zapewnia wysoka platforma.
No i może spróbuj z niższymi obcasami.

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:45:19

ja mam to samo :) nawet żelowe wkładki nie pomagają :)

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:46:27

jak dla mnie chodzenie w wysokich szpilkach to torturowanie sie na własne zyczenie

Szpilki=męka

29 sie 2013 - 22:47:58

mnie łydki bolą w takich butach...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przesyłka nie dotarła sledzenie