Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej kobietki. Pomóżcie bo nie potrafię znaleźć odpowiedzi w instrukcji. Kupiłam córce tablet (dane jak w tytule). Wczoraj przyszedł i młoda już na nim działała. Rozładowała się bateria. Wyłączyłam tablet i podłączyłam do ładowania. Po podłączeniu pokazała się na ekranie ładująca się bateria (przy wyłączonym tablecie). Skąd będziemy wiedzieć, że tablet się naładował skoro jest wyłączony? Czy będzie dawał jakieś znaki dźwiękowe?
Jeśli któraś/któryś z Was ma ten tablecik to proszę o radę, za co z góry dziękuję;-)

Możesz go przecież włączyć i tak ładować. Wtedy będziesz widziała jaki jest poziom naładowania baterii. Poza tym, baterii nowego typu (w nowych urządzeniach) nie rozładowuje się już do zera jak robiło się to np. w starych Nokiach :)

Jak sie naladuje to po przycisnieciu delikatnym i krótkim przycisku włączania na tej baterii na środku ekranu pojawi sie 100% ;)

Zwykle się pokazuje jakiś komunikat, że bateria jest naładowana albo bateria przestaje się "ruszać". Z tabletem jest podobnie jak z telefonem, można też ładować włączony ;)

Cytat
monkle
Jak sie naladuje to po przycisnieciu delikatnym i krótkim przycisku włączania na tej baterii na środku ekranu pojawi sie 100% ;)
Lub najlepiej jest go włączyć i będzie widać odrazu:)

Cytat
monkle
Jak sie naladuje to po przycisnieciu delikatnym i krótkim przycisku włączania na tej baterii na środku ekranu pojawi sie 100% ;)

Dziękuję za szybki odzew;-)
Hm... w instrukcji, która jest w wersji mini;-) pisze cytuję: " po całkowitym rozładowaniu baterii urządzenia nie można włączyć nawet przy podłączonej ładowarce. przed ponownym włączeniem urządzenia należy przez kilka minut ładować baterię"
Efekt "ładującej się baterii" pokazał się przez chwilę po włączeniu ładowarki (przy wyłączonym tablecie). potem znikł.

A jaki okres czasu (godziny) ją ładować, żeby po kliknięciu włączenia pojawiło się 100%?

ok. 3 godziny (mam wersję 10 cali i tyle się mniej więcej ładuje)

Cytat
monkle
ok. 3 godziny (mam wersję 10 cali i tyle się mniej więcej ładuje)

Dzięki:-) Podłączyłam gdzieś około 16:30 więc sprawdzę około 20stej;-)

Cytat
desdemon
Zwykle się pokazuje jakiś komunikat, że bateria jest naładowana albo bateria przestaje się "ruszać". Z tabletem jest podobnie jak z telefonem, można też ładować włączony ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zero chęci do czegokolwiek