Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:31:55

Dziewczyny kupilam spodnie niestety sa na mnie troche za male ,wiem ze sa sposoby by je rozciagnac ,znacie takie?

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:33:58

Rób w nich przysiady :D
Po praniu jak bedziesz je rozwieszać to rozciągnij trochę...a gdzie są za małe?;> W pasie, biodrach...udach...?

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:35:24

w pasie:/

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:36:47

to je naciagnij po praniu i rozwieś :) Powinno pomóc :)

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:39:58

gdzies byl taki watek ale niemoge go znalezc ,ze trzeba spodnie wygotowac:/ chyba...

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:41:11

z doświadczenia wiem że jeansy się z biegiem czasu rozchodzą. dlatego zawsze kupuję o rozmiar mniejsze, tak że w sklepie wchodzę 'na wcisk', po tygodniu są już ok... oczywiście jeśli to czysty dżins bez żadnych dodatków... typu strech.

możesz też spróbować rozprasować.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:41:29

Cytat
pauleta1
gdzies byl taki watek ale niemoge go znalezc ,ze trzeba spodnie wygotowac:/ chyba...

jak je wygotujesz to sie raczej skorcza chyba

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:43:37

po praniu to już w ogóle nie wejdziesz;D załóż je i wyginaj się w nich :phhe wiem,że smiesznie to brzmi,ale ja kiedyś tak robiłam i niestety nic u mnie to nie dało ; p

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:43:56

przeszyj guzik troszkę :D

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:49:06

też mi się wydaje ze przez gotowanie się skurcza... tez polecam przysiady itp :) no i mokre mocno naciagaj zawsze cos :)

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:49:31

dzieki dziewczyny ,bede sie dalej w nich gimnastykoac moze akurat sie uda :D

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

17 lip 2009 - 11:49:35

ja ost kupilam za male i chodze w nich 2 tyg i nie pralam jeszcze bo sie boje ;P

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

18 paź 2011 - 01:35:17

wbij sie w dzinsy...wejdz pod prysznic lub do wanny...cieplą wodą(prawie gorącą) pomocz dzinsy na sobie i chodz w takich mokrych...wersja dla tych co nie chcą sobie zbytnio nabałaganić...do atomizera (spryskiwacz np do kwiatków)dajesz nieco płynu do zmiękczania tkanin i uzupełniasz wodą przegotowaną(najlepiej letnią lub ciepłą)potrząsasz atomizerem aż płyn się ujednolici...wciskasz się w dziny i spryskujesz je sowicie w miejscach które cię uwierają...chodzisz w wilgotnych spodniach póki sie nie rozejdą co jakiś czas można pryskać płynem jeśli spodnie zdążą przeschnąć...voila!!!

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

26 wrz 2013 - 10:50:39

ja też mam problem kupiłam za ciasne tregginsy, wchodzę w nie ale cisną mnie tyłek się puczy i w udach....
teraz je piorę ale też nie mam pomysłu, są z takiego materiału ala dżins, taki rozciagliwy ale nie wiem czy aż tak :p

Jak rozciagnac spodnie jeansowe

04 lis 2021 - 11:57:54

Jak masz dużo cierpliwości, to po domu w nich chodź dopóki ich nie rozciągniesz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brzuch po ciąży - macie pomysł?