Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić z szafowiczką?

30 sie 2012 - 11:36:39

Witam, piszę z konta koleżanki, moje niestety nie ma dostępu do forum ;) Kochane blokady.
Tak więc wystawiłam bejsoblówkę za 5 zł, napisałam jednak wyraźnie ,że nie sprzedam jej za tyle, że proszę o konktakt - co do ceny na pewno się dogadamy, bo po prostu nie zależy mi na tej bluzie. Również w profilu mam napisane ,że za nim ktoś kliknie kup- niech napiszę. Bo sprzedaje na wielu portalach. No i wchodzę, widzę ,że jakaś dziewczyna kupiła tą bejsbolówkę i dostaje od niej wiadomość, że zgodnie z regulaminem szafy kupuje ją za tyle, za ile ja ją wystawiłam. Odpowiedziałam ,że nie sprzedam jej za tyle, bo po prostu mi się to nie opłaca ,że zaznaczyłam w profilu i w przedmiocie, że proszę wcześniej o kontakt, tzn. za nim ktoś kliknie "kup traz" dziewczyna jednak to zlekceważyła.. Odpisałam jej ,że mogę jej ją sprzedać, ale drożej, i że zaznaczałam ,że za tyle jej nie "opchne", nie dostałam jak na razie odpowiedzi. Co robic ?

Co zrobić z szafowiczką?

30 sie 2012 - 15:05:52

Po prostu strzeliłaś sobie samobója! Szafa to nie portal z licytacjami. Cenę maksymalną ustala się od razu, ewentualnie możesz opuścić jeżeli masz na to ochotę. To co Ty zrobiłaś to ewidentne naruszenie regulaminu, lepiej się z dziewczyną dogadaj zanim ona zgłosi Ciebie do administracji.

Co zrobić z szafowiczką?

30 sie 2012 - 16:22:02

Cytat
wikijaja
Po prostu strzeliłaś sobie samobója! Szafa to nie portal z licytacjami. Cenę maksymalną ustala się od razu, ewentualnie możesz opuścić jeżeli masz na to ochotę. To co Ty zrobiłaś to ewidentne naruszenie regulaminu, lepiej się z dziewczyną dogadaj zanim ona zgłosi Ciebie do administracji.

Idealnie ujęte:)

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić z szafowiczką?

01 wrz 2012 - 14:20:49

lepszym sposobem byłoby wystawienie bluzy za tyle ile byś chciała i ewentualne zachęcenie do negocjacji ceny. a tak po prostu spartaczyłaś. dziewczyna może cię zgłosić do administracji, że nie chcesz jej sprzedać rzeczy, którą miałaś wystawioną i na dodatek dać ci negatywa. myśl po prostu następnym razem ;).

Co zrobić z szafowiczką?

03 wrz 2012 - 06:16:09

Pytasz :co robić ???

SPRZEDAC za 5zł ,skoro taką cene wystawiłaś .

Co zrobić z szafowiczką?

06 wrz 2012 - 12:58:14

możesz dostać tyle, za ile wystawiłaś, albo negatywa.

"za nim ktoś kliknie kup- niech napiszę" - masz pojęcie o gramatyce?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za ile sprzedać?