Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:01:36

Dziewczyny proszę o pomoc. Otóż zastanawia mnie jak wygląda wesele w remizie.
Wiele osób uważa że to jest ,,wiocha" :/ uważają że lepiej wiecej zaplacic i zrobic je w domu weselnym, restauracji.
Jednak jak wiadomo wesele w remizie jest o wiele tańsze i nie każdy ma pieniądze zeby robić je w restauracji.
Czy któraś z Was robiła wesele w remizie? Ile zapłaciłyście za wynajęcie? co jeszcze trzeba tam załatwiać? i czy to faktycznie Waszym zdaniem jest wiocha?

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:03:57

Dla mnie to wiocha straszna,w ogóle nie cierpię takich "wiejskich" wesel. Ale co kto lubi,ja swojego na pewno w takim miejscu nie zrobię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 19:04 przez Mee1990.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:05:28

wesele w remizie wygląda tak samo jak w domu weselnym, katering i te sprawy, teraz większość remiz jest przystosowana pod takie imprezy i wewnątrz wszystko jest jak w domu weselnym...

co wy wszystkie z tą wiochą, remiza to nie jest jakaś przedwojenna rudera bez okien i z dziurawym dachem tylko lokal jak każdy inny, zazwyczaj z salą dla gości, do tańca i z wyposażoną kuchnią



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 19:07 przez Finka1988.

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:05:34

zdziwię cie ja też byłam pewna że tańsze z tym że ja chciałam wynajęcie cateringu i okazało się ze wołają sobie 140 zl od osoby. Co do samej remizy wszystko zależy gdzie ale obok mojej miejscowości koleżanka zapłaciła 600 zł. Ja jednak wole zrobić w domu weselnym i mieć mniej załatwiania niż w remizie. aha dla mnie to żadna wiocha robić w remizie :)

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:06:04

jakby się je zrobiło z klimatem, to pewnie by było fajnie;) przecież najbardziej liczy sie atmosfera :)

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:06:46

myślę, że to dużo dużo więcej roboty i zachodu, bo kucharki, dostarczenie wszystkiego, przygotowanie..
W restauracji płacisz i o nic się nie martwisz. I wszystko jest ładnie i elegancko. No i smacznie ;)
No, a jak katering, to na jedno z kasą wychodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 19:07 przez karolka324.

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:07:15

wg mnie miejsce nie ma znaczenia, to ze remiza to nieznaczy ze musi byc wiejsko- jesli np sala bedzie ladnie ustrojona. wiocha na weselu wg mnie zalezy od ludzi- jak sie zachowują

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:07:26

Ja jestem z dużego miasta, nigdy nie byłam w remizie, ale wg. mnie to musi być świetna sprawa - dla mnie to coś oryginalnego. ;) Nie znoszę typowych sal weselnych z tymi ich satynowymi pokrowcami na krzesłach, kokardkami etc. - błeh, każda wygląda tak samo. ;)

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:08:50

Cytat
ann992
wg mnie miejsce nie ma znaczenia, to ze remiza to nieznaczy ze musi byc wiejsko- jesli np sala bedzie ladnie ustrojona. wiocha na weselu wg mnie zalezy od ludzi- jak sie zachowują

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:10:10

Ja ostatnio byłam 2 lata temu na weselu w remizie i powiem tak, wszystko zależy od tego jaka to remiza. Ja akurat byłam w takiej nowej, w dodatku młodzi zatrudnili dekoratorkę i powiem szczerze że efekt przerósł moje oczekiwania. Nie jdene dom weselny gorzej wyglądał od tej remizy... Jeśli masz w miarę ładną remizę i tochę chęci do załatwiania wielu spraw typu kucharki, kupowanie produktów to bierz śmiało remizę

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:10:10

co wy wszystkie z tą wiochą, remiza to nie jest jakaś przedwojenna remiza bez okien i z dziurawym dachem tylko lokal jak każdy inny, zazwyczaj z salą dla gości, do tańca i z wyposażoną kuchnią

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:10:12

Cytat
tenebris
Ja jestem z dużego miasta, nigdy nie byłam w remizie, ale wg. mnie to musi być świetna sprawa - dla mnie to coś oryginalnego. ;) Nie znoszę typowych sal weselnych z tymi ich satynowymi pokrowcami na krzesłach, kokardkami etc. - błeh, każda wygląda tak samo. ;)

No widzisz,a ja jestem ze wsi i mam po dziurki w nosie wszystkiego co wiejskie :/

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:10:38

Cytat
Finka1988
wesele w remizie wygląda tak samo jak w domu weselnym, katering i te sprawy, teraz większość remiz jest przystosowana pod takie imprezy i wewnątrz wszystko jest jak w domu weselnym...

co wy wszystkie z tą wiochą, remiza to nie jest jakaś przedwojenna rudera bez okien i z dziurawym dachem tylko lokal jak każdy inny, zazwyczaj z salą dla gości, do tańca i z wyposażoną kuchnią
Dokładnie :)
Teraz nawet UNIA płaci za modernizację starych remiz, aby właśnie można było w nich robić różnego typu imprezy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-29 19:12 przez wikijaja.

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:10:54

remiza to miejsce, wesele robioe w remizie to nie wiocha, dopiero styl i przebieg wesela może oznaczać wiejską potacówę albo piękną zabawę.

ja robiłam wesele w pałacyku bo chciałam mieć ładną oprawę imprezy, szczególnie że ślub i wesele dobywało sie w ogrodzie.

WESELE W REMIZIE

29 sie 2013 - 19:12:11

ja już mam upatrzone miejsce na ewentualne wesele. I nigdy nie zrobiłabym w remizie ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

który?