Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

przestrzeganie diety

8 minut temu

zalety diety pudełkowej

23 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

Witajcie.

Natknęłam się na strone: http://www.afw-store.pl
Te ciuchy są tak tanie, że aż niemożliwe, że dobrej jakości...

Kupowałyście w tym sklepie???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 17:06 przez kruszynka1719.

ja tez jestem ciekawa, kupowal ktoS?

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

zostaniemy z ciekawością.

chyba nie wierzysz, że dostaniesz to, co na zdjęciu? to wszystko są podróby znanych koreańskich marek.

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

gdybym wierzyła nie zadałabym pytania, chciałam tylko wiedzieć czy ktoś TO kupował

ok, jeszcze raz.

całe "japan style" to podróby koreańskich marek, które są tanie, bo są poliestrowe i szyte na podstawie zdjęcia. wniosek stąd taki, że jak zdjęcia są niedokładne to nie wiesz nawet jak dana rzecz będzie wyglądać. jeśli podoba Ci się rzecz na zdjęciu to kup ją z oryginalnego sklepu, zapłacisz dużo, ale to będzie faktycznie rzecz ze zdjęcia. już nie chodzi o to, że to podróby, ale po prostu o to, że te ciuchy się nie nadają do niczego. jasne, są lepsze i gorsze repliki, ale za 20 zł?

chcesz zaryzykować - ryzykuj, ale najprawdopodobniej nie będzie usatysfakcjonowana.

te wszystkie pseudofirmy żerują na naiwności i skąpstwie, bo 20 zł nie szkoda, z może będzie fajnie.

zweryfikowana
Posty: 157
Ostrzeżenia: 2/5

no masz racje, poczytałam trochę o tym i szkoda poźniej narwów jak sie dostanie jakąś szmate.. niby 20zł ale poźniej poszło by na wycieranie podłóg... lepiej nie ryzykować

Nie kupiłabym u nich. Jak ma wyglądać kontakt z nimi w przypadku reklamacji jeżeli nawet nie potrafią strony dobrze zrobić w języku polskim. Przecież wszystko tam chyba było tłumaczone w translatorze.

tez wlasnie sie zastanawialam
bo kilka ciuszków wpadło mi w oko,
szukałam kosztów przesyłki ale nie podali nigdzie, nie chce zeby sie okazalo ze pozniej zaplace bóg wie ile za przesylke ;/
wpisywalam w google nazwe teggo 'sklepu' ale jakos zbyt duzo wyników w j.pol nie wyskoczylo, chodzilo mi glownie o opinie na ich temat
maja swoja stronke na fb, z tego co wyczytalam koszt przesylki jest troche mniejszy niz cena za dana rzecz ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 22:11 przez EwkaP.

normalnie wysyłka z HK kosztuje kilka razy więcej. nie mam pojęcia czym oni wysyłają, że kosztuje to tak mało i tyle trwa. ja za przesyłkę 2kg ubrań z trackingiem, HK postem zapłaciłam 40$...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kuchnia bakłażan jakie ściany?